Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Trabzonspor - BE??KTA?IMIZ Ma??n Adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ma??n dandi?i herzamanki gibi ?smaildi. bende bu ?ocu?un bu konuda ki istikrar?na bay?l?yorum.
    sosa necip aras?nda sosa tercihi yapt?m..

Yorum Yap

necip dedik.
      bi sene oynatma bi sene sonra koy tak?ma kald??? yerden devam
      yetenek yok, oyun g?r??? taktik anlay?? falan filan zay?f ama istikrar s?per

Yorum Yap

B?lent Y?ld?r?m 2.gol sonras? eliyle santray? g?stermiyor d?d?k ?alm?yor adama Nas?l empoze etmi?ler neler istemi?ler neler su? duyurusunda bulunmak laz?m inanam?yorum g?r?nt?lere, ma? sonu hali de ortada kafas?nda bir?eyler d???n?yor ruh gibi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

bende oyumu necipten yana kulland?m ?ok iyiydi ayr?ca Tosi? iyiydi hele 1 pozisyonda TS nin penalt? bekledi?i tosi? ayn? pozisyonu kesti ata??n devam?nda TS ceza sahas? i?inde bitiverdi o an dedim ki u?tu mu bu adam buraya diye.

Yorum Yap

Trabzonspor - BE??KTA?IMIZ Ma??n Adam?

Sosa 2 golde de cok guzel alan kat edip ; en guzel noktsya guzel hizda birakti.

Yorum Yap

Necip Uysal

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Bence sportif olarak ; necip tosic iyilerdi.

Medyatik olarakta olcay olabilir. Girer girmez 2 tane poz buldu. Koptu mac.

Ama 3 puani q7 getirdi sanirim. Cok iyi bi top atti.

O ?ok iyi att? da Gomez de inan?lmaz bo?a ??kt?.Ben hocan?n yerinde olsam devrede Gomez'i yan?ma al?rd?m ger?i.San?r?m ben pek bilmiyorum bu i?i

Yorum Yap

iki bekimiz s?f?r ?ekmi? yine....

Yorum Yap

Aslı Murat H?seyin Dikmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Eksi almad?klar?na dua etsinler [emoji6]

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

Aslı Sezgin Ye?ildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Murat H?seyin Dikmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Eksi almad?klar?na dua etsinler [emoji6]

Quaresma7Amokachi14Nouma21

yaz?k ya yemin ederim ?u g?zelim tak?ma 2 tane s?per bek bulamad?k .

Yorum Yap

Fenerin bekleri bizde olsa belki ?imdiye kadar 20-25 gol fazla atard?k.

Sadece kendi katk?lar?ndan dolay? de?il, ma?lar daha erken ??z?l?r kabus gibi ??kerdik.

Yorum Yap

Mac?n adami B?lent Y?ld?r?m
                          dusunsene o kadar pustluk yap?yorsun hala BESIKTAS koyuyor
                          buyuk oynad? yine

Yorum Yap

Aslı Onur Artar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bence sportif olarak ; necip tosic iyilerdi.

Medyatik olarakta olcay olabilir. Girer girmez 2 tane poz buldu. Koptu mac.

Ama 3 puani q7 getirdi sanirim. Cok iyi bi top atti.

O ?ok iyi att? da Gomez de inan?lmaz bo?a ??kt?.Ben hocan?n yerinde olsam devrede Gomez'i yan?ma al?rd?m ger?i.San?r?m ben pek bilmiyorum bu i?i

Ya dunku oyunda devre arasi girecek adam cenk deilde olcaydi. Devre biterken yazmistim zaten.
                            Cok kacirdi gomez yalniz , oyle boyle degil.

Ilk Golden sonra biri yazmisti ; nimete kusulmez diye

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Mac?n adami B?lent Y?ld?r?m
                              dusunsene o kadar pustluk yap?yorsun hala BESIKTAS koyuyor
                              buyuk oynad? yine
                              Abi k?zmas?nlar elinden geleni yapt? ama olmad?, yetmedi, yettiremedi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X