Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

T?rkiye - Letonya ( 1-1 )

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mert Yeldan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Beter olsunlar ?z?l?rsem namerdim.
    beter olsunlar kafas?n?da bi ??zemedim be?ikta?l? biri gelse oraya o zaman galatasarayl?lar m? beter olsun desin ya yapmay?n art?k ?unlar? bunlar vatan evlad? sahada oynayanlar hocas? seversin sevmezsinde armay? sev be karde?im milli forma bu.

Yorum Yap

hakeme sallad??? da bir pozisyon. 90 dakika zar zor 1 topu kaleye sokmu?. sistem desen sistemi yok. 47 dakika toplamda ma? oynam?? volkan ?enle ba?l?yor. gol atamayan umutu al?yor. sonra vay hakem bizi do?rad?. isve?li vermesinler. oldu.

Yorum Yap

Aslı Arma?an Mirzanl? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Tolgay Tolga tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Arma?an Mirzanl? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        La kazakistan avrupa kitasinda mi
        Gitsin asya kupasina katilsin.
        Dur bi arastirim de geleyim bosa mi okudum la ben
        ?srail'i, Avrupa'da oynatmak i?in Azerbeycan ve Kazakistan'a sus pay? veriyorlar.
        Hocam simdi kisa bir arastirdim da avrupa kitasinin dogu siniri ural daglariymis. Yani kazakistan bizim gibi hem asya hem avrupaliymis
        Israil ve ermenistan ise avrupa kitasiyla baglantisi olmamasina ragmen euroya dahilmis.
        O zaman israil neden euro da lann diye soruyu degistirim
        Asya elemelerindeki ?lkelerden dolay?.

Yorum Yap

Adam resmen ?sve?lilere ?rk??l?k yap?yor..Bu terim tam bir foss

Yorum Yap

Aslı Murat Yildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Mert Yeldan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Beter olsunlar ?z?l?rsem namerdim.
            beter olsunlar kafas?n?da bi ??zemedim be?ikta?l? biri gelse oraya o zaman galatasarayl?lar m? beter olsun desin ya yapmay?n art?k ?unlar? bunlar vatan evlad? sahada oynayanlar hocas? seversin sevmezsinde armay? sev be karde?im milli forma bu.
            ?ifo gelse ?yle Haks?zl?k yapmaz kadroda. Askerlik yapm?yor ki bu adamlar para kazan?yorlar orada da

Yorum Yap

Su fatosun konusma tripleri beni benden aliyor. Bi saat dinlesem sinir krizi gecirip kendimi yumruklarim. Gicik herif

Yorum Yap

Letonya'y? yenemedi?i i?in hakemlere sallayan bir teknik direkt?r? var bu ?lkenin.

Yorum Yap

Cenk bizde Gomez gibi bir forveti kesmeye ba?lam?? adam yedek forvet bile d???nm?yor. Kadroya ald??? isimlerden Ozan,Volkan ligde oynam?yor oynayan sa? bek ?ener'i kesip Ozan koyuyor.Sabri oynatsa gocunmam hi? olmazsa tak?m?nda d?zenli oynuyor. Serdar Aziz belkide ligin en formsuz stoperlerinden adam ilk 11 ba?l?yor. Umut Bulut'a kendi taraftarlar? s?v?yor yedek forvet. Ligde yabanc?lar?n katk?s? en d???k tak?mlardan biriyiz 3 haftada hayvan gibi gol atm???z h?cum hatt?nda en formsuz adam?m?z var. Yapt??? tek kelime ile ihanet.

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Bilal Gulsen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Mevcut h?k?met geldi, her?eyde oldu?u gibi sporda da dibe batt?k. Zaten bi cac?k yoktu da gene de 2002yle bi?eyler yakalayacakt?k. Taraftar profilini de be?enmedim. Spor i?in gelmiyor kimse sadece taraftar olmak i?in geliyor, nefretini kusup evine geri d?n?yor. Futbolcular desen bi tane karakterli adam yok. Hepsi soytar?... Penalt? kazancam diye y?rtt?lar bi yerlerini... Cenk tosun un al?nmamas? ve metin tekinin milli tak?m haftan?n karmas?de?ildir laf? da bas?n?n ne kadar kolpa oldu?unu g?sterir. Tek yand???m nokta bu mallara kar?? ligde kazanam?yoru i?te
                    Ben Metin Tekin'in yorumlar?na ger?ekten inanam?yorum.Piyasada objektif olay?m diye Be?ikta?? yerin dibine sokan hatta direkt direktif alan Be?ikta?l?y?m diye ge?inen bir ?ok spor yazar? var ama Metin Tekin'den bu yorumlar? duymak,hatta herkes tak?m? ?verken bile garip ele?tiriler duymak insan? ?a??rt?yor.??zemedim ben olay?..
                    Ben Metin Tekin'in efsane oldugu donemi goremedim, babamin anlattiklari kadar biliyorum. Keske hic ekrana gecmeseydi de gazoz oldugu donemi de goremeseydim.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Tutku Sedir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      terim kendini garantiye almaya bak?yor. oraya salla buraya salla kendinde hi? kabahat yok
                      Ibrahim toraman zamaninda soylemisti bunu. (Takim kaybedince o bu ?u suclu. Kazan?nca tek kisi kahraman.) gibi birseydi.

LG-H815 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ma?la ilgili yorumlar ?okca yapilmis ben ?enerle ilgili bir seyler soyleyecegim bursa da dikkatli izlememistim fenerin maclari ve bu macta uzun uzun seyrettim bu cocuk sahane bindirme yapiyor fizigi de iyi ama orta falan yapamiyor adam resmen ezbere top atiyor iceriye bugun sag bekte sabri oynasa daha basarili olurdu ki fenerde de su haliyle gokhan gonulu kesemez orta acma isi ogrenilir zamanla ama 25 yasinda bir futbolcu icin hala alacagi cok yol var

Yorum Yap

Aslı Ugur Akkas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Adam resmen ?sve?lilere ?rk??l?k yap?yor..Bu terim tam bir foss

Y?llar ?nce herkesin bildi?i Arifin kendini son saniyede att??? istanbulspor ma??ndan sonra (?ampiyonlu?umuzu ?ald?klar? ma? denebilir) istanbulsporun o d?nemki hocas? saffet susi?'e "bi s?rp kim bana laf ediyo" falan filan ?rk?? laflar demi?ti, ayn? susi? bosna'y? 2014 d?nya kupas?na g?t?rm??t?, biz evimizden izlemi?tik yine

Yorum Yap

?enol G?ne? milli tak?mda olsa ?u an liderdik bence.

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

?urda gol yedi?imizde sevinenlere yaz?klar olsun...Hi?mi milliyet?ilik duygunuz yok? Yemi?im YD yi, Fato?u, ne olursa olsun sahada ki milli tak?m?m?z, AY-YILDIZ var o formada...

Yorum Yap

Aslı Baris Igdeler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Tezahurata bak, ya allah bismillah allahu ekber.?lkenin haline bak!
                                Zorunuza gidiyorsa ?stiklal Mar??n? g?zden ge?irin isterseniz.. ?lkenin haline bak be.. Yaz?k

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X