Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

West Ham United

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Adam k?y tak?m?na eleniyor.. "zaten elenmek istedi" oluyor.. niye elenmek isteyecek ki? premier lig ?ampiyonlu?u yolunda engel olarak m? g?r?yor?.. fa cup'da ?eyrek final planlar?n? riske mi atmak istemiyor?.. umurumda de?il bili?'in neyi ba?ar?p ba?aramad???.. yolu a??k olsun.. ama saplant? haline getirip ?l?m?ne savunman?n da bir anlam? yok yani.. adam iki ma?t?r ?ndeyken ma? veriyor.. ve elenmek istedi deniyor.. o zaman bu adam ?ike yap?yor.. bu mudur yani?.. hay?r bili? arka arkaya antep-akhisar-konya'y? da yenemedi.. bir ?nceki sezon benzer ?ey yine.. biledi?imiz birisi de?il.. bu sene de dev tak?mlara kar?? g?zel oyunlar oynatabilir.. ama westham'?n at?yorum hedefi 11.lik olsun bili? sezonu 12,13. bitirmenin bir yolunu bulacakt?r.. maalesef b?yle bir t.d.. umar?m a?ar bu ?zelli?ini, kendini geli?tirir.. iyi yerlere kal?c? olarak gelir.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Tutku Sedir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bili?de kabahat yok beyler. Burda insanlari k?r?mdan ge?irdi adminler zamaninda m?stehakti ya?and? bitti
      Kitle d???ncesi vs ?zg?r d???nce

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Adam k?y tak?m?na eleniyor.. "zaten elenmek istedi" oluyor.. niye elenmek isteyecek ki? premier lig ?ampiyonlu?u yolunda engel olarak m? g?r?yor?.. fa cup'da ?eyrek final planlar?n? riske mi atmak istemiyor?.. umurumda de?il bili?'in neyi ba?ar?p ba?aramad???.. yolu a??k olsun.. ama saplant? haline getirip ?l?m?ne savunman?n da bir anlam? yok yani.. adam iki ma?t?r ?ndeyken ma? veriyor.. ve elenmek istedi deniyor.. o zaman bu adam ?ike yap?yor.. bu mudur yani?.. hay?r bili? arka arkaya antep-akhisar-konya'y? da yenemedi.. bir ?nceki sezon benzer ?ey yine.. biledi?imiz birisi de?il.. bu sene de dev tak?mlara kar?? g?zel oyunlar oynatabilir.. ama westham'?n at?yorum hedefi 11.lik olsun bili? sezonu 12,13. bitirmenin bir yolunu bulacakt?r.. maalesef b?yle bir t.d.. umar?m a?ar bu ?zelli?ini, kendini geli?tirir.. iyi yerlere kal?c? olarak gelir.
        neden peki 18 - 19 ve 20 ya?lar?ndaki reserve oyuncular?n? oynatt? sen s?yle. uefay? ingilterede y?k olarak g?r?rler genelde zaten.

Yorum Yap

Aslı Onur Pekaslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          neden peki 18 - 19 ve 20 ya?lar?ndaki reserve oyuncular?n? oynatt? sen s?yle. uefay? ingilterede y?k olarak g?r?rler genelde zaten.
          Valla oyuncu tercihi kendini baglar.. istedigi takimla cikar.. ama bilicin kupa koleksiyonu varmis da bu sefer de premier ligi kazanayim demjs gibi bir algiya da katilmiyorum.. uefa yuk diye malta takimini penaltilarla elemeseydi madem disari attirsaydi penaltilari daha az angarya mac yapardi.. yine uefa yuk diye rumen ligi 4. Sune ondeyken iki kez yakalanip elenmek hangi vizyona sigar.. turlari gecersin sana agir geldigi yerde artik rezerv takimla cikicam dersin anlarim.. biz bilic ve bizim icin cok onemli maclarda da benzer seyler yasadigimiz icin acikcasi beni tatmin etmiyor bu aciklama.. lige iki sezon cok onem verdik de ne oldu? Basarabildi mi bir derbi almayi? Basarabildi mi son 5 haftada karsilastigi anadolu takimlarini bari yenmeyi?.. bilicin basarisizligi beni mutlu etmez.. ama artik kendisinin savunulmasi da ingilizlere duser.. biz niye kafa yoralim ki rezerv takimdi.. onem verdiydi.. vermediydi falan givi seylere? Bizim yasadiklarimiz defolu maclarla gayet ortusuyor su yaptigi 4 mac ben bunh gorurum sahsen beni de bu kadari ilgilendirir.

