Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euro 2016 Grup Kar??la?malar?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Murat G?rel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Hamit en son baston kullan?yordu. Kaz?m ne alemde bilmiyorum
    Her seferinde yeni yap?lanma diye ba?a getiriyorlar,haz?rl?k ma?lar?nda gen?ler oynuyor sonra turnuva oluyor hop eski adamlar. Futbol sistemini ge?tim bu adamda y?neticilik kabiliyeti de yok.Ligde b?t?n futbolcular kendi kendine ben bir taraflar?m? y?rtsam bu gidip yine Semih'i,Ozan'? alacak diyordur. Ozan kendi tak?m?nda oynamad? ama biz orta sahay? Ozan'a g?re kuruyoruz.

Yorum Yap

terim the great helikopterle rakiplerimizin ma??n? izlemeye gitmi?.Helikopterle gitmi? ??nk? u?akla gitse ak?am idman?na yeti?emiyecekmi?.

Yorum Yap

Olay cikaran rus taraftarlarin 150 kisilik ozel egitilmis grup oldugu ortaya cikmis fransiz polisine gore.

Yorum Yap

Biz bu gruptan max 1 puan ??kar?r?z. Son ma?, ?eklerle beraberlik

Yorum Yap

Cekler fiziksel olarak baya iyi haldeler 35'lik plasille rosicky dahil, savunmayi zaten iyi yapiyorlar tvdeki futbol ulemalarinin garanti gordukleri uc puani bize zor birakir cekler

Yorum Yap

Euro 2016 - Ba?ar?lar T?RK?YE

D?nk? milli tak?m? acilen toparlamazlarsa ?spanya'dan 4 yeriz ?ek'lerden de dayak. ?ekler ?yle s?ylenilen kadar p?rt de?il

Yorum Yap

Ispanyayi izliyorum ve puan alma ihtimalimiz yok denecek kadar az

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ta? gibi tak?m ikisi de. ??imiz ya? b?yle giderse. Formsuz Ardayla Ozanla

Yorum Yap

Aslı Bar?? Can Erarslano?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Ta? gibi tak?m ikisi de. ??imiz ya? b?yle giderse. Formsuz Ardayla Ozanla
                    Cekler hakkinda yorum yapamiyorum cunku ispanya tek kale mac yapiyor

Yorum Yap

Ruslar boks ve dovus antremanlari yapip gelmisler. Sirf ingilizleri dovmek icin gelmisler iclerinden biri oyle diyor

Yorum Yap

Ruslar boks ve dovus antremanlari yapip gelmisler. Sirf ingilizleri dovmek icin gelmisler iclerinden biri oyle diyor
                        Hepsi surekli yapiyor. Her takimin belirli takildigi salonlar var. sehir icinde ve disindaki ormanlik alAnlarda idman vs de yapiyorlar. Ole 3-5 kiside degiller. Her takimdan yuzlercs var. ozellikle spartak ve zenit cok bildigim. Dinamo da pislik ama onlarda elstradan normal bildigimoz tipleme adamda cok.

Bunlar zaten inet ustunden randevulasip, bulusup. Olumune birbirlerine giriyorlar.

Ingilizlere burdaki cl finalinden beri laf cakarlar. Siz artik oldunuz. Gobekli sisko aptallar vs diye. Yeni moda biziz.

Bunlar kesin 150 kisi bulusup gitmislerdir. O dogrudur. De sadexe ingilizler icin egitim vs degildir .

Zaten bunlar fakir fikara adamlar. Yoksa sayilari binlercedir. O 150 tanesi parali olanlardir. netten , videolardan tespit edilmislerdir.

Hukumet tarafindan da destekleniyorlsr. Bide isin o yonu var.

Yorum Yap

Bu Semih ve Ahmet ?al?k, orta saha oyuncusu Mehmet Topal'? Stoper mevkiinde kesemiyorsa neden bu adamlar? Milli tak?ma ald?n diye biride ??k?p sormuyor?
                          Stoper olmasa kadroda, tamam dev?irme oyuncu oynat?rs?n da sen se?tin bu adamlar? milli tak?ma neden onlar? oynatm?yorsun da orta saha oyuncusunu stopere kouyoyorsun?

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Hepsi surekli yapiyor. Her takimin belirli takildigi salonlar var. sehir icinde ve disindaki ormanlik alAnlarda idman vs de yapiyorlar. Ole 3-5 kiside degiller. Her takimdan yuzlercs var. ozellikle spartak ve zenit cok bildigim. Dinamo da pislik ama onlarda elstradan normal bildigimoz tipleme adamda cok.

Bunlar zaten inet ustunden randevulasip, bulusup. Olumune birbirlerine giriyorlar.

Ingilizlere burdaki cl finalinden beri laf cakarlar. Siz artik oldunuz. Gobekli sisko aptallar vs diye. Yeni moda biziz.

Bunlar kesin 150 kisi bulusup gitmislerdir. O dogrudur. De sadexe ingilizler icin egitim vs degildir .

Zaten bunlar fakir fikara adamlar. Yoksa sayilari binlercedir. O 150 tanesi parali olanlardir. netten , videolardan tespit edilmislerdir.

Hukumet tarafindan da destekleniyorlsr. Bide isin o yonu var.
                            Aynen abi hukumet tarafindan desteklendikleride yaziyor

Yorum Yap

Bu ispanya bize top gostermez

Yorum Yap

??ten ?imdi ??kt?m nasil ispanya ile ?ek cumhuriyeti

LG-D802 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X