Konu: Nefretimsin Gs

lan onun bunun çocukları bir maçıda hakkinizla kazanın adi köpekler . suyu çıktı iyice bu işin. nasıl içinize sindiriyorsunuz böyle kazanmayi. herkes öğrendi artık sizin şerefsiz olduğunuzu.

Ben bu ülkede yaşadığım tecrübelere dayanarak söylüyorum.

Bu şerefsizlerin yaptığına dur diyebilecek tek şey.

Ya Ekonomik olarak sektöre darbe vurmak büyük lig tv iptal kapmanyası ve yeni sezonda sözleşme yenilenmemesi (en etkili olan)

Ya mecliste bir vekil bakan siyasetçinin bu durumu dile getirmesi ( enaz ihtimali olan)

Yada hakem tff mhk camiasından birinin fiziki olarak saldırıya maruz kalması ( doğru bulmadığım bir durum mazallah )

Yoksa biz daha çok gs şampiyonluğu görürüz
    Konu A.Sefik Cokgungor tarafından (16 Mayıs 2019 Saat 04:25 ) değiştirilmiştir.

Gs macini izleyemedim.sonra pozisyonlara baktim.

Linnes pozisyonu faul ama linnes ceza sahası dışında gibi ,eğer icerdeyse penalti.
    Diagne'nin pozisyonunda lopes topa müdahale etmiyor gibi ama söz konusu Diagne olunca kendini takip düşürme konusunda ustalamis resmen.

Ancak bence asıl tartışılmasi gereken bunlar değil.
    Daha 2.dk da Akhisarli oyuncuya N'Diyaye penaltı yapıyor var izlemeye davet etmedi.
    Halbu ki N'Diyaye'ni topla alakası yok.
    O pozisyon gs ye olsaydi yüzde yüz penalti verirdi.
    Bir de Marcao'nun Manu'yu kolundan çektiği pozisyon var.o pozisyinda sanırım sari bile çıkmadı.
    Bu pozisyonlar dışında oldu mu bilmiyorum.
    Ancak lig maçında Marioano'yu atamayip maçı 96 dk oynatan Suat Arslanboga'yi bu maça vermek art niyettir.
    Gs'nin son 3 maçı 5 penalti çalındı ve bu hakemlerin hiçbiri fifa kokartli değil

Bence gs ye ve taraftarına en büyük darbe 59 öncesi şampiyonluklarin sayılması.
    Adamlar o kadar kirli şampiyonluk aldilar ki umurlarimda değil ve ağızlarıni yaya yaya en çok biz şampiyon olduk yaeh deyip duruyorlar.
    Saydiracaksin şampiyonluklari 3 gün ağlayıp zorlayacaklar sonra onlarda kabul edecek.
    Türkiye'de futbol sanki 59 da başlamış gibi bütün başarılar ondan sonra değerlendiriyor.

Fb nin bu konuda girişimi var diye biliyorum. Bu konuda bizimde destek vermemiz gerekir.
    Ancak sıkıntılı durum şu.
    O günün Türkiye'sinde Milli küme ve Türkiye Futbol Şampiyonası bugünün Türkiye kupasi veya süper kupa statüsünde oynamış gibi.
    Onemide istanbul ligi kadar yok.
    Bir sezonda iki turnuva düzenlendigi olmuştur.

Şahsi fikrim o günün en önemli organizasyonu olan İstanbul ligi şampiyonluklarinin şampiyonluk olarak sayilmasi gerektiği.
    Buna başta Ts ve Anadolu Kulüpleri karşı çıkabilirler ama o günün şartlarında ondan daha önemli bir organizasyon yoktu.

Saadede gelecek olursak tff nin kuruluşu olan 1923 yılından itibaren düzenlenen İstanbul ligi şampiyonluklarinda
    Beşiktaş 13
    Fb 11
    Gs 9 şampiyonluk almıştır.
    Milli küme ve Türkiye Futbol Şampiyonasıda Türkiye kupasina eklenir.

Bu sayılarla birlikte şampiyonluk sayıları
    Fb 30
    Gs 30
    Beşiktaş 28

Türkiye kupasida
    Gs 19
    Fb 15
    Beşiktaş 14 olur

Kan kusa kusa, kendi kanınızla boğularak ölürsünüz inşallah fransız tohumları.

Nasıl bi namussuzluktur! Nasıl bi şerefsizliktir bu ya!

Göz göre göre, göstere göstere yapıyolar ve herkes sessiz!

Sokarım liginize diyip sahaya çıkmayacak 3-4 kulüp yok mu arkadaş? Olayı dünya bilsin Uefa Fifa karışsın!

