Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

T?rkiye - ?zlanda (1-0)

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

G?khan geriye do?ru hareketlendi?inde rakip oyuncuyu g?r?nce eyvah dedim.Geli?inden belliydi k?rm?z?.Yaln?z ?ok sert m?dahaleydi.Ben de iki ma?tan fazla alaca??n? d???n?yorum.

Yaln?z bu elemelerdeki cezalar?n turnuvada ge?ersiz olmas? olay? kesin mi?Bana biraz mant?ks?z geldi.

Yorum Yap

Cezalar?n affedilmesi olay? turnuvada finale ??kan tak?m olursa onun cezal? oyuncular? oynayabiliyor ..su durumda de?il benim bildi?im.

Yorum Yap

Marek Suchý Czech Republic vs Netherlands in qualifying (13 October 2015) Group stage first match
        G?khan T?re Turkey vs Iceland in qualifying (13 October 2015) Group stage first match

Yorum Yap

Irma??n?n ak???na ?l?r?m TURK?YEM !!!

Yorum Yap

Biz bizim oyuncular i?in ?ok ??rp?n?yoruz fakat bizim oyuncular da bunu g?remiyorum malesef.

O?uzhan mesela ilk yar? ka?an bi pozisyonu var ?ok net at karde?im onu bizi 2 kat gururland?r.
            G?khan'?n yapt??? hareketin anlam? bile yok.Ne oldu ?imdi? Avrupa Kupas? yalan oldu en fazla s?kse yapacak oyuncumuz olmayacak gibi bir ?ey.

Milli tak?ma gelince ?ncelikle tebrik ederim ve ?ok mutluyum yaz?n avrupa kupas?nda bizimde olaca??m?zda dolay?.Mucizelerin tak?m? olduk Biz bu mucizelerle en az bi ?eyrek,yar? final daha yapar?z

Yorum Yap

?yi oldu k?rm?z kart Avrupa arenas?na ??kmas?n yoksa kaparlar mazallah. .

Yorum Yap

t?re'nin yapt???n?n izah? yok, direkt aya??n? k?racakt? adam?n, 3 ma? ceza gelebilir ve turnuva kadrosuna al?nmaz bile.

bir hatayla kariyerini ?ok derinden etkilemi? olabilir ama maalesef t?re'de mental olarak ciddi eksiklikler var, belki kendine ?eki d?zen vermesine neden olur bu hata.

Yorum Yap

T?re'yi Fatih terim yedek b?rakarak 2 ma?ta , T?re'yi ?ok h?rsland?rd?.
                  T?re biliyordu ki sahadakilerden kendisi daha yetenekli.
                  Kendini g?stermek istedi,o h?rsla gitti yanl?? bir hareket yapt? zamanlama hatas? ile.
                  Bedeli a??r oldu.
                  T?re h?rs?na yenilme.
                  Senin ne kadar b?y?k bir futbolcu oldu?unu biz biliyoruz.

Yorum Yap

?ampiyonada oynayabiliyor, bir sonraki elemelerde oynamayacak, ben ?yle biliyorum

Yorum Yap

t?re ile hakan ?alhano?lu da baya iyi iki arkada? olmu?lar valla bunlar da g?zel ?eyler.

Yorum Yap

bu arada bence ?ok sa?ma bir uygulama ama g?zel bir haber

En az 2 ma?!

UEFA, G?khan T?re'ye en az 2 ma? ceza verecek. Eleme a?amas?nda al?nan kart cezalar? turnuva a?amas?nda say?lmayaca?? i?in G?khan, e?er Fransa'ya gidecek kafilede kendisine yer bulursa oynayabilecek. Milli futbolcu, alaca?? cezay? 2018 D?nya Kupas? Elemeleri'nde ?ekecek.

Yorum Yap

Aslı Mertcan Karacan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Mertcan Karacan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          biz izlanda'y?, kazakistan letonya'y? yenerse direk gidiyormu?uz heralde
                          2. olas?l??a %0.01 ihtimal bile vermiyorum
                          beyler vurmay?n ben demedim mi %99,99 kazaklar yener diye

Yorum Yap

Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Murat Yildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Zeki Kutun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Sevinmedim valla.
                            Peki.
                            valla zeki sen ?ok kibars?n zorunam? gitti yi?it karde? hollandaya bir sana iki vatan hainleri sizi

En az Zeki kadar kibar?md?r; Te?ekk?rler
                            profil resminde Atat?rk olan Adam hainse ben de hainim.

Yorum Yap

Gole ben de sevinemedim.
                              Ma?? internetten izledi?im i?in yay?n 1-2 dk. geriden geliyordu. Daha serbest vuru? kullanma haz?rl??? yap?l?yorken d??ar?dan bir b???rme sesi geldi, lan dedim gol m? yoksa, millet gol diye ba??rd?, sonra Sel?uk vurdu gol oldu, "goooll" bile diyemedim ki normalde ufak bi' enerji patlamas? olmas? muhtemeldi.

Yorum Yap

Aslı Ahmet.Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Murat Yildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                valla zeki sen ?ok kibars?n zorunam? gitti yi?it karde? hollandaya bir sana iki vatan hainleri sizi

En az Zeki kadar kibar?md?r; Te?ekk?rler
                                profil resminde Atat?rk olan Adam hainse ben de hainim.
                                Vatan hainli?i ile adam su?lamak ne kadar moda oldu ya son zamanlarda? ?len vatan haini ya?ayan vatan haini sevinmeyen vatan haini!! herkese yap??t?r?n bu damgay? bakal?m.. Vatan b?l?nmez nidalar? atarken ne kadar ?ok b?l?nm???z biz. Sevinmiyorum bende art?k, madem sen vatanseversin senin sevincine ortak olmuyorum ben. hadi bana da yap??t?r vatan hainli?ini!!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X