Anket: Man Adam?

Uyar: Bu bir ak Ankettir, bu Anketi btn yelerimiz grebilir ve oy kullanabilirler.

Sayfa 4/5 lklk 12345 SonSon

Konu: Osmanlspor - BEKTAIMIZ Man Adam

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Aralk 2009
    Yer
    Mabed (23448)
    Ya
    50
    Btn takm ktyd, Gomez, Sosa ve biraz da Kerim bireysel olarak biraz daha az ktydler ve man kazanlmasyla affedilebilirler.
    Tolga iin ayrca bir ey yazmaya gerek yok, skldm artk

Bu rekor oldu sanrm

Tolga Diyen 9 kiiyi
    dar alalm

Tolga ya oy veren 9 kiiyi ifa edeyim mi ?

Kartal
    yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Dumanl Kentin Puslu ocuklaryz...
    Ya
    41
    buda sorumu
    tabiki tolga

Hibiri iyi oynamad veya oynayamad..biz baz malarda, o man ruhuna, karakterine nemine gre, bir oyun ve mcadele grnts veremiyoruz..zellikle gen oyuncularda bu olgunluk bir trl tam oluturulamad..bu bizim en byk eksiimiz ve hatamzdr..Bazen Beikta'ta oynadn unutanlar oluyor..

Ktlerin iinde, takm ipten alma baarsn,att golleriyle gsteren Sosa, man adamdr..ancak takm ya hep birlikte arza yapyor ya da hep birlikte iyi iler yapyor..bu krlgan yap daha ok gen ve narin oyunculardan,mcadeleden ylanlardan kaynaklanyor..Saha ii ve saha d disiplin, sarlacamz en ncelikli ilkemizdir..

Ben tm futbolcularmzda, o man ruhuna stratejisine nemine uygun bir kimlik grmek istiyorum..ampiyonluk kovalayan bir takm, hi bir mata, keyfi ma konumuna geemez gememeli..her hata, ceza faturas olarak geri dner..bazen ansnz yardm eder, bazen usta bir iki ayak..ama her zaman bunu bekleyemezsiniz..

Yksek rakm etkiler..daha nce de ok rneini grdk..yksek rakmla birlikte, souk hava da cierleri yakar, soluk alamazsn ok zorlar..saha buzlanr etkiler..yanl ayakkab seersin etkiler..imdi bunlarn hangi biri, ne kadar hesap edilmi ve nlem alnmtr, ben ok merak ediyorum..

Malar artk iyi idman yaptk,ok iyi hazrlandk, kp oynayacaz gibi, kestirme ve basit bir zihniyet ile oynanmyor..en kk ayrntlar, handikaplar hesap ediliyor..deerlendiriliyor..nlem alnyor..

Ben futbolcularn, zelde tek tek malara ve genelde lig maratonuna ve ampiyonlua, tam ve doru olarak motive edildiklerini yeterince gremiyorum..eksik bir eyler var ve bu eksikler salt , kacaz iyi oyun oynamaya alacaz, olur olmaz, yener yeniliriz,keyif alacaz ile snrl bir felsefeye, sdrlamaz..yolunda gitmeyen bir eyler var, bunlara mutlaka ciddi ciddi el atlmal..yani sorun sadece, eksik blgelere bir iki kaliteli transfer sorunu deil..her eyi iki veya transfere balarsak, grlen veya duyulan eksikler, zellikle tm oyuncularn zihninde ortak hedef yaratarak giderilemez ise, bedeli de ok ar olur..

Hi kimsenin bilerek, hatta bilmeyerek yanl yapma, bakn hata demiyorum, yanl yapma gibi bir ayrcal olamaz..

lk yarnn en zor ma, artk Konya ma olmutur..bu man nasl kazanlacan da oynadnz oyundan anlayabiliyoruz, nasl kaybedileceini de..

Oynayacamz bir ampiyonluk madr..umarm farkndayzdr..

41 puan ve 41 gol ciddi bir hedeftir..maksimum 9 kayp puan snr bir farkla da olsa almtr..ilk yarya, baka kayp puan ekleme kredimiz yoktur..
    Zor malar kolaya eviren anlar vardr..o anlar doru yakalamak ve doru deerlendirmek zor ma 25 dk da kolaya evirmek demektir..90 dakikann tm yorgunluunu azaltacak olan, an iinde oluan pozisyonlar, gama deil, sevince evirecek gollere ve skora evirmekten geer..bu da doru ve disiplinli iler yaparak olur..oyun disiplininden bir saniye kopmaz isek rakibe de pozisyon vermeden ma kazanrz..

Bu bir final madr..yle de oynanmal..dosta gven dmana korku salmal dr..

Takmn toplam ciddiyet ve profesyonellik kalitesi en az iki ta daha ykselmelidir..

Artk oyuncu hatasna, hakem hatasna, disiplin hatasna kurban giden malar ve puanlar olmamal..

Srekli daha iyiye uzanmalyz..
    Konu Mustafa Bilgi tarafndan (25 Aralk 2015 Saat 17:59 ) deitirilmitir.

Profillerine bakar msn, Beikta'l olmayabilirler...

Tolga'ya oy verenler ya troll ya da Beiktal diil

Tolgaya oy verenlerin hepsi sizin bizim gibi fanatik Beiktal hatta biride Turgut abi

valla burada oy vermek hi bu kadar kolay olmamt, SOSA !

Alnt Engin Cetinalp Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Profillerine bakar msn, Beikta'l olmayabilirler...
    Hadi bakann yapt gibi gzlerimin iine bak..

Man rzna geti rzna.. uursuzca nde olup o gol yemese ma dk tempoda bu hale gelmeyecekti. Kim iyi oynad dn ?? Takm berbatt. Ben oyumu man bu hale gelmesinde en ok katkda bulunmu isme verdim.

GT-I8190 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

man adam tabiki sosaaaaa ! en kts iin kyasya kapma olabilirdi ama tolga herzamanki gibi yanltmad bizi, beckin bu takm iin yetersiz olduunu grdmz bir ma oldu,iso ktyd ama kendini at gs mandan sonra 1 malk kredisi olabilir heralde,olcay zaten uzun zamandr kt,

Sosa ok iyi nazar demesin

Alnt Erdal Yikit Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    @Bora zdil

Anketteki isimlerin yanndaki rakamlarn birine basn abi kimin neye oy attn yle grebilirsiniz
    oha bunu bilmiyordum. Sil sil sil oylari sil hemen

Alnt Huseyin Ozkoc Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tolgaya oy verenlerin hepsi sizin bizim gibi fanatik Beiktal hatta biride Turgut abi
    hahaha icten icten tolgaya yanik oldugunu hissediyodum zaten :P