Sayfa 7/8 lklk ... 45678 SonSon

Konu: Aralk Ay ddaa Program

1.jpg
    Dn NHL kuponum tek mactan yatti, o mac penaltilara gitti bir de yarama tuz bastilar bir de o kadar heyecan yaptim 5 Euro yatirdim 185 aliyordum...

2.jpg
    Bugn tuttu ama... Hibernian ve Trabzon uzatmalarda attilar, cok sansliydim bugn. 5 yatirdim 285 aldim...

osmanli beikta macna 2.5 st + beikta kazanir 2 li bahsi yaptim. 3,55 ganyandan 200 lira attik bakalim . 700 lira bekliyoruz. kartalim yarin mac 2,5 st sonucuyla kazansin , paracklar gelsin

Yine gzel bir kupon yaptim son mac bizim mac allah utandirmasin haydi cocuklar... 4 euro yatirdim 75 oran
    3.jpg

nallah Tutar kuponlarnz

benim kupon geldide , betson hesabi olan arkadaslara bi sorum olacak. 700 tl havale talebi yaptim garanti bankasi hesabima. ka gnde para ykleniyor? yada yatirmama gibi bi durum olabilirmi benim parayi ?

Tesekkrler Besiktas'im

Ulan ajax dn 550 liray i ettin :@

Tebrikler

Gemi Olsun bize, artk baka sefere

Alnt Cem Tuna Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    benim kupon geldide , betson hesabi olan arkadaslara bi sorum olacak. 700 tl havale talebi yaptim garanti bankasi hesabima. ka gnde para ykleniyor? yada yatirmama gibi bi durum olabilirmi benim parayi ?
    Para kesin gelir. 2 gunle 5 gun arasi degisir. ansina bagli. Ben cok cektim sikinti olmaz

MI 4W cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Beikta mann 1 den 2 sonucunu bilip engelikten oynamadm.

mustafa abi dn gece havale yapmstm saolsunlar bugun glen 2 de parayi yatirdilar . canlidan devam

Biri tuttu biri yatt... Yine de kr tabi

Cagliari Y/MS korktum oynamadm mis gibi 3.15 oran gitti..

Dello BJK-KAYSER oynamadm, 2.10 veya 1.90 oran gitti...

Az ma vard bugn, iyi olurdu aslnda..