Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?aykur Rizespor - BE??KTA? Ma??n Adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Olcay'?n forumda hesab? var + Multisi mi var?

Ben Sosa'ya verdim oyumu. Tolga'y? da be?endim a??k?as?. 2 Y?l bizi mahvetti, ?imdi zirveye Ta?? Tolga.

Yorum Yap

Sosa

Yorum Yap

Tolga

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Kerim + Sosa + Tolga

Yorum Yap

trib?ne d?nen taraftar? unutmay?n. Harika bir deplasman trib?n? vard? bug?n..

Yorum Yap

Tolga' da acayip bir h?rs vard?. ?n?allah k?t? g?nleri geri de b?rak?r da ?u ?ampiyonlu?u bize getirenlerin ba??nda olur. Seneye bakar?z duruma g?re.

Yorum Yap

Sosa ve garip ama gercek Tolga

LG-D802 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Kerim dedim ben. Uzun zaman yedekte bekleyip, ligin 25. haftas?nda daha ilk defa ilk 11 de ??kmas?na ra?men her hafta 90 dk oynayan oyuncu gibi profesyonelce ve harika bir futbol oynad?.

Yorum Yap

A??k ara olmasa da Sosa ma??n y?ld?z?yd?.. "S?rklase etti" derler ya, o k?vamda top oynad?..

Kerim ise ilk yar? performans?yla "Hocam Allah a?k?na Olcay'? oynatma art?k" der gibiydi

Tolga da harika i?ler yapt?.. Kurtard??? penalt?y? "k?yamet alameti" olarak yorumluyorum..

Yorum Yap

Sosa tek ba??na ald? ma?? resmen olcay ve gomez e kar??. Hemen arkas?nda kerim ve s?ylemesi zor olsa da tolga

Sent from my iPad using Tapatalk

Yorum Yap

Net sosa.

Yorum Yap

Sosa'ya verdik oyumuzu.

Olcay kendi hesab? ve kuzeninkinden atm?? 2 tane kendine.

Yorum Yap

Gomez 1-2 ma? oyuna sonradan girmeli.

Yorum Yap

Sosa, Atiba, Tolga...

Sosa ma? alan adam gibi adam, baz? ma?larda d??se bile ger?ekden harika bi oyuncu.

Atiba benim bu tak?mda en be?endim oyuncu, tak?m? toparlayan adam, d?n ma?? izlerken farkettim, herkesi de y?nlendiyor, orta saha ?izgisinin gerisinde lider Atiba.

Tolga son zamanlar da baya toparland?, penalt?y? kurtarmas?, ve hemen yerden kalk?p topa almas?, refleksleri her ?eyi ile ?imdiye kadar ki en iyi Tolga. Uzun zamand?r ilk defa ma? ald?ran kaleci oldu, umar?m devam? gelir. Lig tvde T?merin dedi?i gibi Sambade ile 1000 civar ?al??ma antreman yapt?ysa sonu?lar?n? alm?? tebrik etmek laz?m. Boyko ayn? ?al??may? yaparsa ?ok daha iyi bir kaleci olur, ?u an daha ?ok ?al??anda forma.

Kerim diyen ?ok oldu?u i?in s?l?yorum, Kerim de bir kuma? var evet, ama oyunu kafas? yukar? da oynamas? laz?m, ben d?n yine de ?ok be?enmedim Kerimi, ama biraz oynamas? laz?m, ma? oynat?rsa ?enol hoca, iyi bir kanat oyuncusu daha kazanm?? oluruz.

Yorum Yap

1)J.E.Sosa
                                2)Tolga

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X