Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

arkada?lar yeri de?il ama bu gs lilerle ba?ak ge?ti?imiz chuchu ?ark?s?n?n ad? ne olarak ge?iyor ?

Yorum Yap

G.s de penalt? almak tak?nt? olmu? gol pozisyonu umurlar?nda de?il, hep eller kollar havada hep bir itiraz, ruh halleri hi? ?yi de?il

Yorum Yap

Aslı berkay ozgultekin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        arkada?lar yeri de?il ama bu gs lilerle ba?ak ge?ti?imiz chuchu ?ark?s?n?n ad? ne olarak ge?iyor ?
        yung felix ? loco ft. Poke & dopebwoy

https://youtu.be/FDs6dADBmI0

Yorum Yap

Aslı ?smet Koparan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Levent.Sahin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Fatih terim teknik direkt?rden ?ok ba?kan gibi konu?uyor..?yle bir konu?uyorki olabilecek s?k?nt?larda direk y?netimi taraftar?n ?n?ne at?yor..Herhangi bir ba?kan?n bu adamla iyi ge?inebilmesi m?mk?n de?il..Adam ma? sonu teknik taktik hi?bir?ey konu?mad? s?rekli transfer konu?tu birde oyuncular? taraftar?n ?n?ne att?
          karde?im tamamen ayn? fikirdeyim oda fark?nda durumun hi? i? a??c? olmad???n?n yok b?yle oynay?p ma?lup olal?m laflar? ile kendini y?rtma ?abas?nda sen 3 ma? daha b?yle oyna kaybet bakal?m noluyor, en son bitirirken de ?akal tak?m da ?ok ?ey de?i?ecek gidecek ve gelecekler olacak diyip el bombas?n?n pinini ?ekip y?netime b?rakt? ki ilerde do?acak s?k?nt?larda ben istedim y?netim yapmad? diyip i?in i?inden ??kacak.
          Adam tam bir ?akal...Y?netimin kuca??na bombay? b?rakt?...Fikret ormana k?zm??t?k ?enol g?ne?e tepki g?sterdi diye ama adam hakl?ym??...Teknik direkt?r bas?n?n ?n?nde bu kadar transfer konu?maz konu?mamal?...Fatih terimin gs daki teknik direkt?rl?k ?mr? uzun olmaz..

Yorum Yap

Aslı ?smet Koparan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Fatih terim teknik direkt?rden ?ok ba?kan gibi konu?uyor..?yle bir konu?uyorki olabilecek s?k?nt?larda direk y?netimi taraftar?n ?n?ne at?yor..Herhangi bir ba?kan?n bu adamla iyi ge?inebilmesi m?mk?n de?il..Adam ma? sonu teknik taktik hi?bir?ey konu?mad? s?rekli transfer konu?tu birde oyuncular? taraftar?n ?n?ne att?
            karde?im tamamen ayn? fikirdeyim oda fark?nda durumun hi? i? a??c? olmad???n?n yok b?yle oynay?p ma?lup olal?m laflar? ile kendini y?rtma ?abas?nda sen 3 ma? daha b?yle oyna kaybet bakal?m noluyor, en son bitirirken de ?akal tak?m da ?ok ?ey de?i?ecek gidecek ve gelecekler olacak diyip el bombas?n?n pinini ?ekip y?netime b?rakt? ki ilerde do?acak s?k?nt?larda ben istedim y?netim yapmad? diyip i?in i?inden ??kacak.
            Adam tam bir ?akal...Y?netimin kuca??na bombay? b?rakt?...Fikret ormana k?zm??t?k ?enol g?ne?e tepki g?sterdi diye ama adam hakl?ym??...Teknik direkt?r bas?n?n ?n?nde bu kadar transfer konu?maz konu?mamal?...Fatih terimin gs daki teknik direkt?rl?k ?mr? uzun olmaz..
            Mustafa Cengiz gider illa biri gidecekse, Terim?e bir ?ey olmaz! Gese taraftar?n?n Terim feti?izmi sayesinde ?Galatasaray Spor Kul?b?? olmaktan ??k?p ?Fatih Terim ve m?ritleri spor kul?b?? olma yolunda h?zla ilerliyorlar. Son 10 ma? 1 galibiyet alm??s?n; Kahrolsun federasyon, a?a??l?k Mhk, i?bilmez y?netim, ruhsuz futbolcular... Terim? ?Aaaa o bizim biricik imparatorumuz.?

Hass.... lan ordan!

Yorum Yap

B?y?k ba?gan Cengiz han? yedirmeyiz.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Yorum Yap

Iyice dellendiler.... Alan transferi g?tlerinde patlamis...:

Galatasaray, Alan i?in Menajer ?zkan Do?an?a yetki veriyor.Alan ise ??zkan Do?an?? tan?m?yorum? deyince d?n Dubai?de otelde ?zkan Do?an ile Alan aras?nda fiziki dereceye yak?n kavga ??k?yor ve transfer iptal oluyor.

