Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

T?rkiye - Letonya ( 1-1 )

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hahahaha

Bari hukumet futbola el koysa da tupcu fatos ve renkli karmasindan kurtulsak

Yorum Yap

ben hayat?mda bu kadar polyanna bi spiker g?rmedim.

Yorum Yap

Fatih Terim = Bilic

Yorum Yap

?u adam?n ne oynatt???n? bi anlayamad?m.. Allah yard?mc?n?z olsun diye bir taktik mi olur lan..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

fatih terim ma?tan sonra "letonya bizden normalde puan alamazd?." diyecek mi?

Yorum Yap

Cenk daha istikrarli olmaliymis hee al sana cenk olsa 2 tane sallardi

General Mobile 4G Dual cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Icinde patladi fatosun al sana istikrar abidesi takim

SM-G900FQ cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

biri ?u h?rs?za hakemin yabanc? oldu?unu hat?rlatsayd? bari

Yorum Yap

Hi? ?z?lmedim

Yorum Yap

istemsizce k?f?r ettim izlerken bu kadar beceriksiz bir teknik ekip ve tak?m olamaz

Yorum Yap

Hollanda izlanda ?ek Cumhuriyeti ma?lar?nda 3 de 0 yapar bu tak?m.

Yorum Yap

Cenk'i alma, Burak, Umut Batuhan 1 forvet etmesin. Ozan Volkan kl?plerinde yedek, milli tak?mda ilk 11'de, ne kadar be?enmesem Olcay her haliyle Volkan'?n yerine oynar. Arda ka? ayd?r ma? yapm?yor ama ilk 11'de, O?uzhan yedek. Fato?'un adeletini yiyim.

Yorum Yap

Al bi taraf?na k?na yak artis fato? koskoca milli tak?m?n saha i?i takti?i yok resmen

Yorum Yap

Su cociklar da bahane uydrup gitmesin tore ozzy olcay

General Mobile 4G Dual cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Hahahaha

Bari hukumet futbola el koysa da tupcu fatos ve renkli karmasindan kurtulsak
                                Hocam hukumetin el koymus hali bu zaten

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X