Konu: Sper Lig 2016-2017 Sezonu Tm Malar

s'nin bu kadar kalmas bile mucizeydi yarta. lk haftadan dalacaklard ans ve hakem kurtard. Sonra antalya ma, yine hakem kurtard; ama onlarda bir yere kadar.
    Baakehir ise gerekten ok enteresan takm. Hibir blgede ortalama alt oyuncular yok. Hepsi ligimiz iin ortalama veya st oyuncular. stne yllardr stne koya koya gelitirdikleri takm oyunlar ile ok doru futbol oynayarak geldiler bu noktaya. ampiyon falan olamazlar pek tabi. Bu balamda bizim potansiyel rakiplerimizden birini deplasmanda yenmi olmalar ok iyi..

Alnt Hasan al Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tam iler keyiflenmiken bir milli ma aras daha var.
    yidir iyi, biraz ter atarz. Hocam da araya sktrr gzel bi hazrlk ma eref Bey'de. Allah sakatlk kaza bela vermesin gerisi bizde.

Basaksehirin kalan maclara baktim ilk yarida bizim disimizda puan kaybedebilecekleri mac yok gibi.umarim ben yanilirim

HTC Desire EYE cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Yarinki mac cok kritik, gelebilecek durumda olan herkes gelmeli

Size komik bir ey syleyim. Fener'den sonra bir de Bursa puan alacak yosmalardan [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Alnt smail Ar Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Size komik bir ey syleyim. Fener'den sonra bir de Bursa puan alacak yosmalardan [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

derken osmanl

Sapladilar ya Fetculara😂

SM-G920F cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Beiktallar Kardetir
    Ya
    35
    Alnt Arda elikmaden Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    s'nin bu kadar kalmas bile mucizeydi yarta. lk haftadan dalacaklard ans ve hakem kurtard. Sonra antalya ma, yine hakem kurtard; ama onlarda bir yere kadar.
    Baakehir ise gerekten ok enteresan takm. Hibir blgede ortalama alt oyuncular yok. Hepsi ligimiz iin ortalama veya st oyuncular. stne yllardr stne koya koya gelitirdikleri takm oyunlar ile ok doru futbol oynayarak geldiler bu noktaya. ampiyon falan olamazlar pek tabi. Bu balamda bizim potansiyel rakiplerimizden birini deplasmanda yenmi olmalar ok iyi..
    Ben emin deilim Arda. Bu adamlar ampiyonlua oynarsa armam. Salam gidiyorlar bu sene.

Gs nakavt oldu. Bizim trabzon-adana-basaksehir maclarini kazanmamiz lazim. Eger kazanirsak durduramazlar bizi

SM-G900H cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Alnt Mustafa Zeybek Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Haftayada Fener akar bunlara. Trabzon ve Adanadan 6 yapmamiz lazim. Gs ile farki 7 yapariz.
    Fener gs berabere bitsin. Gs ile 6 yapalim fb ile 8 olur

SM-G900H cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Yllardan beri ma izlerim ve bu ligi takip ederim hakemlerin sahadaki tavrlarndan ok ey belli oluyor. Kimi iteleyecekler,kime kecekler hep anlarsn. Bugn Gs deplasmannda una kanaat getirdim Baakehir bu sene sonuna kadar gidecek.

Alnt Gkhan zba Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben emin deilim Arda. Bu adamlar ampiyonlua oynarsa armam. Salam gidiyorlar bu sene.
    ampiyonluk yarnda olabilirler; ama olamazlar. ampiyonlua giden yolda olmazsa olmaz birka temel koul var. Bunlardan biri de taraftar (tribn doldurma iinden bahsetmiyorum. yi kt bir kltr olan taraftar).
    Ve bu adamlarda yok. Bir noktada tkanacaklardr mutlaka..

Gs fenerden sonrada ierde bursa ile oynayacak bu malarda puan kaybettimi ii tamamen bitecek.

Alnt Gkhan zba Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ampiyonluk yarnda olabilirler; ama olamazlar. ampiyonlua giden yolda olmazsa olmaz birka temel koul var. Bunlardan biri de taraftar (tribn doldurma iinden bahsetmiyorum. yi kt bir kltr olan taraftar).
    Ve bu adamlarda yok. Bir noktada tkanacaklardr mutlaka..
    Gese fener macinda yamulursa kopar yoksa ivmeyle gelirler sene sonuna kadar zaten rahatlar takimlarida kotu degil

Alnt Ozgur Can Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Basaksehirin kalan maclara baktim ilk yarida bizim disimizda puan kaybedebilecekleri mac yok gibi.umarim ben yanilirim

HTC Desire EYE cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    onlar zaten tipik bi anadolu takm olarak en enteresan malarda balayacaklar seri puan kayplarna.o yzden bugn cincona akmalar ok iyi oldu.