Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA Avrupa Ligi 2016/2017 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Osmanl?ya helal olsun lider ??k?yorlar

Yorum Yap

Konyadan bragaya k???k ekran s?rprizi

Yorum Yap

Aslı Yildiray Kalay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Do?acan Canpolat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aptal Konya son dakika gol yedi.
        Bel?ika tak?m? ?st tura ??k?yor,?lke puan? a??s?ndan k?t? oldu..

Her daim Be?ikta?...
        Vallahi mal bu Aykut ba?ka a??klamas? olamaz.Ulan ne yap et yeme i?te son dakika gol?.Allah bilir ?lke puan?ndan bile haberi yoktur aptal?n.

Yorum Yap

Sald?r Fe ye nord oley

Yorum Yap

Feyenoord taraftarinin hakeme verilen anl?k tepkileri ?ok iyi ,bask?l? bi ortam olacak...

Yorum Yap

Basarilar Fenerbahce

2 yil once bizim macta Allaha kufur eden o oclarin yuzu gulmesin bugun insallah

Edit: ust tura cikip bizim rakibimiz olacaklarsa feyenoord yensin

Yorum Yap

Ulan Konya ne gerizekal? bir tak?ms?n. ?lke puan?na katk?n olmad??? gibi Gent'i ?st tura ??kararak iyice zarara soktun puan olarak. Uzun y?llar Avrupa kupas? y?z? g?remezsiniz insaallah.

Osmanli'nin da kuralar ?ekildi?inde ??kaca??n? s?ylemi?tik. Umar?m gider kupay? al?rlar.

Fener de elesin, ?st turlarda elensin.

Yorum Yap

feyenordda hi? i? yok. Fener g?le oynaya ??kar. 3 tak?mla devam ediyoruz uefaya

Yorum Yap

Adamlarin en atesli tribun bolgesi buhar olmus baskida olmaz daha

Yorum Yap

lensi her ma? imrenerek izliyorum ke?ke biz alsayd?k ?? adam? ya. bir kanatta q7 di?er kanatta lens ?ok iyi olurdu

Yorum Yap

?u Lens'i biz alacakt?k ah ba?kan. Bir tarafta Q7 bir tarafta Lens olsayd? h?cum g?c?m?z 2 t?k artard? ?ok net. Ha forvet Abu olduktan sonra...

Yorum Yap

Forumda gezdim g?remedim; bu faynoord un ?n s?ralar? neden kapal??

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Mehmet Sahin Gulel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Forumda gezdim g?remedim; bu faynoord un ?n s?ralar? neden kapal??

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi
                            Taraftarlari rahat duramayip devamli olay cikardigi icin avrupa maclarinda on stantlari guvenlik acisindan kapatiyorlar

Yorum Yap

yine r?ve?ata att?

Yorum Yap

Sow yine rovasota ile atti 0-1

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X