Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kalecileri ikidir hata yapiyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Omer Kavalci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bu mallar?n forma ve ?ort renk tonlar? m? farkl? yoksa bana m? ?yle geliyor [emoji2]
      Sana ?yle geliyor muhtemelen

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Alper Esen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Uefa'yi almak kim FB kim? Once bir Brada'yi elesinler de (ki ben istiyorum bu turu gecmelerini, elbette cok yipranarak). Fenerbahce finalleri oynayamayan loser bir camia. Bu turu gecmeleri durumunda kim cikarsa ciksin FB'yi eler. Hele Dortmund gelirse (insallah diyorum) bunlari perisan eder.

Fenerbahce bu sene sampiyon olmak icin elinden geleni yapacak (elinden gelen derken 2011'i ima ediyorum). Butun FB camiasi vehametin farkinda ve bu yuzden 4 koldan saldiriyorlar. Fakat korkunun ecele faydasi yok. Bu sene insallah biz sampiyon olacagiz.
        Bende Fenerin bir sekilde Bragayi eleyecegini d?s?n?yorum ve umuyorum a?ikcasi. Bir sonraki turda kolay rakip yok zaten ancak Lazio veya Sevilla gelirse ve sans melekleri Fenerin y?z?ne g?lerse bir sonraki turu da ge?ebilirler. Bence biz b?t?n olumsuzluklara ragmen sampiyon olacagiz ancak bundan sonraki her ma? final. Sinekten yag ?ikarmak denir ya, iste ?yle her ma?tan bir sekilde 3 puani almamiz lazim.
        abi sen Sevilla'y? be?enmiyormusun yani bunu mu anlamal?y?z Sevilla dedi?imiz tak?m son 10 y?lda 4 defa uefa kupas?n? alm?? sahas?ndan reali barcay? kolay kolay ??karmayan her sene ilk 4 den a?a?? d??meyen bir tak?m ispanyada. bu sene de ?u an 5. ama ligin ilk yar?s?nda kaybettikleri puanlar y?z?nden. ?u an ?ok iyi durumdalar.
        Ben Sevilla'yi Basel ?n?nde izledim (ki Baselde posasi ?ikmis Delgado ve bir ara Trabzonda oynayan Janko s?rekli oynuyor) ve a?ikcasi begenmedim. Tek ma? yaniltmis olabilir belki ancak Fener eleyebilir belki.

Yorum Yap

Kayseri ne oynamaya calisiyor belli degil. Gol pozisyonuna bile giremez bu mallar

Yorum Yap

handikap olmazsa mucize olur

Yorum Yap

Tam fenerin istedigi sekilde mac. Salak kayseri ileride basamiyor geride karsiliyorlar. Kjaer ve alves rakip yari sahada karsiliyor toplari

Yorum Yap

ceza sahas? ?evresinde kim d??erse d??s?n hakem farketmeksizin faul arkada? bu nas?l d?zen ..

Yorum Yap

Su kayseriye tonla pozisyon nasil verdik biz ilk macta adamlar rezil durumda

Yorum Yap

Bizim i? saha ma?lar?nda y?ksek tansiyon oluyor. Iki taraf da istekli oynuyor. Ma? gergin ve zorlu ge?iyor. Bu fenerin i? saha ma?lar? da dostluk ma?? havas?nda ge?iyor. Hi? bask? olmuyor. Neden b?yle bilmiyorum.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

josef de souza.... formay? giyen birden ?erefsizle?iyor

Yorum Yap

?cocuklar inanin bestesini s?yl?yorlar yine 5 dk dir

Yorum Yap

kayseri yatar.....

Yorum Yap

Puan kaybi olursa fenerin malligindan olur onlarda berbat oynuyor ama tam oynamadan kazanilan 1-0 lik mac

Yorum Yap

keske bole bitse yaa

Yorum Yap

?ocuklar inan?n bestesini s?yleyebilecek kadar karaktersiz bunlar yaaa

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X