Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Eurobasket 2015

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ivme italyadan yana. b?yle giderse yeniliriz

Yorum Yap

eyi koyduk

Yorum Yap

Yendik. G?zel ba?lang??.

Yorum Yap

Mammmamiaaaaaaaaaa italian spagetti

Yorum Yap

be?ikta??n yoklu?unu aratmad? ?u ma?

Yorum Yap

Super baslangic oldu.
              Hayatimda bu italyan takimi kadar antipatik sevimsiz bir takim gormedim gercekten.butun oyuncularin suratina firin kuregi ile vurasi geliyor insanin.

Yorum Yap

Bravo milli tak?ma. Sahaya y?rek koydular. Ergine hakl? bir k?zg?nl???m?z var ancak hakk?n? yemeyelim adam d?nya ?ap?nda bir ko?.

Yorum Yap

Helal

Yorum Yap

Ergin ataman?n son karar? ma?? getirdi bence. Adamlara h?cum ?ans? verseydik 3l?k at?p bitirebilirlerdi. Bizse faul yap?p beraber getirmelerini bekledik sonra da bitirdik ma??. ?ok s?k?nt?l? ma?lar bizi bekliyor malesef , kenardan girecek bi kerem g?nl?m, tun?eri gibi kilit adam?m?z yok ??nk?. 6-7 oyuncuyla gidebildi?imiz yere kadar gideriz

Yorum Yap

Aslı Bilal Gulsen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ergin ataman?n son karar? ma?? getirdi bence. Adamlara h?cum ?ans? verseydik 3l?k at?p bitirebilirlerdi. Bizse faul yap?p beraber getirmelerini bekledik sonra da bitirdik ma??. ?ok s?k?nt?l? ma?lar bizi bekliyor malesef , kenardan girecek bi kerem g?nl?m, tun?eri gibi kilit adam?m?z yok ??nk?. 6-7 oyuncuyla gidebildi?imiz yere kadar gideriz
                      Cok riskli bir karardi aslinda, Galli o ana kadar 14'te 14 serbest atis yuzdesi ile oynuyordu sanirim. Sans bizden yanaydi fakat o karar maci Italya'ya da verebilirdi.
                      Diger gorusune aynen katiliyorum, bench'ten katki saglayabilecek yada macin seyrini degistirebileccek oyuncumuz maalesef yok. Italya'nin savunmasi evlere senlikti zaten, izledigim yayindan yabanci yorumcular da dalga geciyordu Italyanlarin defansi ile, lise takimlarinin bile yapmayacagi sacma sapan hatalari mac icerisinde tekrarlayip durdular. Diger takimlara karsi ne Semih bu duzeyde bir mac cikarabilir nede biz bu kadar hucum ribaundi ile ikinci sanslari bulabiliriz. Ayrica Melih spot up shooter olarak kadroda, kesinlikle basketbol ile dribbling yapmaya falan kalkismamali. Her dribbling'inde top kontrolunu kaybedip top kayiplari yapti.
                      Savunmamiz ile turnuvada bir yerlere gelmeye calisiyoruz diyoruz fakat ilk periyot disinda bizim de savunmamiz evlere senlikti. Omer ve Kanter'in olmamasi cok buyuk bir handikap. Omer'in savunmada ki etkinligi ve Enes'in ofansi ile cok daha iddiali olabilirdik.

Yorum Yap

Aslı Adnan Mumini tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Bilal Gulsen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Cok riskli bir karardi aslinda, Galli o ana kadar 14'te 14 serbest atis yuzdesi ile oynuyordu sanirim. Sans bizden yanaydi fakat o karar maci Italya'ya da verebilirdi.
                        Diger gorusune aynen katiliyorum, bench'ten katki saglayabilecek yada macin seyrini degistirebileccek oyuncumuz maalesef yok. Italya'nin savunmasi evlere senlikti zaten, izledigim yayindan yabanci yorumcular da dalga geciyordu Italyanlarin defansi ile, lise takimlarinin bile yapmayacagi sacma sapan hatalari mac icerisinde tekrarlayip durdular. Diger takimlara karsi ne Semih bu duzeyde bir mac cikarabilir nede biz bu kadar hucum ribaundi ile ikinci sanslari bulabiliriz. Ayrica Melih spot up shooter olarak kadroda, kesinlikle basketbol ile dribbling yapmaya falan kalkismamali. Her dribbling'inde top kontrolunu kaybedip top kayiplari yapti.
                        Savunmamiz ile turnuvada bir yerlere gelmeye calisiyoruz diyoruz fakat ilk periyot disinda bizim de savunmamiz evlere senlikti. Omer ve Kanter'in olmamasi cok buyuk bir handikap. Omer'in savunmada ki etkinligi ve Enes'in ofansi ile cok daha iddiali olabilirdik.
                        Karar? riskliydi ancak 9 saniye sert savunma i?in ?ok uzun bir s?re. Sen yapmasan bile rakip sert savunmadan faydalan?p bir ?ekilde faulu al?rd?ki bizede 2-3 saniye s?re kal?rd?. Erginde rakibin 2 de 2 ataca??na g?re planlam??t?r bence oyunu 3 saniyedense 9 saniye kullanmak daha mant?kl?. B?ylece rakip bize sert savunma yapard? atard?k atamazd?k en az?ndan kaybetmezdik. ?teki t?rl? kaybetme ihtimalimiz mevcut.

Yorum Yap

Basketbol Milli tak?m?z?n fanatik destek?isiyim. Ve keyifle mutlulukla izliyorum. P?rlanta gibi parl?yorlar. Son y?llarda kim hangi tak?mda oynarsa oynas?n milli tak?ma geldi?inde arkada?l?k , karde?lik ve milli duygu yo?unlu?unu hissettiriyorlar. Gurur Duyuyorum. Helal olsun hepsine..

Not: ?n?allah Furkan Korkmaz az da olsa s?re al?r. Merakla izliyorum o ?ocu?un her hareketini..

Yorum Yap

?u ispanya basketbol tak?m? yery?z?n?n en g?c?k sinir bozucu tak?m? bana g?re b?t?n oyuncular birbirinden ?erefsiz sahtekar olurmu bi tak?m da

Yorum Yap

?spanyollar iyi tokatl?yor bizimkileri

Yorum Yap

Iceriye daha cok penetre edip savunmanin dengesini bozmaliyiz ama sadece dis sutlarla maca ortak olmaya calisiyoruz. Ali'de tam gunun de degil, uzunlarimizi da etkin bir sekilde kullanamadik ilk yari boyunca. Zor bir mac tabi, Ispanya ve Sirbistan maclarini zaten L olarak yazmistim hanemize ama bugun daha iyi bir savunma bekliyordum Ispanyollara karsi. Umarim ikinci yarida biraz toparlaniriz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X