Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Az ?nce ?u fotoya rastlad?m da; yemin ediyorum ?n?me aziz y?ld?r?mla mahmut uslunun yanyana foto?raf?n? koysalar bu kadar i?renmem.
    ?u yukar?daki tiplere bak?nca ba?ka bir haller oluyor bana. Elimizden al?nan ?ampiyonluklar geliyor akl?ma. K?rpecik saf ve temiz umutlar?n 3-5 kuru?a nas?l t?rp?lendi?ini yok edildi?ini g?r?yorum. Nefretsiniz ulan siz. ?erefsizsiniz!

Yorum Yap

Aslı Ahmet Ayyildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Az ?nce ?u fotoya rastlad?m da; yemin ediyorum ?n?me aziz y?ld?r?mla mahmut uslunun yanyana foto?raf?n? koysalar bu kadar i?renmem.
      ?u yukar?daki tiplere bak?nca ba?ka bir haller oluyor bana. Elimizden al?nan ?ampiyonluklar geliyor akl?ma. K?rpecik saf ve temiz umutlar?n 3-5 kuru?a nas?l t?rp?lendi?ini yok edildi?ini g?r?yorum. Nefretsiniz ulan siz. ?erefsizsiniz!
      ergun g?rsoy eksik

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

ergun g?rsoy eksik
        Bunlar hikaye a?ababalar? yok ortal?kta. mesut y?lmaz,haluk ulusoy,mehmet a?ar bunlard?r her?eyi yapan. Resimdekiler ma?ad?r.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

E?er bu hafta osmanli akhisari yener 5 ncili?i garantilerse doping muhabbetinden puanini silecekler..

Yorum Yap

Aslı Ey?p Sado?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            E?er bu hafta osmanli akhisari yener 5 ncili?i garantilerse doping muhabbetinden puanini silecekler..
            Olaya bu yonden bakmadik hic....
            Aziz nekadar pislikse bu saibeciler 10 kat daha pislik

Yorum Yap

Bizim ?ampiyonluk Fb'ninde euroleague olay?n? kilitlenmi?ken herkes , sessiz sedas?z 2 penalt? ile galip gelmi?ler yine.

Ulan yosmalar , Ulan h?rs?zlar , Ulan ?erefsizler.. G?z?m?z hep ?zerinizde. Yosmalar ! Beter olun

Yorum Yap

ben kupay? gs alsa bile gs i?in bir?ey de?i?tirece?ini sanm?yorum, uefadan kazanacaklar? para ?yle ?ok de?il zaten yaralar?na derman olamaz, o bor? ?denemez. uefa karar?na g?re m?thi? derecede k???lmeye gitmek zorundalar. futbolcu giderlerini ??te iki oran?nda azaltmalar? ?art diye biliyorum. bu noktada kupaya gitselerde ayn? gitmeselerde ayn?. daha bitik hale d??ecekler.

ama fbnin bu kupadan da olmas? t?m yat?r?mlar?n?n ??p olmas?, camiaya ??ken karabulutlar kupas?z biten tarihin en pahal? sezonunun getirdi?i ?fke ve tart??ma ortam?yla gerilen camia da??lan tak?m kadrosunu da getirebilecek, ba?ar?s?zl??? ?rtmek i?in daha pahal? transferlerle bor?lar? katlamak gibi sonu?lar do?urabilecektir.

bu y?zden bence gs als?n

Yorum Yap

Aslı Soner Gokturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  ben kupay? gs alsa bile gs i?in bir?ey de?i?tirece?ini sanm?yorum, uefadan kazanacaklar? para ?yle ?ok de?il zaten yaralar?na derman olamaz, o bor? ?denemez. uefa karar?na g?re m?thi? derecede k???lmeye gitmek zorundalar. futbolcu giderlerini ??te iki oran?nda azaltmalar? ?art diye biliyorum. bu noktada kupaya gitselerde ayn? gitmeselerde ayn?. daha bitik hale d??ecekler.

ama fbnin bu kupadan da olmas? t?m yat?r?mlar?n?n ??p olmas?, camiaya ??ken karabulutlar kupas?z biten tarihin en pahal? sezonunun getirdi?i ?fke ve tart??ma ortam?yla gerilen camia da??lan tak?m kadrosunu da getirebilecek, ba?ar?s?zl??? ?rtmek i?in daha pahal? transferlerle bor?lar? katlamak gibi sonu?lar do?urabilecektir.

bu y?zden bence gs als?n
                  Farkinda olmadigini dusunuyorum,

Uefa'nin galatasaraya verdigi ceza 2 yil gecerli olmak suretiyle ilk avrupaya katilma hakki kazaninca men cezasinin devreye girmesi?