Yorum Yap

?ngiltere tak?mlar? UEFA Ligini ?ok ?nemsemiyor bu bir ger?ek.
            Bunun aksini iddia etmeye gerek yok. Bu teknik adam kaynakl? de?il, y?netimsel kaynakl? bir ?ey.
            Neticede UEFA Avrupa Ligi'ni kazanabilmek i?in nerden baksan 16-18 ma? yap?yorsun sezonda.
            Kar??l?k olarak ald???n para 15 Milyon ?. ?stelik ma?lar y?prat?c? oluyor.
            Ben ?ngiltere tak?mlar?n?n bu mant?klar?n? do?ru bulmuyorum ama b?yle bir ?ey oldu?u da a??k.
            West Ham'?n ?ampiyon olmas?na gerek yok. Ligi 15. de?il 12. bitirse muhtemelen bu paray? ??kar?yordur.

S?radan bir ?ngiltere tak?m? bile sezonda en az 40-50 ma?a ??k?yor.
            Lig zaten 38 ma?. ?st?ne garip garip kupalar? var birde
            Adamlar birde UEFA'da final oynasa 60-70 ma? yapar. T?m sezon boyunca 3 g?nde 1 ma? demek.
            Bunun i?inde yeterli kadro derinli?i yok.

Ha ama bana sorsan ?ok mant?ks?z dedi?im gibi.
            Elindeki t?m kulvarlar? zorlamal?s?n.
            ??in bir ba?ka boyutu ise, 20 ya? ortalamas?yla ??ksan dahi k?y tak?mlar?n? eleyeceksin

Yorum Yap

Kupa canavar? Bilic Uefa'y? be?enmiyor. Eh tabi benimde kupa koleksiyonum olsayd? sallamazd?m uefa'y?. neyse lig ve fa cup al?r sir Bilic. kazand??? muazam kupalara bir yenisini ekler.

Yorum Yap

westham taraftar forumlar?nda tepki b?y?k bilic'e , daha ?imdiden ele?tiriler ba?lam?? bana ?yle geliyor ki 10. haftay? g?remeyecek bilic

Yorum Yap

Aslı Umut Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Onur Pekaslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  sevinen gen?ler , west ham'?n ?o?u oyuncusunun reserve tak?mdan oldu?unu biliyorlar de?il mi
                  emin ol hi?biri bilmiyor bunu
                  uefaya ?nem vermediklerini ka? kez a??klad? adamlar
                  ama hi?biri i?in bu ?nemli de?il
                  West ham yenildi mi onlardan mutlusu yok
                  g?zlerini k?rpmadan ma?kolikten West ham ma??n? takip ediyorlar
                  yenilsede laf soksak diye bekliyorlar
                  kazanamay?nca hura bu ba?l??a nopost alm??t?m senin y?z?nden diyip giydiriyorlar [emoji38]
                  West ham taraftar? bunlar kadar West ham'? takip etmiyordur
                  s?rf laf sokabilmek i?in be?ikta?tan ?ok West ham takip eden var
                  quaresma gol atsada y?netime s?vsem diye portoyu takip edenler vard?
                  onlar bitti bunlar ba?lad? ?imdi

Yer S?YAH , g?k BEYAZ !

