Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?eref Bey'de ilk gol? kim ats?n

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    G?nl?m Quaresma diyor ama Olcay atar b?yle golleri...
    Tam Olcayl?k gol

Yorum Yap

G?nl?m?n tercihini bir kenara b?rak?yorum..Almanya Be?ikta? futbol ili?kilerimizin gerek gurbet?ilerimiz gerek gurbet?i futbolcular?m?z ve gerekse genel olarak Alman futbolculardan ald???m?z toplam verim dolay?s?yla hem Alman futbol kamuoyunda bir sempatimiz oluyor, hem gurbet?i vatanda?lar?m?z aras?nda sempatimiz art?yor..
      Biraz pragmatist bakarak Almanya'da genel olarak sempati kazanmam?z?n faydalar?, di?er ?lkelere g?re daha bir art? olaca?? d???ncesiyle Gomez ats?n diyorum..bu zevki bizim gibi Almanya'da ya?ayan t?m futbol severler ya?as?n ve orada da g??l? bir yerimiz olsun..

Bunun ?r?n ve marka pazarlama i?lerinde b?y?k katk?s? olaca??n? d???n?yorum..Alman futbol severler i?in ikinci bir tak?m olabiliriz..futbolcu transfer i?lerimiz daha bir kolayl?k ve derinlik kazan?r..Gurbet?i sempatimiz de o oranda artar..belki ilave Kartal Yuvas? bile a?abiliriz oralarda..

Faydac? bir yakla??m ile Gomez diyorum..ard?ndan ?ampiyonluk ve bir de Gol Krall??? muhte?em olur..

Bug?n Gomez'i kimse tutamaz..en az 2 ben 3 bekliyorum..bug?n ?ok s?k? patlayacak..zeki oyuncu..

Yorum Yap

Ceza sahas? sa? ?apraz k??eden sol ?atala g?nderilecek bir trivela ile o stad bir kez daha y?k?l?r, demedi demeyin. O y?zden ilk gol? Quaresma atmas?n

Yorum Yap

Marcelo ofsayt olmasa Olcay oluyordu az kals?n...

Yorum Yap

Hakeden att? diyelim

Yorum Yap

olcay diyodum hep ofsayttan da olsa att? asl?nda

Yorum Yap

Olcay napt? yapt? att? G?nl?m Q7'den yanayd? ama olmad?. trivelas? harikayd?.

Yorum Yap

Quarezma kendisinden bekleneni yapt?, tarihe ge?ti, ilk k?rm?z?y? g?rd?!

Yorum Yap

edit

Yorum Yap

Alman Milli tak?m?n?n forveti Mario Gomez yeni stad?n ilk gol?n? att? lan.

R?ya gibi

Yorum Yap

S?leyman Seba ne g?zel gol att? be...

Yorum Yap

bence kesin gomez atar. Valla bak

Yorum Yap

yeni stad?n ilk ?akma gol?n? atan olcay

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                            X