Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

oha yaln?z sivas?n yedi?i golde akhisarl? bir oyuncu ellerini ba??n?n aras?na g?t?rd? has... der gibiydi zencilerden biriydi kim oldu?unu g?remedim. satt?n?z m? lan ma?? akhisar ???

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Korcan d???rd? sivas?
      Korcan de?il ?etkus..hakkaten olacak gibi de?il. .Fevzi nin yedi?i golun ayn?s?. .sivas gitti. .
      Sessiz izledi?im i?in koca ma? korcan sand?m herifi. Fb nin son ma?? art?k formalite gitti sivas.

Yorum Yap

Birakin gitsin Sivas kendi isimize bakalim fenerin yanci takimi zaten Sivas!

Yorum Yap

Yaz?k olmu? Sivasa. Ama son ma?a kal?rsa Konya ma?? da formalite olucak. Yine de son ma?a kalmas?n

Yorum Yap

Fevzi'nin yedi?i golden de beter bu gol o hi? olmazsa hafif sert geliyordu bu istop etmeye ?al???rken yemi?.

Yorum Yap

Bu top oynamadan, pozisyona giremeyip 2 haftada 4 gol atan amacsiz ve pislik Akhisar ne zaman dusecek?
              Cok lanet bir takim bu ya!

Yorum Yap

Aslı Metin Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Bu top oynamadan, pozisyona giremeyip 2 haftada 4 gol atan amacsiz ve pislik Akhisar ne zaman dusecek?
                Cok lanet bir takim bu ya!
                Siyahileri ?ok fazla,b?y? yap?yorlar galiba

Yorum Yap

Antepte chibuike yok onbirde?

Yorum Yap

antep fb ma??ndan pek ?midim yok.orkan yaparsa bi?eyler yapar o da tek ba??na nereye kadar.fenerin sivas ma?? da kolay olacak.bizim konya ma?? formalite ge?ece?i i?in nispeten kolay olur.ama haftaya bu i? netle?ecek.biz gs ile fb ba?ak?ehirle.iki ma? ta zor ge?er.
                    avantajl?y?z.beraberlik hakk?m?z var ayn? zamanda daha iyi tak?m?z.

Yorum Yap

Bu fenerin yedekleri hep ?ok iyi denildi ama bak?yorum hep ??p dolu, oyuna girip ma?? de?i?tirecek kimse yok, antep iyi diren? g?sterirse ilk yar? ma?? 2-1 alacaklar?n? d???n?yorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

setkus allah bildi?i gibi yaps?n seni.

Yorum Yap

Fenerin eski eskisehir ve rize maclarini izliyorum resmen hakemle almislar saka gibi hele bir alper ulusoy varki eskisehir macinda adamin sirtinda fb formasi olsa bu kadar olur

Yorum Yap

antep'ten ekmek ??kmaz.

Yorum Yap

Hangi fenerliyle konu?sam s?yledikleri; Ba?ak?ehirde emre bekir gerekeni yapar, sivasta mecnun ba?kan gerekeni yapar,

Ard?ndan 3 temmuz diyorum yok ?ike yapmad?k diyorlar

B?yle gerizekal? bir camia d?nyan?n ba?kabiryerinde varm?d?r merak ediyorum

Yorum Yap

Aslı Guray Gunal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Fenerin eski eskisehir ve rize maclarini izliyorum resmen hakemle almislar saka gibi hele bir alper ulusoy varki eskisehir macinda adamin sirtinda fb formasi olsa bu kadar olur

Onlara hakem hatas? olunca Fb zaten yenerdi oluyor. Hadi penalt?y? vermedi?in penalt?yla telafi ettin adam? neden att?n ?erefsiz Ulusoy? 1:0 d? o ana kadar ma?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X