Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

F?rat Ayd?nus

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    "Emenike'nin morali ?ok bozuktu, bir de ben ?zmeyeyim diye sar? kart g?stermedim, ac?d?m" de, ona bile raz?y?m ama g?rmedim, duymad?m deme arkada?!
    Abi ben sar?y?da ge?tim Elin ?erefsiz futbolcusu Be?ikta?'?n Hocas?na Ana Avrat s?v?yor orda 3 tane e??ek var hi? biri k?rm?z? verdimyor

Yorum Yap

Kor-ku-yor-lar
      Emre'den korkuyorlar, Aziz'den korkuyorlar ba?ka a??klamas? yok.
      Yabanc? hakem ?art!

Yorum Yap

Emenike formayi cikardi g?rmedin caner dirsek atti g?rmedin emre ma? boyunca k?f?r etti g?rmedin ehh be ?erefsiz bu macin halisaha macindan ne farki kaldi hić cikmasaydiniz ma?a

Yorum Yap

http://www.fanatik.com.tr/video-gale...s-yorumu-69486

kendisini hi? sevmesemde M.Demirkol g?zel yorumlad?.

Yorum Yap

Allah binbir belani versin adi herif.
            Herif gozunun onunde yapiyor ve gormedim diyorsun. Ulan 6 dakika niye uzattin.
            Motta topuzu geciyor. Elle tutuyor. Pesine faul yapiyor. Devam. Aman faul verme. Atar matar besiktas

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Burak.Bayraktar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Emenike formayi cikardi g?rmedin caner dirsek atti g?rmedin emre ma? boyunca k?f?r etti g?rmedin ehh be ?erefsiz bu macin halisaha macindan ne farki kaldi hić cikmasaydiniz ma?a
              alperde yumruk sallamis g?naya onuda simdi okudum

Yorum Yap

iki resim aras?ndaki 7 fark? bulunuz...

Yorum Yap

yeni g?r?nt?leri ortaya ??km??...

En son düzenleyen Mehmet Kele?; 23-03-2015, 20:51.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    yeni g?r?nt?leri ortaya ??km??...

+18 ibaresi olmadan niye payla??yorsunuz ??yle ?eyleri

Yorum Yap

bana gore kimsenin Firata 1 soz soylemeye hakki yok.
                      bu hakem 22.09.2013 tarihinden beri 54 mac haftasi sonra Besiktas macina atandi ve gorevini yerine getirdi.

gecen sezon 5 de 5 yapip basimizi alip gidecekken bizim maca atandi ve ince ince dogradi, dun feneri saf disi birakip koy takimi gs'i altimizda tutup yolumuza devam edecekken yine bu hakem bizi bu defa ince ince de degil kalin kalin dogradi.

seneye eger yine bir esik macina cikacaksak emin olun ki hakem yine Firat olacaktir.

Yorum Yap

Karaktersiz korkak

[emoji768]

Yorum Yap

Biz maci iyi oynayamadik... burasi tamam.. ama bu eyyamci da yapti g?revini...
                          En cok canim sikilan.. Besiktasli oyuncularin yaptigi hep suc... Motta tac atyiro sari, veli bisey diyor sari.. Emre Fu..k off diyor, or..cocogu diyor bilice hic bisey yok..
                          Amonika soyunuyor bisey yok... oyundan cikiyor bisey yok.. Gercekten Aziz ve emre tff y?netiyor. Artik inandim..

Yorum Yap

Soldan Motta, kar??s?nda Topuz mu pozisyondaki kim bilmiyorum, bakkala g?nderiyor adam koluyla topu kesiyor olmad? kalkarken de Motta'ya ?ak?yor, devam...

Yorum Yap

kimse s?ylemiyor.canerin serdara tokad?n? kimse g?rmedimi.hatta serdar gitti ?ikayet etti ard?ndan ag?r ?ekimde g?sterdiler. serdar ?ekiyor caneri faul yap?yor yani, canerde net tokat at?yor surat?na serdar?n

Yorum Yap

Karakter yoksunu ..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X