Uçağınız düşsün lan allahsızlar! Hepiniz geberin!

göz göre göre ayan beyan gs ye şampiyonluğu veriyorlar biz de susmuş izliyoruz hiç mi bişey gelemez elmizden hiç mi yolu yoktur bunu engellemenin?

Çok acayip lan.
    Her maçta daha da ittiriyorlar herifleri. Göstere göstere...
    Vay anasını!

Nefretimsin Gs

Alıntı Çağatay Örnek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    göz göre göre ayan beyan gs ye şampiyonluğu veriyorlar biz de susmuş izliyoruz hiç mi bişey gelemez elmizden hiç mi yolu yoktur bunu engellemenin?
    Yönetim ne işe bir kulüpte? Nerede vur ensesine al lokmasını kulübü değiliz lafları? 2 senedir şampiyonluğu masada kaybediyoruz, gerçekten bizden daha fazlasını zerre hak etmeden güçlü lobiyle her koldan faaliyetleri yürüttükleri için önümüzde yarış bitirdi adamlar.

Benim nefretim Galatarasaya değil, onla baş etmeyi beceremeyen ve bu konuda da küme düşmeye oynayan Fener kadar dahi çaba sarf etmeyen yönetime. 2 senede tek üzerlerine oynayan açıklama yapmadı adamlar sadece seyrediyorlar inanılır gibi değil.

Alıntı Mert Kavuzlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok acayip lan.
    Vay anasını!
    Bu Kadar acik acik kollaniyorlar... kac penalti verildi bunlara, kac defa kirmizi cikmadi, kac defa oyunun basinda rakibin önemli oyuncular sari kartla felc edildi...
    Vaybee Sas, Terim, Albayrak ne futbol mafyasiymis öyle...
    Biktik futboldan, soguduk.. Takir takir top oynayip, alsalar, kazansalar, tek laf etmem, hatta alkislarim....
    Ama Futbolun disinda her seyi baski altina almislar, konrol ediyorlar.. bir de Piskin Piskin kupayi kaldiriyorlar, bi b.k yapmiscasina...
    Hani Buna bas kaldiracak , akhisarin, rizen, yaninda bugun olmazsak, bizim yanimda da kimse olmaz,
    herkes kendini savunmaya calisiyor...

Cok kizginim cok

Romanya'nın Çavuşesku'su dediğinde Luce'ye sövenler, daha beter haldeyiz şu anda, bu yosmaların nasıl bir kudreti var ülke üzerinde cidden çözemiyorum, her dönemin adamı olmayı becerecek kadar nasıl böyle yavşak olur bir camia inanılır gibi değil.

Alıntı Resul Gökdağ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Mert Kavuzlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok acayip lan.
    Vay anasını!
    Bu Kadar acik acik kollaniyorlar... kac penalti verildi bunlara, kac defa kirmizi cikmadi, kac defa oyunun basinda rakibin önemli oyuncular sari kartla felc edildi...
    Vaybee Sas, Terim, Albayrak ne futbol mafyasiymis öyle...
    Biktik futboldan, soguduk..
    Takir takir top oynayip, alsalar, kazansalar, tek laf etmem, hatta alkislarim....
    Ama Futbolun disinda her seyi baski altina almislar, konrol ediyorlar.. bir de Piskin Piskin kupayi kaldiriyorlar, bi b.k yapmiscasina...
    Hani Buna bas kaldiracak , akhisarin, rizen, yaninda bugun olmazsak, bizim yanimda da kimse olmaz,
    herkes kendini savunmaya calisiyor...

Cok kizginim cok
    Aynen öyle. Zaten yazdığım iletilere bakılırsa son 1 yıldır en fazla 5-6 tane yazmışımdır çünkü gerçekten nefret ettim ülkenin futbol ortamından.
    Ama yine de dayanamadım işte son haftalardaki rezilliklere.

Sizden daha büyük nefret duyacağım bir futbol kulübü olmayacaktır ömrümce. Hatta tüm branşlar dahil, hiçbir spor kulübünden bu kadar nefret etmeyeceğim.

Armanıza, formanıza, renklerinize varana kadar her şeyinize küfür edeceğim bir camiasınız. Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın, şerefsizler ordusu!!!

Terim ve abdurrahim gitmeden bu duzen duzelmez. Koca turkiyede futbol su 2 adama teslim olmus durumda maalesef

Alıntı Rahmi Kerem Kalfali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Terim ve abdurrahim gitmeden bu duzen duzelmez. Koca turkiyede futbol su 2 adama teslim olmus durumda maalesef
    Milli takimlarda iken bile serefsiz her oyuncunun kanina girip, gs ye yönlendiriyordu.
    Milli takimin tarama sistemini GS ye peskes cekiyordu...

Anlatilacak cok seyler var daha ama bakniz.... neticede Imparator...