Yani gs bu sezon 5. Olamaz ve kupayi alamazsa kesin olarak onumuzdeki 2 sezon avrupada yok, eger 5. Olur veya kupayi alirsa onumuzdeki sezon cezasini cekip ondan sonraki sezon eger avrupaya katilmaya hak kazanirsa avrupaya gidecek.

Fenerin kupayi alip almamasinin bir onemi yok. Adamlar sampiyonlugu ve euroleague'yi kaybetti kupayi takmiyorlar, sirf gs'i 2 yil avrupadan etmek icin asilacaklar

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Soner Gokturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

bu y?zden bence gs als?n
                    Farkinda olmadigini dusunuyorum,

Uefa'nin galatasaraya verdigi ceza 2 yil gecerli olmak suretiyle ilk avrupaya katilma hakki kazaninca men cezasinin devreye girmesi?

Yani gs bu sezon 5. Olamaz ve kupayi alamazsa kesin olarak onumuzdeki 2 sezon avrupada yok, eger 5. Olur veya kupayi alirsa onumuzdeki sezon cezasini cekip ondan sonraki sezon eger avrupaya katilmaya hak kazanirsa avrupaya gidecek.

Fenerin kupayi alip almamasinin bir onemi yok. Adamlar sampiyonlugu ve euroleague'yi kaybetti kupayi takmiyorlar, sirf gs'i 2 yil avrupadan etmek icin asilacaklar
                    ben sonu?lar?na bak?yorum gsninde fbninde kupalar? umurumda de?il. demek istedi?im gs daha beter olacak zaten uefaya gitse de gitmese de kadroyu bo?altmak zorundalar.

fbninde iyiden iyiye kaos ortam?na girmesi i?in bence bu kupay? kaybetmeleri ?nemli bir etken olacakt?r.

Yorum Yap

Aslı Halil Ozyildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

ergun g?rsoy eksik
                      Bunlar hikaye a?ababalar? yok ortal?kta. mesut y?lmaz,haluk ulusoy,mehmet a?ar bunlard?r her?eyi yapan. Resimdekiler ma?ad?r.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                      A?ababalar? da ma?alar? da lobileri de yerin dibine bats?n. Nefretimsin gs.

Yorum Yap

Aslı Metin Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        http://www.ligtv.com.tr/haber/hayali...tercih-ettiler

Bunu yeni g?rd?m.
                        Cihat hoca ?ok dolmu? ama intikam almak istiyorsa osmanl? ma?? tam f?rsat?. Paf tak?m?yla ??k protesto et tff'yi. B?ylece cimbomun 5.lik ?ans? suya d??s?n.
                        T?msah gozyaslari, gram inanmiyorum bu herife, 10 mac yapsalar 10unu da Gs'nin lehine bitirmek icin ugrasir.
                        Hic aglanip sizlanmasin, biraz duygularinda ve ofkesinde ciddiyse, dedigin gibi gitsin Ankara'ya genc takimla ve galibiyete oynamasin, koysun 4 forvet, Osmanli doksun bunlari, Rodellaga oynamasin yeter zaten.
                        bana da hi? samimi gelmiyor cihat.
                        ama bide akhisar?n ka??rd??? gollere bakal?m.
                        atmak m? istemediler yoksa ger?ekten atamad?lar m? anlamad?m.
                        bize kar?? olsayd? bu ma? 4-5 atarlard? kesin.
                        o kadar ?ok pozisyon buldular.

Yorum Yap

Fatih Terim ismi ?n plana ??kmaya ba?lad? yine bunlarda.
                          Bir kurtarma operasyonu falan m? yapacaklar yine d???nm?yor de?ilim.

Yorum Yap

Fato? gelsin. Bu sefer ?ot olacak. Buyursun ??ks?n kar??m?za.

Yorum Yap

Akhisar Osmanl? ma??nda ?ok pislik d?necek. K?rm?z? kartlar, penalt?lar havada u?u?ur. Her ?eye ra?men Osmanl? kazan?rsa da doping pisli?i patlayabilir Osmanl?'ya

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Saibelere bir osmanli tokadi daha. 2 sene degil 10 sene izdirap cekmeniz dilegiyle!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X