Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Suat Ar?kan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Acaba diyorum, 3 haftad?r bunlara ?al?nan komedi ?tesi penalt?lar, bu hafta olacak derbi ma?ta fener lehine yap?lacak hatalar?n k?l?f? m? olacak.
    "Bak?n efendim 3 haftad?r lehlerine hata oluyordu bu ma?ta da aleyhine oldu. B?y?t?lecek bir ?ey yok. Kas?t yok. Hakem hatas? sadece"...
    acaba diyorum Cumhurba?kan?m?z uefan?n cezas?n? haks?z buldu ya, ondan sonra bu cezan?n bir an ?nce bitmesi ad?na geseye uefa kat?l?m hakk? kazand?rmak i?in bu haftada penalt? verilir mi
    Bunu daha ?ok sevdim abi Dedi?in gibi olsun in?allah...
    Karde?im valla bir birlerini yesinler bol k?rm?z? kartl? kavga g?r?lt?l? bir ma? olsun, futbol dostluk karde?liktir...

Yorum Yap

Acaba diyorum, 3 haftad?r bunlara ?al?nan komedi ?tesi penalt?lar, bu hafta olacak derbi ma?ta fener lehine yap?lacak hatalar?n k?l?f? m? olacak.
      "Bak?n efendim 3 haftad?r lehlerine hata oluyordu bu ma?ta da aleyhine oldu. B?y?t?lecek bir ?ey yok. Kas?t yok. Hakem hatas? sadece"...
      acaba diyorum Cumhurba?kan?m?z uefan?n cezas?n? haks?z buldu ya, ondan sonra bu cezan?n bir an ?nce bitmesi ad?na geseye uefa kat?l?m hakk? kazand?rmak i?in bu haftada penalt? verilir mi
      Bunu daha ?ok sevdim abi Dedi?in gibi olsun in?allah...
      Karde?im valla bir birlerini yesinler bol k?rm?z? kartl? kavga g?r?lt?l? bir ma? olsun, futbol dostluk karde?liktir...
      Amin. Bir iki de sezon sonuna kadar etkili sakatl?k olsun tad?ndan yenmez...

Yorum Yap

?u y?k?klar Fenev'i yense ne muhte?em olur be. Sonras?nda Fenev Osmanl? ile oynayacak, Osmanl?'n?n da Avrupa iddaas? var. Yenerse 5.ci olabilir.

Zaten Yosmalara kaybederlerse ?ok fena ??kerler "Bu ?S'yi nas?l yenemedik" muhabbeti falan. Osmanl? ma??na baya bozuk moralle ??karlar.

Allah'?m sen konuyu biliyorsun, Amin.

Yorum Yap

Gs'nin durumu malum ama derbi i?te insan umutlan?yor ama ?nce biz Antalya ma??m?z? kazanal?m sonras? Allah kerim

Yorum Yap

gsden umut ??kmaz.

LG-E612 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bunlardan bi cac?k olmaz heveslenmeyin..
              Ma??n skoruna g?re ikisi ile de dalgam? ge?erim..
              Bizim Antalya ma?? da efsane olacak..
              Pazartesi bir anda 3 veya 4 fark olabilir.
              Yada yine 1 puan devam ederiz bu seferde gese ile 24 puana ??k?yor arada ki fark
              Nereden Baksan iyiyiz biz

Yorum Yap

Yeni hoca "GS i?inkariyerimi tehlikeye atar?m zaten fazla bi?ey yoktu"

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

?sterse k?me d??s?n derbilerin favorisi her zaman evsahibi tak?md?r.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

ulan trawestiler hayatimda ilk defa sizi desteklicem, ?zmeyin bizi seviyoruz sizi 💋

Discovery cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bu yosmalar?n normalde fark yemesi laz?m ama derbilerde h?rs yapan kazan?yor tekme tokat kazanmalar? da m?mk?n tabi.

Yorum Yap

i?erde oynamalar? avantaj..berabere bitecek gibi ama umar?m gs al?r ma??

Yorum Yap

Gs hedef ma? olarak g?r?yor taraftarla bar??ma ve sezon sonuna kadar rahatlama ma?? onlar a??s?ndan

Yorum Yap

Hayat?mda 2 ya da 3. kez ?s'nin bir ma?? kazanmas?n? istiyorum. Bir i?e yaray?n lan ?eref yoksunlar?...

Yorum Yap

ok , cimbom , sald?r , let's go! , oleeeheheheey oleeeehhehehey..

b?yle miydi lan bunlar?n tezarruhatlar?

Yorum Yap

Ilginc olan: Kac haftadir ceza sinirinda olan oyuncularimiz kart g?rm?yor... Defans oyuncusu bile....

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X