Yorum Yap

Aslı Bulent Golbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    bilic madem uefaya onem vermedigi icin yedek kadro cikartip bilerek elendi, bizdeyken niye uefadan elenene kadar asilip sonra herseyi birakti, westhaminki lig de bizimki gazoz kupasi miydi.onceki sene 2. gecensene sampiuyon olabilirdik, bilic yuzunden gitti ikiside. prestiji gectim kac milyon euro kacti.
                    g?zel yorum ama bir eksik tespit var. uefadan elenene kadar as?lmad? . ?ngiliz tak?m?n? inci?ine cinci?ine kadar analiz edip hatta kritik lig ma??nda liverpool ma??na haz?rl?k olsun diye orijini stoper adamlar?m?z haz?rken Avrupa ma??nda o adamlar cezal? diye kritik lig ma??nda necibi stoper oynatt?. "?ngiliz tak?m?" Liverpool u eledikten sonra muhtemelen westhama gidi?i netle?ti. Sonra ne avrupada ??kan brugge ? ne de ligdeki rakipleri liverpool a ?al??t???n?n ?eyre?i kadar haz?rlanmad? tak?m?n? da haz?rlayamad?.

Yorum Yap

Bili?i bu kadar korunakl? yapan ne anlam?yorum, yok yedek tak?m ile ??km??ta yok avrupa ?nemli de?ilmi?te.

Bili? i?in Ziraat t?rkiye kupas? da ?nemli de?ildi zaten genelde tam kadro ??kard?k ma?lara ama zor bela kazan?rd?k.

?ampiyonlar ligi ?nemli de?ildi ilk geldi?i sezon 2.li?i yani direk ?ampiyonlar ligine kat?l?m hakk?n? alt?n tepside geseye sundu.

Bursa hari? derbiler ?nemli de?ildi fener gel beni yen diye bas bas ba??r?r iken emenike ile trib?nler bir birine girmi? iken yine korkak futboluna devam etti.

Bili? i?in T?rkiye ligi ?nemli de?ildi o y?zden s?rekli necip ten stoper yaratma sevdas? vard?, mustafa pektemek ve olcaya kar?? a??r? hassast? ama tak?m?n son haftalardaki en iyi oyuncusu olan tolgay? ise ayn? dakikalarda oyundan ??karma huyu vard?.

Ne zaman ?nce ge?sek bir geri vitese takma olay?m?z vard? ve west hamda da ayn? durum s?re geliyor galiba.
                      Oyuncular?n kondisyonu yerlerde gezmeye ba?lard? ligin 2.yar?lar?nda.

Evet Bili? umar?m bir g?n her?eyi ile ?nem verdi?i bir tak?m?n ba??na ge?er ve ba?ar?l? olur ama hatalar?ndan ders almad??? s?rece bu malesef zor.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Zeybek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?ngiltere tak?mlar? UEFA Ligini ?ok ?nemsemiyor bu bir ger?ek.
                        Bunun aksini iddia etmeye gerek yok. Bu teknik adam kaynakl? de?il, y?netimsel kaynakl? bir ?ey.
                        Neticede UEFA Avrupa Ligi'ni kazanabilmek i?in nerden baksan 16-18 ma? yap?yorsun sezonda.
                        Kar??l?k olarak ald???n para 15 Milyon ?. ?stelik ma?lar y?prat?c? oluyor.
                        Ben ?ngiltere tak?mlar?n?n bu mant?klar?n? do?ru bulmuyorum ama b?yle bir ?ey oldu?u da a??k.
                        West Ham'?n ?ampiyon olmas?na gerek yok. Ligi 15. de?il 12. bitirse muhtemelen bu paray? ??kar?yordur.

S?radan bir ?ngiltere tak?m? bile sezonda en az 40-50 ma?a ??k?yor.
                        Lig zaten 38 ma?. ?st?ne garip garip kupalar? var birde
                        Adamlar birde UEFA'da final oynasa 60-70 ma? yapar. T?m sezon boyunca 3 g?nde 1 ma? demek.
                        Bunun i?inde yeterli kadro derinli?i yok.

