Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

F?rat Ayd?nus

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bize yapt?klar?n? gs'ye falan yapsa ?nce o fifa kokart?n? k?v?r?p bi taraf?na sokar sonra da d?d???n? ast?rm??lard?

Yorum Yap

emreye helal olsun adam ma?lar? kendi y?netiyor hakemleri iplemiyor.?imdi oyuncu de?i?iklilklerinide kendi yapmaya ba?lam?? s?per.

hakemin veliye g?sterdi?i kartla emreye g?stermedi?i karta bak?n o hakemin yedi ceddine k?f?r edersin.

ilk d?nem ki fb ma??nda b?lent y?ld?r?m?n o?uzhana sen gelme git emreye emreci?immmm diye seslenmesi.

bu hakemler o? kusura bakmas?nlar.

Yorum Yap

Emenikeyi G?rseymi? Kart Verecekmi? Ama Formas?n? ??kard???n? G?rmemi?
        H? H?

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  fft30mm3557524.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  74.4 KB

Yorum Yap

MHK ve TFF'nin en b?y?k tetik?isi, en ?ok derbiyi y?netmi? ve hat?r?mda olan t?m bu derbilerde kim kazanmas? gerekiyorsa o kazand?.

?erefsizsiniz!

Yorum Yap

neymi? kad?koyde bilmem kac mact?r yenilmiyormu?,derbi kaybetmiyormu?,hakemler oyuncu atam?yor,aleyhine d?d?k ?alam?yor fenerin,ilk devre oynanan ma?ta emre denen it yine k?f?r etti,yine at?lmad?,keza d?n yine ayn? olay,adaletinize t?k?reyim sizin

Yorum Yap

T?rk hakemlerinin yedi?i her lokma haram,?oluk ?ocuklar?na ailelerine yedirdi?i her lokma haram

Yorum Yap

?n?m?zde sezon Vodafon Arena'da kaza bela ma?a F?rat Aydunus verilse veya Fenev ma??nda Emre Belezoglu'na ba??na bi?e gelirse bunun sorumlusu kim olucak ????

Yorum Yap

bizim eserimiz...

Yorum Yap

F?rat Ayd?nus Be?ikta?'l? ise bende en koyu Bursaspor'luyum o zaman. ?nsan objektif olaca??m diye bu kadar sa?malamaz.?u ma?? ben y?netsem yemin ediyorum bu kadar sa?ma y?netmem

Yorum Yap

Buda emrenin k?f?r etti?i pozisyon ikisinide g?rmedim demi? eyyamc? hakem

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  CAxTnL4WwAEbaIj.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  35.5 KB

Yorum Yap

bak abi..
                        abi diyorum cunku benden yasca buyuksun ben lise 2.sinifa gidiyorum ancak beni anan zaa xd'cilarla karistirma..ben kucuklugumden beri hep sinirliydim ve bunun ustune ergen siniri ve sivilceleri eklenince inan gozum hic birsey gormez oldu.. lakin konumuz bu degil, ben maclari izliyorum biraz guleyim, biraz egleneyim diye.. inanirmisin sene basindan beri ders calismiyorum devamsizligim simdiden 16 gun.. niye diye sorarsan senin ma?lar?n? takip ediyorum senin yuzunden ailem beni psikolog'a goturucek ve ruh hastasi oldugumdan supheleniyorlar..ve takiplerim sonucu ulasmis oldugum bir sonuc var..bi ma?ta ne zaman hata gorsem altinda firat aydinus yine diyorum yine o abi yine hata yapm?? ve benim sinir katsayim bu sefer iki katina cikiyor.. yeter gercekten yeter bu durumunda bir dozu olmali ve sen gercekten abarttin.. yarin okula gitmeyecegim ve okuldaki butun arkadaslar okulu k?r?caz.. simdi sen yine sorucaksin neden diye.. mhk baskaniyla gorustum ip adresini aldim ve ev adresini tespit ettim.. butun arkadaslarimla yarin sabah erken saatte evine gelip sana hakemligi biraktiracagiz!!

Yorum Yap

Formayi cikardigini sahan?n d???na ciktiginir g?rmedim demi?. Vallahi demi?

Yorum Yap

Aslı H?seyin Topta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            bak abi..
                            abi diyorum cunku benden yasca buyuksun ben lise 2.sinifa gidiyorum ancak beni anan zaa xd'cilarla karistirma..ben kucuklugumden beri hep sinirliydim ve bunun ustune ergen siniri ve sivilceleri eklenince inan gozum hic birsey gormez oldu.. lakin konumuz bu degil, ben maclari izliyorum biraz guleyim, biraz egleneyim diye.. inanirmisin sene basindan beri ders calismiyorum devamsizligim simdiden 16 gun.. niye diye sorarsan senin ma?lar?n? takip ediyorum senin yuzunden ailem beni psikolog'a goturucek ve ruh hastasi oldugumdan supheleniyorlar..ve takiplerim sonucu ulasmis oldugum bir sonuc var..bi ma?ta ne zaman hata gorsem altinda firat aydinus yine diyorum yine o abi yine hata yapm?? ve benim sinir katsayim bu sefer iki katina cikiyor.. yeter gercekten yeter bu durumunda bir dozu olmali ve sen gercekten abarttin.. yarin okula gitmeyecegim ve okuldaki butun arkadaslar okulu k?r?caz.. simdi sen yine sorucaksin neden diye.. mhk baskaniyla gorustum ip adresini aldim ve ev adresini tespit ettim.. butun arkadaslarimla yarin sabah erken saatte evine gelip sana hakemligi biraktiracagiz!!
                            ?stanbulda otursam bende gelirdim senle Karde?im

Yorum Yap

?erefsiz haysiyetsiz

Yorum Yap

"Emenike'nin morali ?ok bozuktu, bir de ben ?zmeyeyim diye sar? kart g?stermedim, ac?d?m" de, ona bile raz?y?m ama g?rmedim, duymad?m deme arkada?!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X