Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Valla net olarak bi ?ok karde?imiz do?ru s?yl?yor.Sen kendi i?ine bakacaks?n.fb d?nyalar? oynasa her ma??nda 5 atsa ,sen kazand?kdan sonra ne yazar.?ampiyonlu?a oynayan bi tak?m biz yada ba?kas? olsun ?nemli de?il son 4 haftada 1 beraberlik 1 ma?lubiyet veya 2 beraberlik al?yorsa kimse kusura bakmas?nda ?ampiyonlu?u dibine kadar haketmemi? olur.Gene a?l?yan biz oluruz oras? ayr? ama bu b?t?n d?nyadaki tak?mlar i?in ge?erlidir.

Yorum Yap

Ne stresi ne bask?s? arkada?? ?? be? kuru? kazan?p forma, atk?,kombine alan adamda olur ?ampiyonluk stresi. Trilyonlar kazanan,Porchelara binen,pskolojik destek alan adamlar bana stres,bask? demesin.

Ismail ve Tolga Be?ikta? JK de oynayan AMAT?R futbolculard?r. ?ampiyonlu?un onlar y?z?nden gidecegini d???nmek bile istemiyorum. Bu amat?rlere ra?men ?ampiyon olucaz in?allah.

Yer siyah,g?k beyaz!

Yorum Yap

Aslı Onur Semih Emir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        4 ma?ta 10 puana ?ampiyonuz. Evimizdeki 2 ma?? zaten taraftar olarak biz alaca??z. Yen ??p gs'yi son hafta beraberlikte dahi ?ampiyonuz. Nedir bu umutsuzluk kendimize gelelim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
        Bende kendi kendime b?yle diyorum, sonra akl?ma Tolga, ?smail geliyor i?im karar?yor bo?az?m d???mleniyor yutkunam?yorum uyuyam?yorum

Yorum Yap

Aslı Ozan Omrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          O topu yiyeceksin ?imi yiyeceksin 10bin ko?uyorsan 15bin ko?acaks?n
          son 4 ma?? alacaks?n
          bana kimse stres bask? demesin
          ts da bi bok yok ama trabzon il olarak s?k?nt?l? adamlar gitti elini kolunu sallaya sallaya 2 gol att? bask? mask? yok
          sen oynayaca??n 4 tak?mdan da iyi tak?ms?n iyi futbolcular?n var
          ??kacan adam gibi oynay?p 1i att?n 2yi atacaks?n 2yi buldun 3 atacaks?n ??kacaks?n alacaks?n ma?lar?

bu kadar net

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Hasan Ersoz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Bence tek ba?ak?ehirden ekmek ??kar. Gerisi umutsuz vaka. Biz kendi isimize bakmaliyiz.

O ma?ta ba?ak?ehir 90 dk 10 ki?i oynayacak k?t? kad?n ?ocu?u #20numaranin top mu oynayaca??n? saniyon...
            1. yar?daki fener ibb ma??nda futbol f. sinin performans? 71 dk oyunda 14 isabetli pas , gerisini siz d???n?n

Yorum Yap

Artik fenerden puan kaybi beklemek sacma.
              Dediginiz butun maclarida ihtiyaclari oldugu icin kira kira alirlar.
              Genclerde kadikoyde direnemez. Selcuk vs ayarlarlar.

Biz 10 puan yapacagiz. Ilk yarida 12 yaptik bu takimlara.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Fenev ?zellikle de nani resmen dalga ge?iyor ts defans? ile

Yorum Yap

Valla d?n ve bug?nden sonra benim baya?? bi umudum k?r?ld? ?ampiyonluk i?in, fiksturumuz ?ok zor ... Defans , kale lesh kere lesh nas?l olaca??z ?ampiyon ...

Yorum Yap

Hamsikafalilar bor gol atarsa 80 dkk ya kadar beraberlik gol? de atar

Yorum Yap

Hamsispor beter olun

D6503 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Burhan Korkmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Fenev ?zellikle de nani resmen dalga ge?iyor ts defans? ile

Dedi?im anda gol geldi

Yorum Yap

0-3 oldu tek istedi?im sahada kavga falan olsun bir iki u? kirmizikart ?iksin

Yorum Yap

Tolga, Alexis ve ?smail efendi k?na yaks?nlar.

Yorum Yap

Beter ol trabzon

Yorum Yap

Ohohoo 3-0 olmus. Trabzon'dan bir sey beklemek sacma olurdu zaten

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X