Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bizim her ma??m?zda bir yerlerini y?rtan adem iti kuzu gibi bu ma?!

Yorum Yap

Ma? 3-1 olmu? adem buyukle tunay torunu aliyor r?za ,maci bilerek kaybetti...gs 5incilik potas?na girsinki bize bilenerek ??ks?n ...

Yorum Yap

Be?ikta? ma??ndan sonra hayat?mda hi? bu kadar ?ok ko?tu?umu hat?rlam?yorum diyen Eren ,hala yorgunlu?unu atamami?

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Engin Cetinalp tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          R?za Hocam Vodafone Arena'ya ilk geldi?iniz g?n bogaz?m.paylarcas?na sizi yuhalayaca??m....
          Bence hic girme boyle islere, biz hala ertugrulu alkisliyoruz!!!
          Ertu?rul ne yapt??

Yorum Yap

R?za Efendi 2 ekmek 1 s?t ?eken adamlar?n alt?na yat?yor.

Be?ikta? tarihinden silinmesi gereken bir zavall?s?n.

Yorum Yap

Ertu?rul, Samet'in grubuna R?za da dahil oldu. Allah affetsin.

Yorum Yap

4 oldu. yedi?in her golde daha ?ok k?f?r ediyorum r?za'ya.
                in?allah bir daha s?yl?yorum ?al??t?racak tak?m bulamazs?n.

Yorum Yap

4-1oldu haha yaz?klar olsun..durup dururken gs yi havaya ve potaya soktunuz..

Yorum Yap

5 yemezseniz iyice motive olmazlar riza efendi

Yorum Yap

Yaz?klar olsun...

SM-N900 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

bu arada adana s?per ligi garantiledi

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Be?ikta? ma??ndan sonra hayat?mda hi? bu kadar ?ok ko?tu?umu hat?rlam?yorum diyen Eren ,hala yorgunlu?unu atamami?
                          15-20 dakika izledim ad?n? duymad?m,Adem yedekten girdi,Del Valle mal mal dolan?yor ve ne hikmetse bize aslan kesilen stoperler ba?ka ma?larda kendi kalelerine tak?yorlar. Ayr?ca dikkatimi ?ekti oynad???m?z her tak?m?n en klas adamlar? bizim ma?tan ?nce hemen iyile?iyorlar ama kabahatin b?y??? bizde. Tolga ile ?smail ile abuk sabuk defanslar ile ?ampiyonluk mu kovalan?r? Koca Bayern da??l?yordu,ge?en sene Dortmund ??kt? stopersizlikten.

Yorum Yap

?ocuklu?umun efsanesi R?za kaptan bug?n itibariyle ?lm??t?r benim i?in. Allah da rahmet eylemesin...

Yorum Yap

?lgin? abi Be?ikta? size ne yapt? da bu kadar bilendiniz akhisar kas?mpa?a ba?ak?ehir sivas her sene ayn? be abi gider gs ile fb ye yatar bizim ma?ta k?pek gibi as?l?rlar. Trabzon sana g?veniyorum day?caks?n bu fenere. Bu sene ?ampiyon biziz allah?n izniyle. ?nanc?m tam. Korkum TSL'nin yav?ak parag?z tak?mlar?.

Yorum Yap

Sefil Riza ve saz arkadaslarini gelip savunacak kim var artik bilmiyorum... Aykut Kocaman Riza'dan bin kat daha degerli bir adam... En azindan FB'ye ne oynatiyorsa diger rakiplere de aynisini oynatiyor...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X