Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euro 2016 Grup Kar??la?malar?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

90 da olcayi aliyor. Bizimkilerin moralinimi bozmaya calisiyor napiyor bu anlayamiyorum

Yorum Yap

En hafif ifadeyle ay?pt?r.Bizimkide ko?uyo garibim.S... et amk gazetesi a?z?m? bozduracak ?eref fukaras?.

SM-G7105 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ulan rahat b?rak?n ?u milli tak?m? serefsizler.
        ?n?allah 4 olurda gs nin yolunu tutarsin.
        Hem kendinin hemde gs nin sonunu getirsin .

Yorum Yap

Ulan rahat b?rak?n ?u milli tak?m? serefsizler.
          ?n?allah 4 olurda gs nin yolunu tutarsin.
          Hem kendinin hemde gs nin sonunu getirsin .

Yorum Yap

Sampiyon oldugundan degil,
            Besiktasli oldugundan da degil,
            Ama orta sahalar arasinda (Oguzhan - Selcuk - Nuri - Ozan) gectigimiz sezon en iyi performans gosteren Oguzhan daha hic bir maci tamamlayamadi..

Hadi kulup performansini gectim, milli maclarda ne yaptigini bilen 3-4 futbolcudan biri olmasina ragmen, selcuk ve ozandan daha iyi oynamasina ragmen ilk cikan Oguzhan

Yazik gunah ayiptir

Yorum Yap

Oguzhan ile Ozan'in sahaya beraber cikarken, Ozan'in pehlivan gibi gorundugu fotograf vardi ya, onu paylasabilecek var mi?

Yorum Yap

Bu terim kadar balon bi hoca yok. Bi boktan anladigi da yok. Milli takimdan soguttu yeminle beyinsiz herif.

GT-I8190 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Turkiye liginin en iyi orta saha oyuncusu oguzhani tum hazirlik maclarinda oyundan aldi. Cenke zaten isinamamisti bu macta burak gol atinca o da artik yedek bekleyecek anlasildi. Ne kadar bitik cop oyuncu varsa doldurdu takima. Basarili olmasin demeye dilim varmiyor. Milli takimdir sonucta diyorum sineye cekiyorum ama bu cakma imparatorun futbol anlayisi beni cildirtiyor. Koskoca milli takimin defansini balta, orta sahas?n? gururumuz arda forvetini de hirsiza emanet ettik ve mechule dogru yol aldik.

Lenovo S60-a cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Edit

Yorum Yap

Edit

Lenovo S60-a cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

E?er H?rvatistan ma??na Cenk yerine Burak ile ba?larsa, Terim i?in yaz?klar olsun diyece?im bir kez daha.

Burak'?n gol d???nda 0 pozisyonu var, adam Burak'?n performans? beni mutlu etti diye a??klama yap?yor.

Yorum Yap

Bu adam sadece gazla ?al??an futbolculara h?kmedebilir onlar? gazlay?p sahaya salar bunlar?n oyun zekas? d???k olup m?cadele g??leri y?ksek olur.

Zekas?yla oynayan ve iyi bir taktik d?zeninin i?inde parlayabilecek oyunculardan ise faydalanamaz ??nk? ne onlara verebilece?i bir takti?i vs var ne de bu oyuncular?n k?f?rle gazla ?al??an bir yap?s?.Bu adam O?uzhan a bu y?zden hocal?k yapamaz ona taktik a??dan verebilece?i ya da yan?ndakilerle Ozzie yi b?t?nle?tirebilecek bir oyun geometrisine sahip de?il.

Yorum Yap

Kaos futbolunun dehasi sinyor terim

Yorum Yap

fatih terim adam? milli tak?m?m?z?n ma?lar?n? izlemeye so?utur !

Yorum Yap

Terim bu ?lkenin gelmi? ge?mi? en b?y?k balonlar?ndand?r...

Allah'a ??k?rler olsun ki ?enol G?ne? gibi birini g?rd? bu g?zler

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X