Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Ts uzatmalarda at?yormu? bide
    ts'de herkesin aya?? kay?yor. zor

Yorum Yap

Bursal?lar k?mede kald?klar? i?in ??lg?nca seviniyorlar. Neyse ?ampiyonlar paketi al?yoruz her sene [emoji16]

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Fenerliler bu Ts'ye az bile yap?yor

Yorum Yap

T?rk futbol tarihinin en b?y?k sat??lar?ndan birisi oldu. Bu kadar bariz yapmasayd?n?z bari.

Yorum Yap

tarih bunu da yazar ts

Yorum Yap

Trabzon'u severdim. bug?n g?sterdikleri performans ben hayal k?r?kl???na u?ratt?, ?ok yaz?k...

Yorum Yap

Bursay? tamamen konu d??? b?rak?yorum, ?ikeye maruz kalm?? bir tak?m?n ma?? satmas? nedir ya?

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Bug?n itibari ile trabzonspor 2010-2011 sezonu sampiyonunu fenerbahce olarak tescillemistir.

Yorum Yap

Aziz ??k?p sallas?n Trabzon'a. Kimse g?k?n? ??karamaz Trabzon'dan.

Yorum Yap

Rize trabzonla kanl? b??akl? olsa hakl?d?r .. De git ordan tribzinspir !!!!! Neyse ne halleri varsa g?rs?nler...

15. ?AMP?YONLU?UMUZ KUTLU OLSUN!

Yorum Yap

Rize d??s?n gitsin.Bursa gibi taraftar? olan tak?mlar laz?m bu lige.Fenerliler ge?en sene i?in hala Bursa ma??na a?l?yorlar.Rize stad?ndaki kamera a??s? bile d??meleri i?in yeterli.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hic olmazsa 6 puan cepte seneye..
                          Bursay? icerde di?ar?da yeniyoruz

Yorum Yap

Bursa veya Rize kim kalsa bizi ilgilendirmez. Fakat Rize nin bu ah? Ts den bir g?n ??kar.

Yorum Yap

Aslı Halil Ozyildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Rize d??s?n gitsin.Bursa gibi taraftar? olan tak?mlar laz?m bu lige.Fenerliler ge?en sene i?in hala Bursa ma??na a?l?yorlar.Rize stad?ndaki kamera a??s? bile d??meleri i?in yeterli.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                              Bursa gibi taraftar? olan tak?mlar hi? yak??m?yor bu lige. 90 dakika k?f?r ettiler, her t?rl? yabanc? maddeyi att?lar. Kafalar?na g?re kompleks y?z?nden d??man bellediler, b?yle taraftar? olan tak?m duraca??na bo? trib?nlere oynayal?m ben raz?y?m

Yorum Yap

Aslı Ertu?rul K?l?? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bursasporu sevmem ama d??melerinide istemem, taraftar? olan tak?m kals?n s?per ligte.
                                Otob?s? durdurup futbolcular? h?rpalay?p d?ven taraftar m? olur ya
                                ?yi o zaman fenerde k?me d??s?n Ben bursasporun bu kadar tiye al?nmas?n?da anlam?yorum, bug?n semtte bursa k?meye falan diye ba??r?ld?, adamlar?n bir yerlerini kald?r?yoruz sadece. Ben sadece futbol ?ehri oldu?u ve taraftar? oldu?u i?in kalmas?n? istiyorum..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X