Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kayserili omer guzel konustu ankaradan girdi firattan cikti

Yorum Yap

Aslı Fuat Seymen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Caner Balkaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Metin Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Acilen ust uste 2 darbe lazim.
      Braga ve Gs eze eze yenmeli.
      Kupada da Aykut Kocaman Konya'yi yatirmazsa sezon husranla bitecek destekli ve simarik kopekler. Adalet er ya da gec tescil edecek ve biz sampiyon olacagiz!
      Bragaya elenmesinler,avrupa donusu hep yorgunluk olucak bizim isimize gelir bragayi elemeleri

SM-G900FQ cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
      Kusura bakma da abi yorgunluk olay? hikaye. Avrupada kazand?klar? her ma? itici g?? motivasyon olacak.
      Ben de hi? g?rmedim o yorgunluk olay?n?. O yorgunluk denen ?ey hep bize i?liyor

Yorum Yap

Bu ka??nc? ma?lar? hakemin katk? sa?lay?p ald?klar? ben art?k sayamadim a??k ara ?ampiyon olaca??m?z sezonda at ba?? gidiyoruz lanet olsun boyle d?zene o ma?lar? kazanamasalar su anda konya basaksehirle ikincilik yar?s? yapacaklard?

Yorum Yap

10 da 10 yapmam?z ?art. Bu pisliklere puan kaybettirilmicek belli oldu

Yorum Yap

Aslı Selim Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Ne dedi?

Yorum Yap

Bu kadar art niyetli bi y?netim ben ilk defa g?rd?m, daha ?ncede o sahada daima hakem taraf?ndan itildi fener ama bu kadar alenen olan?n? g?rmemi?tim.
              Adam h?z?n? alamad? hala kart g?steriyor

Yorum Yap

Birakin aga su yorgunluk soylemlerini.
                Biz Tottenhamlari, Liverpoollari catir catir yenerken sadece ozguven kazanmadik, hedef de koyduk. Her kazanilan mac, moral ve ozguvendir.
                Soyle bir 4-0 kaybetsinler Portekiz'de, icerde de Gs, 2 Sneijder, 1 Podolski bayiltsin uzaktan, Umut bile gol atsin bak bakalim o zaman yorgunluktu, moraldi, algi yonetimiydi falan kaliyor mu, bir de kupada Konya caksin, diktepe dussunler, banane abi yorgunluktan...

Yorum Yap

Top mop oynamiyorlar ,avrupada oynansaydi ?u lig fb daha ?ok geride kalirdi ..

Yorum Yap

B?T?N ANADOLU TAKIMLARINA ?A?RIMDIR GEL?N 10 MA?I DA KAYBED?N BE??KTA?A. Bu kadar basit bu d?zeni y?kmak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Al ?ampiyonlu?u ba??na ?al diyeceksin Fenere en sonunda.Ulan binbir t?rl? katakulle yapacan madem ne diye o kadar para harc?yorsun transfere.?ikeyi futbolcu transferi yapmadan da hallediyorsun nas?l olsa.

Yorum Yap

?aibe sabaha kadar oynasa bu feneri yenemez. o y?zden haftaya da puan kayb? beklentim yok.

Yorum Yap

Aslı As?m Ayd?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Selim Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ne dedi?
                          hakem bizi cocuk gibi azarladi bizle alay etti eksik birakti sonra spiker ankara diyince kusa kesti

Yorum Yap

Erman toro?lu firat aydinusa geciriyor ,orta oyun oynaniyor die basladi..

Yorum Yap

Aslı Turgut Karabag tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?aibe sabaha kadar oynasa bu feneri yenemez. o y?zden haftaya da puan kayb? beklentim yok.
                              Gs herturlu asilacak ,tribun vs katliam olacak

Yorum Yap

Cincon bunlara ?elme takar. Zaten onlar? da ge?erlerse ne zaman puan kaybedecekler ki?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X