Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Antrenmanda kavga

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Can Gulduren tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Beyler allahtan bence motta kavgayi g?rmemi? kavga g?r?nce dayanamiyo ??nk? olay dahada buyuyebilirdi
    Bu ?yidi

Yorum Yap

Biz kazan?yor fene?bah?e
      U?ur'a k?zm??t?m ama haks?zl?k etti?imi anlad?m. B?yle ?eyler hi? olmasa ke?ke

Yorum Yap

H?rst?r H?rs olur b?yle ?eyler Yada Kediydi Kedi

Ulan Holosko

Yorum Yap

?u fener ??kmalar?ndan art?k kurtulmam?z laz?m. ?nce sezer ?imdi u?ur zaten faydalar? yok futbol olarak bide zarar veriyolar.

Yorum Yap

ba?l??? de?i?tirelim l?tfen!...

Yorum Yap

onu bunu b?rak?nca bjk tv deki de?i?im kendini hemen belli ediyor tu?rul ar?ivinden kurtulduk ?ok sukur

LG-E612 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

ibrahim toramanla sezeri harcayan ?nder ?zen,veliyle u?uru harcamam?? hayret...

Yorum Yap

Tebrik ederim BJK TV hamlesi i?in.

M?jde verir gibi haber yapanlara da kapak olsun

Yorum Yap

Beyler bende vine videosu a??lm?yor, nedendir bilmem. Bu s?k?nt?y? da bir t?rl? gideremedim. Holosko ne yapm??, ne s?ylemi? orada?

Bu arada, derbi ma??n stresiyle olabilir b?yle ?eyler. Nitekim, konu?up bar??m??lar. B?y?tmemek laz?m. B?y?tmeye ?al??an, ortada 2 ?l? 3 yaral? varm?? gibi yazan bas?na da ben basay?m! Ne kadar Be?ikta? d??man? varsa...

Yorum Yap

Aslı Sefer Gur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Haber1903 neden yay?nlad? ki ?imdi kavga g?r?nt?lerini!
                      yav?aklar da o y?zden nefret ediyorum bu heriflerden.Nerede Be?ikta?'? k?t? duruma sokacak k???k d???recek olay var hemen haber yaparlar,se?im s?recinden beri dikkat ediyorum y?netime takm??lar gidiyor.Ne Serdal Adal?'ym?? arkada? bu kadar seviyorsan?z gidin koynuna girin.

Yorum Yap

Holosko palyo?o olarak kariyerine devam etse yemin ederim daha fazla para kazan?r.

Yorum Yap

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=GiYifkNOMTk

vine izleyemeyenler i?in.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Beyler bende vine videosu a??lm?yor, nedendir bilmem. Bu s?k?nt?y? da bir t?rl? gideremedim. Holosko ne yapm??, ne s?ylemi? orada?

Bu arada, derbi ma??n stresiyle olabilir b?yle ?eyler. Nitekim, konu?up bar??m??lar. B?y?tmemek laz?m. B?y?tmeye ?al??an, ortada 2 ?l? 3 yaral? varm?? gibi yazan bas?na da ben basay?m! Ne kadar Be?ikta? d??man? varsa...
                            ba?ka taray?c?dan dene ben ?yle yapt?m oldu.

holosko tamam lan tak?mdan gitme gir teknik heyet kadrosuna arada bi b?yle ?eyler yap ortam? yumu?at yeter.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                            X