Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?eref Bey'de ilk gol? kim ats?n

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Quaresma'n?n ?aprazdan g?mbezledi?i ?ut Bar?? ?im?ek'in surat?na ?arp?p gol olsun. ?lk gol?m?z? Bar?? ?im?ek ats?n. Tarhite b?yle bir gol yedik belki bu tarz bir gol atar?z.

Yorum Yap

Sembolik ise S?reyya abi de?ilse de pek ilgilenmiyorum kendini Be?ikta?'a adam?? top?u g?remiyorum maalesef ??nk? y?lar boyunca o konu?ulacak

Yorum Yap

Aslı Burak Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Ruyamda olcayi gordum cezasahasi icinde sekip onunde topa vuruyodu yarim vole ile

SM-N9000Q cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
        Yar?m voleye kadar ihtimal verdim Olcay'a ama yar?m voleyse olmaz o i?
        Trib?ne topu ilk kim atar? g?rm?? olmayas?n r?yanda karde?im

Yorum Yap

Sosa atsin , yak???r Arjantinliye...

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Quaresma'n?n ?aprazdan g?mbezledi?i ?ut Bar?? ?im?ek'in surat?na ?arp?p gol olsun. ?lk gol?m?z? Bar?? ?im?ek ats?n. Tarhite b?yle bir gol yedik belki bu tarz bir gol atar?z.
            G?zel fantezi abi,in?allah olur b?yle bir ?ey.

Yorum Yap

Olcay atmas?n da kim atarsa ats?n. Fenere att??? gol?n ekme?ini epey yedi ilk gol? de o atarsa art?k kul?be kaz?k ?akar, onlarca tv kanal?na gol? anlat?r vs. b?kt?r?r insan?.

Quaresma , sosa ya da o?uzhan atar umar?m. Zor ama atiba da olabilir y?llarca hat?rlar?z ad?n?.

Yorum Yap

O?uzhan atacak in?allah.

Yorum Yap

Cenk Tosun
                  O Olmazsa Q7

Yorum Yap

Olcay atmas?n

Yorum Yap

Gol at?ld? bile ba?l?k kapanabilir.. Antremanda ilk gol? sosa att? sonra piktimik ve ard?ndan gattuso veli

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

Yillar sonra Besiktasla adi anilabilecek belki gorev alabilecek biri atsin
                        Q7 yada atiba tercihimdir
                        Ama ?uda var ki bizim stadimizin yeri degismedi sadecs yenilendi ilk golu atan her zaman seba baskan olarak kalacak

Yorum Yap

o?uzhan? ?ok ele?tiriyorum ama ge?en haftalarda sakat da olsa oynamas? ve ?ampiyonluk i?in fedakarl?k yapmas? onu bir ad?m ?ne ??kard?. Her ne kadar insta da engellediyse de evlad?m?za k?zmad?m.

Yorum Yap

A??kcas? ilk tercihim gelmeden stadda ismini hayk?rd???m?z QUARESMA n?n atmas? . Ki quaresman?n Be?ikta? a sevgisi ?ok fazla bana g?re

Yorum Yap

Gomez ats?n da tarihimize tam yabanc? efsane olarak kaz?ns?n bari panzerspor.

Yorum Yap

Birka? ki?i d???nda kim atm?? ?nemli de?il benim i?in ama Quaresma ilk gol? at?p kapal?ya ko?acak gibi geliyor

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X