Konu: Sper Lig 2015-2016 Sezonu Tm Malar

Yazklar olsun bu dzene bu lige yazklar olsun 90+5 te adam itiyor Sneijder adam dyor kornere gidiyor top korner veriyor bu resmen artniyet. Ayptr yazktr be hep ayn film hep ayn senaryo gna geldi be.

Kartal
    yelik tarihi
    Ekim 2014
    Yer
    "Beni unutmasnlar, onlar ok seviyorum."
    Ya
    30
    Galatasaray ligin orta sralar iin mcadele ettii gl rakibi Konyaspor'dan kendi evinde 1 puan almay baarabildi.

Ma sonras Seluk; "biz daha son szmz sylemedik, biz bitti demeden bitmez" diyerek aklamalarda bulundu.

Tedbiri elden brakmamak lazm biliyorsunuz bunlar bitti demeden bitmiyor 😁

bunlarn puan kayb da psikolojik mi acaba

Alnt Burak Kocabas Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bir takm hi mi hcumu dnmez. Kme dme tehliken yok u matan 1 puan alsan ne olur? Biraz cesur ol gol iin galibiyet iin oyna bulmusun byle rezil durumda Gs'yi. Kazansan puan durumunda Gs'nin zerine kyorsun 3. olacaksn.
    bu aykuta lig balamadan 34 ma 0-0 34 puan al desinler kabul eder.

Neyse beter olun yosmalar. kudurun

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Kapal Alt-Ust,Hayat Alt-Ust
    Ya
    35
    Alnt Burak Gul Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sz Mustafa Denizli'de...
    Kym kym kydlar bize,17'de 17 yapacaktk oysaki

3 ma eksiimizle, 7 puan nlerindeyiz yosmalarn.. Artk onlar dnsn..

Ben bunlar takip etmiyorum bile artk Akhisarla kapsnlar...

sizin durumunuz sadece bu yla zg bir durum deil.nmzdeki 5 yl gs diye bir kulp yoktur.derin gler kurtarmazsa bu byle.

Bu Blent Yldrm denilen adam hakem falan deil, doru dzgn bi insan olduunu da dnmyorum. Bu kadar ak ak yanl ynetilir mi? Sneijder itiraz ediyo tak faul. ok urat gese hcum yapsn gol atsn diye ama o kadar kt ki gese gidicek hali yok. Linnesin az kafas alsa geseye gelmezdi iyi ki almamz. Seluk Trk futbolunun en byk sorunlarndan biridir, ii gc faul almak hakemlere oynamak. Umut da zplayp ellerini ap penalt bekliyor btn ma. Sneijder isyanda, sezon sonu kesin gider. Ksaca allah belanz versin. TT arenadaki ma iple ekiyorum. Ama bizden nce fener bunlara 3 4 atar. imi dktm teekkrler

D5803 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

3 mac eksigimize ragmen puan farki 7 vay be..

34.haftaya kadar ma yapmayalm bu mallar yine bizi geemez

Cuma mcts ekmek kt pazar akam ziyafet var