Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Sivasspor - Be?ikta? Ma??n Adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ben Kerim dedim ama Alexis iyiydi. Ancak yeni sezonda Alexis ve Marcelo ile yollar ayrilip ?ok daha kaliteli ve tecr?beli adam alinmali. Real Bayern ayarinda takimlarda yeterince s?re alamayan iyi oyuncular.

Yorum Yap

Matias Delgado

Yorum Yap

Aslı Murat Erdi Salik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Alexis iki haftadir macin yildizi bana gore. O hiza sahip olmasa ya da onun yerine baskasi olsa o hiz gerektiren pozisyonlari kesinlikle engelleyemezdi. Ustelik hava toplarina da iyi sicriyor, ayaklari cok duzgun, iyi oyun kuruyor, savunmaya liderlik ediyor, surekli ikaz ediyor yanindakileri, cok konsantre. O yuzden ben iki haftadir onu macin yildizi kabul ediyorum.
        Gomez klasik Gomez
        Pozisyonun birinde ?smail e cok k?zd?.Sonra yan?na gitti s?rt?n? s?ralad?. Daha sonra Marcelo ?smail e k?zarken gitti Marcelo yu ?ekti ben k?zd?m yeter dedi gibi sanki

Yorum Yap

Gomez.

Yorum Yap

Aslı Alper Esen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Ben Kerim dedim ama Alexis iyiydi. Ancak yeni sezonda Alexis ve Marcelo ile yollar ayrilip ?ok daha kaliteli ve tecr?beli adam alinmali. Real Bayern ayarinda takimlarda yeterince s?re alamayan iyi oyuncular.
            Marcelo yedek olarak BELK? kalabilir. Rhodolfo ayn? formunu yakalayacaksa, ki sanm?yorum, kals?n. Di?er 3'? (Beck, Alexis ve ?smail) kesinlikle g?nderilmeli.

Ama bizimkisi hayal. Beck de kal?r, ?smail de. CL'den de rezil olup d?neriz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X