Konu: Sper Lig 2015-2016 Sezonu Tm Malar

Bu ligde ma bana ortalama 10 tane yanl ofsayt karar veriliyor

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Emre takm iyi ynetiyor.Bizim mata bu kadar top ile bulamasna izin vermememiz gerekiyor.

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Norwich
    Ya
    32
    onumuzdeki hafta fenerbahcede
    topal-josef cezali
    markovic sakat

Alnt Mehmet Serin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Emre takm iyi ynetiyor.Bizim mata bu kadar top ile bulamasna izin vermememiz gerekiyor.
    tempolu oynarsak 35.dakikada emrenin adele patlar kar oyundan

Kartal
    yelik tarihi
    Ekim 2014
    Yer
    "Beni unutmasnlar, onlar ok seviyorum."
    Ya
    30
    Gs bu mata zorlanr, mehur ballar yannda olmazsa kazanamazlar bu ma.

Konyaspor yeni transferleriyle daha kaliteli olmu, Aykut Kocaman bugn 'sadece savunma' dnerek oynatrsa takm puan alamazlar. Ancak bilinli ve aklc kontraata savunmann iine katarlarsa srpriz neden olmasn. Ayrca Traore sever gs malarn

Gs tribunleri gene tiklim tiklim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Daha 2.dakikada gs verdi pozisyonu top ayana otursa gol gelebilirdi Meha'nn.

Blent Yldrm ov balad ayp be ayp, Linnes bariz yere atlam faul verdi.

bu hakemi grnce aklma 2 pozisyon gelir.

- Aybaba zaman nnde hrsza verdii penalt
    - 2 sene nce bunlarn bizimle olan ma ncesi snrda olan selua bariz sary vermemesi

Bu komidinin ocuklari hem yenilsin istiyorum hem Fener maina kadar iyi gitsinler Fenere koysunlar sonra ksnler. Konya mallik yapmazsa yenilmez bugn fena oynamiyorlar.

Tek kale ma oynuyor Konyaspor, Gs'nin tek gol ans kontra atak olur.

Ortasahada 3 pozisyon st ste faul yapt gs ama kart getim uyar bile gelmedi Blentten

Okan Buruk istifa etmi. Devre aras aldrd o be para etmez bir sr yabanc futbolcunun parasn isterim ben olsam. Ne gzel dnya. 10 tane adam aldr sonra 2 ma geince zora gelemeyip istifa et. O yabanc transferlerinden ne kadar indirdi Allah biliyor artk.

Blent Uygun yapyordu bunu bir ara. Her sene takm deitirip 10 tane adam aldrp 2 hafta sonra istifa ederdi. imdi o altrd takmlar maddi problemden kafasn kaldramyor. Eskiehir Elaz Antep Buca hala onun skntsn yayor.