Ha ama bana sorsan ?ok mant?ks?z dedi?im gibi.
                        Elindeki t?m kulvarlar? zorlamal?s?n.
                        ??in bir ba?ka boyutu ise, 20 ya? ortalamas?yla ??ksan dahi k?y tak?mlar?n? eleyeceksin
                        ?nemsemeyebilir.. bu kul?plerin kendi bak?? a??s?d?r.. ama dedi?im gibi.. bu senin ligine g?re mahalle tak?m? seviyesinde say?lacak 2 tak?ma 4 ma?ta bu kadar zorlan?p sonra da elenmeni gerektirmez ki.. bu da prestij kayb?d?r neticede.. hay?r uefa'da biz de ingiliz tak?mlar?yla kar??la?t?k.. zaman?nda stoke city.. tottenham, liverpool.. pek rahat gibi g?r?nm?yorlard?.. amaaan elenelim de kurtulal?m havalar? da pek yok gibiydi.. neticede kadro derinli?in yoksa dahi bu senin prestijin a??s?ndan en az?ndan kasmadan gidebildi?in noktaya ula?man? engellemez ki.. yani "bili? isteseydi elerdi"ye geliyor nokta.. ben de isteseydi bile eleyememesi ?ok normal diyorum.. bunun benzeri o kadar ?ok ?ey ya?ad?k ki. Benim PL'deki Bili?'ten beklentim d?nem d?nem iyi futbol oynatmas?, bir ka? dev kul?be kar?? kafa kafaya oynay?p, k?k s?kt?r?p, belki birini yenip man?etlere ??kmas?.. ama sezon sonunda westham'?n koydu?u hedeflerin yine hi? birine ula?amamas?d?r maalesef.. bizi 13. yap yeter desinler.. Bili? son 4 haftaya 11. girsin.. sezon sonu ligi 14. olarak bitirmesi gayet beklenebilir bir ?ey art?k benim a??mdan.

Yorum Yap

S?rf Bili?i hala savunmak i?in burda '?ngiliz tak?mlar? zaten Uefa'y? ?nemsemiyoru ki,onlar i?in Uefa hi? bi?ey ifade etmiyor ki,zaten reserve kadroyla ??k?yorlar ki vs vs ' konu?an arkada?lar,biz PL'den Stoke'u,Tottenham'? yenerken,Liverpool'u elerken ilk takla atan arkada?lard?,o zaman biz Liverpool'u filan Uefa'y? zerre kadar ?nemsemedi?i i?in eledik,West Ham i?in bile PL Uefa'dan ?ok daha ?nemliyse ve burdaki komik arkada?lar?n dedi?i gibi ?zellikle elendiyse o zaman Liverpool'u var?n siz d???n?n,kimse Liverpool zaferinden filan bahsetmesin o zaman

Yorum Yap

Aslı ?sa ?etin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            S?rf Bili?i hala savunmak i?in burda '?ngiliz tak?mlar? zaten Uefa'y? ?nemsemiyoru ki,onlar i?in Uefa hi? bi?ey ifade etmiyor ki,zaten reserve kadroyla ??k?yorlar ki vs vs ' konu?an arkada?lar,biz PL'den Stoke'u,Tottenham'? yenerken,Liverpool'u elerken ilk takla atan arkada?lard?,o zaman biz Liverpool'u filan Uefa'y? zerre kadar ?nemsemedi?i i?in eledik,West Ham i?in bile PL Uefa'dan ?ok daha ?nemliyse ve burdaki komik arkada?lar?n dedi?i gibi ?zellikle elendiyse o zaman Liverpool'u var?n siz d???n?n,kimse Liverpool zaferinden filan bahsetmesin o zaman
                            Tam bunu yazmak i?in gelmi?tim, te?ekk?r ediyorum

Yorum Yap

West ham taraftarina Allah sabir versin

Yorum Yap

Tekrardan yaz?yorum inan?yorum ??nki Bilice
                                Bence ligde tamamen farkl? bir tak?m olacakt?r

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X