Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Ziraat T?rkiye Kupas? T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yanl?z bizim ?ampiyonluk kutlamalar?ndan sonra bug?n k? vitor kahve bardak olay?na k?llanmaya ba?lad?m,kahve aya??na votka redbull mu yap?yorlar yoksa,kafam da deli sorular ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Gs nin seneye sampiyon olmas? mucize olur , o y?zden bu avrupa cezas?n?n 1 y?l azalmas?n?n pek bi anlam? yok. uefaya gitse nolur gitmese nolur. Para yok bisey yok uefada.

Ama azize cok iyi oldu

Yorum Yap

Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Sel?uk- Sneijder - Podolski'nin yapt??? duran top organizasyonu s?perdi bu arada.

?ok be?endim.

Not edilip yeni sezonda denenmeli.
        Bizde topa vuracak bir tane bile adam yok ki Biz boyle birsey denesek anca kendimizi kandiririz Ama organizasyon harikaydi kesinlikle.

Yorum Yap

Azizin devreler yanm??, Be?ikta? hakemler sayesinde ?ampiyon oldu dediya la

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Hi? iyi olmad? kendimizi kand?rman?n alemi yok
            Bunun kesinlikle korkmakla falan bir ilgisi de yok.
            Biz ikisini de tokotlar?z seneyede ama di?er t?rl?s? her a??dan ?ok daha iyi olacakt?.

Bir adet Mandanda talep ediyorum
            Ben de sevinenleri anlamadim. Neresi iyi oldu arkadas ? Fener 0 cekse ne olur su dandik kupayi alsa ne olur ? Isin ucunda 1 senelik ceza vardi, onu da halletti salaklar.

Yorum Yap

angut.com'da efsane e?lence var , ka??rmay?n derim g?lmekten uyuyam?yorum ya

Yorum Yap

aziz ger?ekten ?irazeyi kaybetmi?. ruh hastas? herif.

Yorum Yap

Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Sel?uk- Sneijder - Podolski'nin yapt??? duran top organizasyonu s?perdi bu arada.

?ok be?endim.

Not edilip yeni sezonda denenmeli.
                  Bizde topa vuracak bir tane bile adam yok ki Biz boyle birsey denesek anca kendimizi kandiririz Ama organizasyon harikaydi kesinlikle.
                  Almeida? Uzaktan d??ar? sert? akl?ma geldi kanser herif

D5803 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Yucel Deliktas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Bu basligi begendim http://forum.antu.com/cep/KonuOku.as...ID=9&kID=74644

, azize gs sampiyonlugunu fetullah gulenin dualarina baglamak neyin kafasi oldugunu bulmaya calisiyorlar? ilk yorum okuyacaklarinizin teminatidir

Yorum Yap

Aziz'in fetoya sarmas? bana tayyipe yana?maya ?al???yormu? gibi bir izlenim verdi. Bakt? ki fikret buradan y?r?yor vira bismillah dedi sanki.

Yorum Yap

abbooooovvv Aziz kafay? yemi? .. bu adam ger?ekten iyi de?il. bendce fenerbah?e ruh ve sinir hastal?klar? ad? alt?nda bir tane de hastane a?s?n ilk hasts?da kendisi olsun.

Yorum Yap

?ike s?reci d?neminde fb li arkadaslara, hani ?u Hitler 'in me?hur s?z? var ya..Ayn?s?n? s?yledim onlara..
                          G?n gelecek b?t?n fb liler, Aziz fb nin ba?kan? oldu diye lanet okuyacaklar diye..
                          ?uan da antuda ve ?evremdeki fb liler o mod a girmi? durumda. .

Yorum Yap

aziz y?ld?r?m a?l?yor...

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Yucel Deliktas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bu basligi begendim http://forum.antu.com/cep/KonuOku.as...ID=9&kID=74644

, azize gs sampiyonlugunu fetullah gulenin dualarina baglamak neyin kafasi oldugunu bulmaya calisiyorlar? ilk yorum okuyacaklarinizin teminatidir
                              ?una Bak?n

capodicapi - 27.05.2016 01:03

Ke?ke tckda 25 milyon ki?iyle inan?lar?na hakaret etmek suretiyle ta??ak ge?en ki?i 10 y?ldan 17 y?la kadar hapis cezas? ile cezaland?r?l?r diye madde olsayd?

Yorum Yap

Aziz C?bbeliyle kader arkada??.Ona s?ylesin oda okuyup ?flesin fb ?ampiyonlar Ligini al?r

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X