Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ulan sanki zorla oynat?yoruz kupada bo? bo? konu?uyorlar. Kayseri ma??nda bilerek kendi kalene gol at elen o zaman hayatlar? para olmu? kul?pleri 1.4 milyar borca girince

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Yunus Sercan Y?ld?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Offff ?ikeyi T?rkiye'ye getiren gs dedi helal olsun valla
      GS getirdi Aziz de tarla s?rerek devam etti. Neden helal olsun ? ?ald??? her ?ampiyonlu?umuz HARAM olsun Aziz'e

Yorum Yap

Aslı Sezgin Ye?ildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Fornezzi o golde ne d???nd? acaba ulan atlasa tutard?

Quaresma7Amokachi14Nouma21
        Be? para etmez kaleci ka? topu sektirdi..

Yorum Yap

Aslı ?a?r? G?khun Sevindik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          febe bu sene ite kaka zaten ilerledi.
          1 er farkl? skorlarla ve hakemlerin itelemesiyle.
          bu ma?ta ger?ek y?z? ortaya ??kt? balon patlad?.
          1-2 ma?ta daha puan kaybeder, bizde o aray? kazas?z ge?ersek al?r gideriz.
          Yanl?z bunu b?t?n fenerliler bilmesine ra?men ?o?u kazand?klar? i?in iyiyiz falan diyorlard?.D?n ak?am bak?yorum hepsi k?t?y?z diyorlar.1 ma?la her?ey de?i?ti

Yorum Yap

Yaln?z bu Ali Palab?y?k ne zaman Fenerbah?e ma??n? y?netse Fenere bi?eyler oluyor Ge?en sene Ba?ak?ehir ma??nda 4 tane k?rm?z? g?rm??lerdi , Antalyaspor ma??nda da 4 yediler. Ali Palab?y?k Fenerbah?e i?in ?eytan?n gizli ayr?nt?s?

Yorum Yap

Sak?p iyi futbolcu sanki.. bana m? ?yle geldi.. maldini gibi oynad? d?n

Yorum Yap

Aslı Serkan Guven tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                R?yayd? o d?n bitti ve gitti , ?yle gelmi?tir

Yorum Yap

Aslı Onur.Aksu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Valla ya.. dedim etoo meto var sahada.. tak?m bildi?in feneri k??eye s?k??t?rm??.. tokatl?yo ..

Yorum Yap

Aslı Onur.Aksu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Valla ya.. dedim etoo meto var sahada.. tak?m bildi?in feneri k??eye s?k??t?rm??.. tokatl?yo ..
                    Eto sakatlanmasa ben antalyadan toplam 6 gol bekliyordum tarihi hezimet olacakti dua etsinler sakatlandi

Yorum Yap

Eto ile gomez karsilastiramazsiniz. Gomez bizde pivot oynuyor.
                      Eto daha geride.
                      Aslinda etoyu alip kanada olcayin yerine koyaymisiz . Abovvvv

Yorum Yap

Nani, ?in'e g?ndermediler diye kafas? kar??m?? olabilir mi. ??nk? d?n sahadayd? ama kafas? ba?ka yerdeydi sanki.

Yorum Yap

Fenere bu sene meteoroloji kupasini verelim...

Yorum Yap

Beter olsunlar yine de ball?lar 2 farkl? bitirebildiler.
                            S?zde takip?imiz yar??t???m?z tak?m?n futbolu ortada, buraya kadar gelmi? olmalar? bile b?y?k ba?ar?.
                            Bunu biz de?il akl? ba??nda olan taraftarlar? da s?yl?yor.

Biz ise her sene ?st?ne koyuyoruz, gol?n her t?rl?s? bizde ama hala kopup gidemedik!
                            Hak etti?imiz at ba?? ?ampiyonluk de?il a??k ara eze eze olmal? ??nk? bizim yan?m?zdan ge?ecek bir futbollar? yoook!

Yorum Yap

Mersin deplasmanda kayseriyi yeniyor. Umit ozat bunlari toparlamis biraz. Erteleme maci bekledigimiz kadar kolay gecmeyecek birde umitin fenerli oldugunu dusunursek baya hirsli cikarir takiminj karsimiza. Tek korktugum isim nkoulma
                              En son düzenleyen Talha Karanfiler; 06-02-2016, 16:25.

Yorum Yap

markovic 15 g?n yok

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X