Konu: Sper Lig 2015-2016 Sezonu Tm Malar

Alnt Ahmet Canyurt Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Su konyaninda artk biraz havasnn dmesi lazm istikrarsz sonular almaya balamal ligde yenilgisiz gidiyo ikinci yar o motivasyon bitmeli antalyaya yenilip...
    Aksine bizim maca kadar hepsini kazansinlar.

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Eyll 2008
    Yer
    kAzAn!
    Ya
    33
    Alnt Mehmet Ali Tuna Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Su konyaninda artk biraz havasnn dmesi lazm istikrarsz sonular almaya balamal ligde yenilgisiz gidiyo ikinci yar o motivasyon bitmeli antalyaya yenilip...

Niye kazansinlar? bi devrede yenilgi almayan tek Anadolu kulb olarak tarihe gemek isteyecekleri iin mi ?

Fb yenemezse ampi.... diyebiliriz.

SM-G900H cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

mit zat bizim ertelenen matan 1 gn nce Mersin ile anlat ve lisans yetiti.

fb ok rahat geer

antep bu kadroyla 8 ma kazandysa olaanst bir baar. sergen byle kt bir kadroyu nasl kabul etmi anlamadm. bugn puan alma ihtimalleri yok. 40 gn oynansa bu ma antep gol atamaz. fener de zaten atacana gre boa umutlanmann lzumu yok. fark olur bence bizim mataki gibi. inallah der antep de seyircisiz takmlarn birinden daha kurtuluruz..

sivasn son haftaya kadar umudunu kaybetmemesi iib birazdan balayacak ma mutlaka kazanmas art. kazanamazsa onlar da gider son hafta fener rahat yener o zaman. saldr sivas

antepsporun en nemli afrikal stoperi yok (adn hatrlamyorum ama 1.90ksrlk en iyi stoperiydi)

yerinede muhtemelen fb den kiralk gelen hakan inemre oynar

kasmaz fazla

Alnt Burak Gul Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    antepsporun en nemli afrikal stoperi yok (adn hatrlamyorum ama 1.90ksrlk en iyi stoperiydi)

yerinede muhtemelen fb den kiralk gelen hakan inemre oynar

kasmaz fazla
    Arakoyo mu?

Fener ilk yarida alir maci. Antep cok cok kotu.

Alnt Mehmet Ali Tuna Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Niye kazansinlar? bi devrede yenilgi almayan tek Anadolu kulb olarak tarihe gemek isteyecekleri iin mi ?
    Bu tip seriler hep stres getirir anadolu kluplerinde bence. Mental olarakta iyi olduklarini dusunmuyorum. Neyse zaten bizden once bursada maglup olacaklarini dusunuyorum ben.
    Bnm fikrim tabi.

Biz herturlu onlari yenecegiz.

Antep bu aksam pelte gibi acilir.

Antepin haftaya icerde eses maci var. hedef olarak o maci goruyorlardir.

Yuruyerek yener fener bu aksam.

Sent from my iPhone using Tapatalk

bu akhisar gibi kasmpasa oc takmlar grnce kan beynime sryor. dk 53 oldu u an akhisar orta sahay gememitir u ana kadar ligde sondan 1. srada olan geen hafta lider takma 3 gol atan takmdan bahsediyoruz.. adisiniz erefsizsiniz hepiniz