Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

H?rs?z Fb

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Alper Esen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Videoyu tekrar izledim Zago kesin kirmizi kart zaten ama bir ?nceki pozisyonda Ibrahim ?z?lmezin hareketide kirmizi kart bence. Kirmizi karti bir sonraki faulde g?rd?. Pancu ve Ilhan Mansiz zaten bilerek g?rd?ler, tartisilabilir kart olarak bir tek Ahmetin g?rd?g? kart kaliyor.
    bu macin sadece kart pozisyonlarina bakarsan oyle girunur.en son ilhan sinirden kirmizi yedi mac bitti

Yorum Yap

O malum ma?, bizim ?u an bu durumlarda olmam?z?n sebebidir. YD belas?n?n, Lucescu'nun ?lkeyi terk etmesinin, ?ampiyonluk say?m?z?n hala 15'in alt?nda olmas?n?n sebebidir o ma?.

Kendi taraftar?m?z ?n?nde 5 k?rm?z? kart g?ren tek b?y?k tak?m?z. Bu ?erefsizlikleri bir tek bize kar?? ?ok iyi yap?yorlar. Bu sene, o durumlar?n tekrardan ya?anmas?na izin vermemeliyiz. 6 senedir lig ?ampiyonlu?umuz yok, yeni stada ge?ece?imiz sezonun arifesinde yedirmemeliyiz bir ?ampiyonlu?umuzu daha!

Yorum Yap

H?rs?z heryerde h?rs?z diye an?l?r.

Yorum Yap

Adaml?ktan efendilikten prim yapm?? mehmet topal ?n o pozisyonda ben bast?m rakibin su?u yok gibilerinden bi?eyler s?ylemesi gerekmiyor mu?
          alay? nopost ?ocuuu bunlar?n.
          geriliyorum yeminle.
          2003-2004 sezonunun t?m ma?lar?n? izlemi? biri olarak geriliyorum.
          tak?m son y?llar?n en iyi futbolunu oynuyor.
          m?thi? hava yakaland?.
          kalecide geldi art?k.
          her?ey yolunda giderken bu tip vakalar insanlar? umutsuzlu?a ss?r?kl?yor.
          bu tak?m bu sene ?ampiyon olacak.
          feneride kendi sahas?nda yenece?iz.
          hiiii? tart??malara mahal vermeden tabiri caizse ''koyup ge?ece?iz''

Yorum Yap

Tarlalar s?r?ld? m? Aziz, Ba? verece?iz de.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              O malum ma?, bizim ?u an bu durumlarda olmam?z?n sebebidir. YD belas?n?n, Lucescu'nun ?lkeyi terk etmesinin, ?ampiyonluk say?m?z?n hala 15'in alt?nda olmas?n?n sebebidir o ma?.

Kendi taraftar?m?z ?n?nde 5 k?rm?z? kart g?ren tek b?y?k tak?m?z. Bu ?erefsizlikleri bir tek bize kar?? ?ok iyi yap?yorlar. Bu sene, o durumlar?n tekrardan ya?anmas?na izin vermemeliyiz. 6 senedir lig ?ampiyonlu?umuz yok, yeni stada ge?ece?imiz sezonun arifesinde yedirmemeliyiz bir ?ampiyonlu?umuzu daha!
              zaman?nda bir teke tek program? san?r?m fatih, demir?ren'e lucescuyu neden g?nderdiniz diye sordu. ?ah?s?n cevab? tam bir fiyasko "gazete man?etleri ?yleydi." tarz?nda bir a??klama yapt?. fatihte baya ?a??rm??t?. gazeteye g?re mi hareket ediyorsunuz diye ekledi. sonra k?v?rd? tabi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X