Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euroleague l 2015-2016 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

pazar g?n? ?ifte darbe yerler. ?nce biz sonra cska bu ma?ta bu kadar zorland?larsa cska affetmez.

Yorum Yap

ulan laboral , elindeki ma?? verdi . 4 say? fark ve 2 dakika kalm??ken bombo? 3l??? atamad? ma? orada d?nd?.
      uzatmaya gidince belliydi ?ikecilerin kazanaca??.

Teodosi?'ten bir k?yak bekliyoruz. CSKA bug?n laboral'in yapt??? hatalar? yapmaz.

Yorum Yap

fener finalde. Kupay? almas?n? isteyen arkada?lar?n g?z? ayd?n, umutlar? devam ediyor.

Yorum Yap

Aslı Samet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Be?ikta?'?m ?ok b?y?ks?n. Renklilere basketbolu sevdirdin.

balkonunuza cam?n?za bayrak as?n..
          bu s?yleniyor her yerde ama kat?lm?yorum hi?bir ?ekilde. adamlar?n biri kupa 2 yi ald? di?eri zaten her sene eurolig de ba?ar?l?yd? ve full salona oynuyordu sonunda da hakedilmi? bir ?ekilde finale geldiler. nas?l ki biz ergin ataman ile 3 kupa ald???m?z d?nemde futboldan daha ?ok baskete sard?ysak ve sinan erdemde bilet bulamayan insanlar olduysa ayn? durum bu sene gs i?in ge?erli oldu. fener i?in demiyorum onlar hep ?yleydi.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Ayyildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            fener finalde. Kupay? almas?n? isteyen arkada?lar?n g?z? ayd?n, umutlar? devam ediyor.
            ben istiyorum. ??nk? fbnin kupa 1 gsnin kupa 2 yi ald??? bir seneden sonra biz tr de play off bile yapamam??ken en az?ndan ?n?m?zdeki sezon basketbola yat?r?m yap?laca??n? d???nd???m?z i?in istiyorum. als?nlar ne zarar? var bizim i?in. sanki eurolig ?ampiyonu olunca ?a? m? atlayacaklar 50-60 milyon euro gelir mi gelecek ne olacak yani. bence ucunun olumlu y?nden bize dokunaca??n? ?mit ederek almalar?n? istiyorum.

Yorum Yap

Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ben istiyorum. ??nk? fbnin kupa 1 gsnin kupa 2 yi ald??? bir seneden sonra biz tr de play off bile yapamam??ken en az?ndan ?n?m?zdeki sezon basketbola yat?r?m yap?laca??n? d???nd???m?z i?in istiyorum. als?nlar ne zarar? var bizim i?in. sanki eurolig ?ampiyonu olunca ?a? m? atlayacaklar 50-60 milyon euro gelir mi gelecek ne olacak yani. bence ucunun olumlu y?nden bize dokunaca??n? ?mit ederek almalar?n? istiyorum.
              Bende kupayi almasini isteyenlerdenim galatasarayi da desteklemistim basket benim icin diger sporlardan ayri biktim surekli birilerinden nefret etmekten nefret etmek icin sebepler bulmaktan fenerin buralara gelmesi bizim kupa almis olmamiz ayni sekilde gsnin kupa almasi dogru yapilanma olunca neler olacaginin ispati umarim dedigin gibi bizimde basketbol konusunda vizyonumuzu biraz etkiler sonucta bunlari basarmis bir takimiz

Yorum Yap

Adamlar medyayla federasyonla hakk?m olan ?ampiyonlu?u bile bana zehir etmeye ?al??acak. Hakk?m olan ?ampiyonluklar? gasp edecek. Ben onu Avrupa'da destekleyece?im. De?il erkek basketbol masa tenisi tak?m? olsun yine desteklemem. Her yerde beter olsunlar.

Yorum Yap

30 milnyon euroya kurulmus bir takimla finale kalmak supriz degil, o yuzden dedim bugun kaybetselerdi tam bi cokus yasarlardi

Yorum Yap

yaa a spor yapt???n?z yay?na sokalar basketbol da finale ??km?? bir tak?m i?in futbol yorumcusu olan kemal belgin'i ba?laman?za m?, yoksa kemal belginin oyun kurucu olarak '' bobby dixon var, sloukas var, ali var '' demenize mi g?leyim. bobby dixon ve ali'nin ayn? ki?i oldu?unu bilmiyor adam

Yorum Yap

Muhtemelen kafalar?nda hep CSKA finali vard?. ?ok k?t? oynad?lar ama yine de kazanmas?n? bildiler. Adamlar Final Four'da tecr?be kazand? biz hala yok finale ??kmas?n? isteyenlerin g?z? ayd?n yok bilmem ne. Ondan sonra niye bizim basketbol ?ubemiz b?yle. Daha ne sebep arayal?m ki?

Futbol ter?r?n? basketbola bula?t?rmadan, tebrik ederim Fenerbah?e'yi.

Yorum Yap

Finalde Obradovic Pereira'ya ba?lar da Dixon'a fazla s?re verirse febenin ?ans? d???k! Ama bug?n?n kazand?ran? Sloukas'la oynarsa ?anslar e?it...

Yorum Yap

Umarim cska finalde cakar bunlara

Yorum Yap

Aslı Sami Bahad?r A??ro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bende kupayi almasini isteyenlerdenim galatasarayi da desteklemistim basket benim icin diger sporlardan ayri biktim surekli birilerinden nefret etmekten nefret etmek icin sebepler bulmaktan fenerin buralara gelmesi bizim kupa almis olmamiz ayni sekilde gsnin kupa almasi dogru yapilanma olunca neler olacaginin ispati umarim dedigin gibi bizimde basketbol konusunda vizyonumuzu biraz etkiler sonucta bunlari basarmis bir takimiz
                            Tebrik ettim sizleri bir ?ey demedim. A??n lig tv yi tarih nas?l yaz?l?rm?? ??renin o zaman. Ya da 12 numaray? a??n gece gece iyi kafa a?ar.
                            Ben t?m sporlar? fenersiz ve cimbomsuz seviyorum, onlar?n ac?s?yla mutlu oluyorum. Y?llard?r ?ok ac? ?ektim belki ondand?r..

Yorum Yap

fenerin kazanmas?n? isteyenler bir daha d???ns?n, pazar g?n? cskay? yenerlerse pazartesi g?n? t?m gazeteler ?ampiyon fener yazacak

Yorum Yap

kimle oynarsa oynasinlar ; rakibi tutarim. Bu kadar net.

Paok lular kadikoye gelip ; bunlari dovup ; tribunde show yapip ; sahada koyduklarinda icimin yaglari eridi.

Elleri dert gormesin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X