Konu: Nefretimsin Gs

Yüzsüz Orospu Çocukları, Onursuz arlanmaz ahlaksız insanlar topluluğu sizi..!

Şaibesaray ilk penaltıyı kaçırdığında yapılan bir yorumu, noktasına virgülüne dokunmadan yazıyorum ( Bu yorumu yapan Şaibesaraylı) ;

Nasıl olsa bir penaltı ve kırmızı kart daha var, sıkıntı yok

Adamlar işte bu kadar alışmış bu pisliğe. Artık diyecek bir şey yok. Bu yorum olayın sonu.

Hala bu kadar izleyen çıktı mi Rize maçından sonra? Vay be. Vara gidip penaltı olmadığını bile bile verdi ya o hakem. Orda herşey benim için bitti.

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk

Allahtan Türkiye’deki maçları izlememe kararı almışım hakem-şenol güneş ortaklığı ile yenildiğimiz maçtan sonra.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fenerbahçe 'yi de sevmiyoruz, nefret ediyoruz ama bu terörist, kansız ve şerefsiz oluşum virüs gibi, camiasının içine katılana işliyor ve kural tanımaksızın her şeyi mübah haline getiriyorlar.

Hayatımdan hiç bir şeyden bu kadar nefret etmedim!

Отправлено с моего BLA-L09 через Tapatalk

pazar akşamı toki'de başakşehir'in şampiyonluk turu ne de güzel olur

(bizim şampiyon olma şansımız mucizelere kaldığı için başakşehir'in şampiyon olmasını istiyorum)

Alıntı Kaan Karagöz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

(bizim şampiyon olma şansımız mucizelere kaldığı için başakşehir'in şampiyon olmasını istiyorum)
    Bu hakemler ve bu federasyon ile Başakşehir'in galibiyetine inanıyor musun

Akhisarli futbolcu Güray canlı yayında hakeme giydirdi.en sonunda Allah bel.... versin dedi.

Yaziklar olsun sana hakem.. insanlarin hakkini yedin insanlar canli yayinda sanaAllah belani versin diyor.. delirttiniz insanlari..

Akhisar'dan Güray canlı yayında maç sonunda "Suat Arslanboğla Allah belanı versin" dedi.

Alıntı Tuğçe Gürel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu hakemler ve bu federasyon ile Başakşehir'in galibiyetine inanıyor musun
    Elbette inanmıyorum

Ama ya bir de olursa, düşünsene... Mükemmel olur.

Bu kadar kişinin ahı, bu kadar haksızlık... bizim maç da dahil bir kaç maçtır kollanmaları...

https://twitter.com/sabahspor1/status/1128762843610996736

https://twitter.com/sabahspor1/status/1128762843610996736
    Hakemlerde nokta atışı yapmışlar 8 maç akhisarın maçı yönetiliyor 0 çekiyorlar 10 maç gs maçı yönetiyor gayse hiç kaybetmiyor.hakikaten hakem atamaları tam bir sniper

Tarator sen bu ülkenin en büyük kehpesin en büyün onursuzu ahlaksızsın

Mübarek Ramazan bu kadar Beddua bu kadar ah çok büyük çıkacak bunlardan...

Belki yarın belki çok sonra.. Çok kötü çıkacak çok!

Özellikle Albayrak ve Terim.. Şu futbola benim bir 1 kuruşluk katkım oluyorsa Allah en sevdiklerinizden çıkarsın inşallah! Artık en çok kimi seviyorsanız bu hayatta ondan.