Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Size ne kadar beddua etsem i?im so?umaz; ama o etti?im beddular da d?ner dola??r beni ya da Be?ikta?'? bulur. O y?zden kendimi frenliyorum ve Allah'a havale ediyorum sizi! Keva?eler s?r?s?!!!

Yorum Yap

?tin k?pe?in ma?? varm?? bugun
      D?nya derbisi beter olun.

Yorum Yap

?ampiyonluk hesab? yapan lavuk ne yap?yor acaba ?imdi?

Avrupa hesab? m? yoksa Beter olun adi frans?zlar.

Yorum Yap

Yine je taime oldunuz lan totoslar

Yorum Yap

G?n y?z? goremeyin 15 puan fark? dayadigimin evlatlar?...!

Yorum Yap

edit

Yorum Yap

Ge?en sene 6. bitirdiler. Bu sene de 5. olacaklar gibi g?z?k?yor. Art?k bu s?ralar?n tak?m? oldu ?aibesaray.

Daha beter olun , Daha beter olun. Kudurun Frans?z tohumlar?..
                En son düzenleyen Fatih Bas; 24-04-2017, 10:45.

Yorum Yap

Bu senede gidemeyin avrupaya batisinizi zevkle izleyelim. Beter olun serefsizler. Para komidinin ustundeyi unutmadik unutmayacagiz !

Yorum Yap

Zaaa xD xD yine ?akt?lar pembi?lere

Yorum Yap

Para komidin ?zerinde !!

Yorum Yap

Ama onlar?n kupas? var.

Yorum Yap

En iyi g?n?n?z b?yle olsun. G?n y?z? g?rmeyin daha beter olun.

Yorum Yap

2017 y?l?nda da y?l?n futbolcusu podolski falan se?ilir mi beyler? Ne de olsa ?ok ba?ar?l?lar ge?en sene sneijder alm??t? ?st?n ba?ar?lar?ndan dolay?!

Q7 2 kupal? sezonunda se?ilmemi?ti.

Harbi nefretlik bir camia bunlar buyuk hirsizlar.

Yorum Yap

iyi oldu bu fet?c?ler yenseydi yine gokten yagm?s gibi hortlard? heryerde gs formal?lar

en az?ndan fb liler eziklierinin fark?nda da fazla tatava yapmad?lar

2 sezondur gs formal? kimseyi gormuyorum insallah bir omur gormem cidden

gerci bu kafayla giderlerse goremeyiz zaten basar? yoksa gs formal? insanlarda yok

Yorum Yap

Gscimbom.com dan Adana ma?? devre aras? ge?en ma?ta da ?ampiyonluk hesaplar?n? yap?yorlar? 12 puan gerimizdeyken, hahahahahah enayiler, acizler 😁😁😁😁

Biri de al?nt?lay?p ma? sonu bu mesaj? atm??.😁😁😁

En son düzenleyen Halil Umut Eyaz; 24-04-2017, 23:21.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X