Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Eurobasket 2015

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Buradan d?nmez art?k, ge?mi? olsun.

58 y?l sonra gelen ?talya zaferi ve ev sahibi Almanya'y? yendikleri i?in tebrik ediyorum tak?m?.

Yorum Yap

Eurobasket 2015

Ergin efendi egolar? y?z?nden bir alay yarmay? tak?ma toplad?... Olaca?? buydu...

Yorum Yap

Frans?zlar?n potan?n i?inden g?z g?re g?re topu ??kard??? ve ard?ndan teknik yedi?imiz pozisyon k?r?lma an?yd?. Adamlar en ufak ihtimali bile ortadan kald?r?yorlar bu ?ekilde... Zaten ortada bariz g?? fark? vard?. Ge?mi? olsun.

Yorum Yap

Melih'e ritim bulma turnuvas? oldu.

Yorum Yap

Melih , kartal , goksenin ve barisli bir kadroyla buraya kadar maalesef.
            Bitik bir oguz savasi da unutmadan ekleyeyim.
            En son düzenleyen Atilla Acar; 13-09-2015, 00:56.

Yorum Yap

Benim hatirladigim oyuncu kalitesi acisindan en kotu milli takim bugune kadar. Gruptan cikabilmemiz bile basari.

Yorum Yap

Aslı Eren Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Benim hatirladigim oyuncu kalitesi acisindan en kotu milli takim bugune kadar. Gruptan cikabilmemiz bile basari.
                1 galibiyet bile yetiyordu ??kmam?z i?in asl?nda.?talya ma?? s?prizi d???nda bir t?k ?st? tak?mlardan 20den a?a?? fark yiyip yiyip d?nd?k.

B?yle olaca?? belliydi ba?tan asl?nda.

Yorum Yap

Litvanya gurcistan maci super gidiyor. Maciulis efsane bir performans gosteriyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X