GS liler neler yaziyor neler...

D?nen ucagin kaybolmasini dileyenlerden basla ..... Istifa isteyenler.... Ortalik Kaos oldu...

Yorum Yap

Balotelli Pato Alan Ba bunlar?n olmamas? iyi oldu. Falcao da olmaz, sanm?yorum. Tetteh denen adam? da als?nlar. Hem pahal? hem ?ok gen? hem istatisti?i k?t? hemde boyu fazla uzun.

Yorum Yap

ismail demiriz fet? den 6 y?l 3 ay hapis cezas?na carpt?r?lm?s,di?erleri ka?ak zaten

Yorum Yap

Aslı Tu?ba G?rel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      ismail demiriz fet? den 6 y?l 3 ay hapis cezas?na carpt?r?lm?s,di?erleri ka?ak zaten
                      1996-2000 Aras? gs de top?u,y?netimi,hocas? hemen hemen hepsi fet? ile ili?ki i?inde idi i?in ?st?ne gidilse neler ??kar neler...

Yorum Yap

Fet? Gs konusunda baz? sorular?m var. 1. Fet? niye gs yi se?ti? Hadi se?ti diyelim, gs nin ba?ar?l? olmas? ona ne verir? 2. Hadi yurt i?inde hakemi, rakip tak?m oyuncular?n? falan ba?lad? diyelim, uefa kupas?na nas?l bir etkisi olabilir ki bir olu?umun?
                        Bir gs li bana gelip bunlar? sorsa ben cevap veremem. Umar?m birisi beni ayd?nlat?r da bende o sorular? soran gs lilere cevap verebilirim. Fet?c? gs diyen ve bunu a??klayamayan birisi olmak istemem.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Hamit Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Fet? Gs konusunda baz? sorular?m var. 1. Fet? niye gs yi se?ti? Hadi se?ti diyelim, gs nin ba?ar?l? olmas? ona ne verir? 2. Hadi yurt i?inde hakemi, rakip tak?m oyuncular?n? falan ba?lad? diyelim, uefa kupas?na nas?l bir etkisi olabilir ki bir olu?umun?
                          Bir gs li bana gelip bunlar? sorsa ben cevap veremem. Umar?m birisi beni ayd?nlat?r da bende o sorular? soran gs lilere cevap verebilirim. Fet?c? gs diyen ve bunu a??klayamayan birisi olmak istemem.

ben cevaplayay?m camia yap?s? olarak cok musaitler ele ge?irilmeye,cunku basar? icin her yolu mubah goruyorlar,ayr?ca hakan sukur,arif erdem gibi o y?llar?n basar?l? futbolcular? da besledikleri sempati ile s?rekli fet? n?n propogandas?n? yapt?lar zaten,uefa kupas?nda nas?l bir etki dersen,o y?llardan baslayarak eurovision falan dahil yaklas?m? gorebilirsiniz,ayr?ca kacan fet?c?lerin ihrac? istendiginde kongrede olan biteni de g?rm??s?n?zd?r herhalde diyorum bitane de fotograf var da hepsinin ter?rist bas? ile toplant? halinde olduklar?,paylas?p buray? kirletmek istemiyorum
                          En son düzenleyen Tu?ba G?rel; 09-04-2019, 11:10.

Yorum Yap

Aslı Hamit Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Kimseye bir?ey a??klaman gerek yok.

Bu ?erefsizler 15 sene ?ampiyon olamay?p Be?ikta? ve Fenerbah?e'nin ?ok ?ok uza??nda kalacaklar?n? anlay?nca bu tarz i?lere de ba?vurma yolunu se?tiler.

Bu ?lkeye ?ike, ?aibe, te?vik gibi t?m unsurlar? getirek ilk kul?p bunlard?r.

T?rkiye'de hi? bir kul?p temiz de?ildir de, en kirlisi a??k ara bu ibnelerdir.

Bu ba?l???n en ba??ndaki yaz?y? okuman sana yetecektir.

O yaz?y? okuduktan sonra ben bunlara ?aibesaray diyorum. D??ar?da da bu tak?m? tutan herkes ile konu?urken ?aibesaray diyorum. Sende ?yle yapabilirsin.

Yorum Yap

Bununla ilgili bir pankart yap?lsa acayip olur

Sar?-k?rm?z?l? taraftarlar Florya'dan tak?m? u?urlarken Mbaye Diagne de bu anlar? sosyal medya hesab?ndan payla?t?. Diagne'in kay?t ald??? s?rada Sinan G?m??'?n taraftarlara y?nelik, ''Hepsi Suriyeli yemin ediyorum'' s?zleri tepki ?ekti.

Yorum Yap

bunlar? tan?mlayacak k?f?r yok l?gat?mda

memleketin ?er oda??,ke?ke y?k?lsa yerine hay?rl? bir yer yap?lsa

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X