Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nan?yoruz, Zafer Bizim Olacak! #HaydiOlimpiyata

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Murat H?seyin Dikmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Kemal Turgut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Adam (brugge ?n hocas?) k???k cehennemi burada ya?ad?k as?l cehennem bizi istanbul da bekliyor hala favori Be?ikta? diyor... Ters motive mi yap?yon ne yap?yon ya..
    akli sira veriyor gazi bize yine k?c?mseyelim diye gelmeyelim oyuna
    teknik direkt?rlerinin ismini bile bilmiyorum..ama bu ters motive her zaman i?e yaram??t?r. ..bizim bilicte tam tersi brugge favori demeliydi ...ama nerdeee
    Bili?'te bun benzer bir a??klama yapt?, herkesin gaz?n? ald?. Ama o yapt??? a??klama bile burada ele?tirildi. " nas?l olur da Be?ikta? Favroi demez" diye.

Brugge'un hocas?n?n b?yle demesinin nedenini anlad?k ki, K?y tak?m?. Biz fazla acemice hatalar yapt?k. Ersan ve Serdar'?n hatalar?n? diyorum..

Yorum Yap

brugge de 3 0 ?nde....... ma?? ntvsporda

Yorum Yap

Y?netim belli yerlerden otob?s kald?rsa daha g?zel olmaz m? ?imdiden nas?l gidece?imi d???n?yorum.

Yorum Yap

?zellikle her il?eden bir otob?s kald?rmas? i?in y?netime mail [email protected]

Yorum Yap

Aslı Burhan Korkmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ?zellikle her il?eden bir otob?s kald?rmas? i?in y?netime mail [email protected]
            Burhan abi taraftar?n her t?rl? kar??s?nda olan bir y?netimden bunu beklemek abes ka?ar

Y?netimi bo? ver abi hemen hemen her semt olu?umu otob?s kald?r?yor zaten onlara ula??rsan rahat rahat gidersin

Yorum Yap

Brugge ve Fener ma?lar?n? kazanal?m, ?n?m?z a??k!

Yorum Yap

?u Brugge de Erciyes tarifesi uygulayal?m ne var, formalar? da ayn? renk zaten

Yorum Yap

Ben buraya mail attim, stad icin para yardimi olmasi icin bir organizasyon duzenlemek amaciyla. Cevap vermeye bile tenezzul etmediler.

Yorum Yap

Bruge ve fener macinida alsak ?n?m?z a??k de?il.Sadece bir avantaj elde etmi? olaca??z. Kaybetsekte ?ok b?y?k kayb?m?z olmaz ?ampiyonluk yolunda daha 9 ma??m?z daha olacak. Liverpool ma??ndaki tak?mda bizim, brugge ma??ndaki tak?mda. bal-kes ma??ndaki tak?mda bizim erciyes ma??ndaki tak?mda bizim. Bu derenin alt?ndan daha ?ok sular akar .Bu tak?m?n arkas?nda olmam?z gerek. Yahu in?n?de tek ma?a ??kmadan ?apiyonlu?a y?r?yoruz hala fark?nda de?il taraftar?m?z. Tak?ma her ma? destek olmak gerekli. Art?k t?m oyuncular s?rekli sosyal medyada herkes her yorumu okuyor. Onlar? havaya sokmak bizim elimizde.

Yorum Yap

Aslı Aykut Onuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ben buraya mail attim, stad icin para yardimi olmasi icin bir organizasyon duzenlemek amaciyla. Cevap vermeye bile tenezzul etmediler.
                      Hassasiyet g?zel ama stada en b?y?k destek kombine almak... Ma?a gelemeyecek olsan?z bile kar??l?ks?z 800 TL civar? bir ba??? yapabilirsiniz... Direk para ba???? i?eren kampanyalar kul?p taraf?ndan destek g?rm?yor...

Yorum Yap

La vittoria sara nostra

Yorum Yap

Aslı Gurman Gunes tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bruge ve fener macinida alsak ?n?m?z a??k de?il.Sadece bir avantaj elde etmi? olaca??z. Kaybetsekte ?ok b?y?k kayb?m?z olmaz ?ampiyonluk yolunda daha 9 ma??m?z daha olacak. Liverpool ma??ndaki tak?mda bizim, brugge ma??ndaki tak?mda. bal-kes ma??ndaki tak?mda bizim erciyes ma??ndaki tak?mda bizim. Bu derenin alt?ndan daha ?ok sular akar .Bu tak?m?n arkas?nda olmam?z gerek. Yahu in?n?de tek ma?a ??kmadan ?apiyonlu?a y?r?yoruz hala fark?nda de?il taraftar?m?z. Tak?ma her ma? destek olmak gerekli. Art?k t?m oyuncular s?rekli sosyal medyada herkes her yorumu okuyor. Onlar? havaya sokmak bizim elimizde.
                          a?abey bu ?ok do?ru bir tespit, %100 kat?l?yorum, umar?m ?o?unluk da b?yle d???n?r.,

mustafa denizli ?ampiyonluk yar??? 26. hafta ba?lar der, daha oraya bile gelemeden ?ampiyonluk demenin anlam? yok.

Yorum Yap

Fener ma?? ?ampiyonluk ma?? de?ildir zaten ya

Yorum Yap

fb ve gs 4 defa istanbul disina cikacak biz sadece 2 defa...istanbulda oynarsak seyahat etmekten kurtulur takim bence y?netimde b?yle d?s?n?yor...

Yorum Yap

brugge'?n oyun tarz? fenerle ayn?. defansta haz?rl?k paslar? yapa yapa oyuna kanatlara a?- "kenarlardan ?i?ir, ceza sahas?na fazla adam g?nder." ?zellikle duran toplarda dikkat etmeliyiz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X