Sayfa 1/8 1234 ... SonSon

Konu: Futbolun Katili Türk Hakemleri

Futbolun Katili Türk Hakemleri

Herşey bu kadar aleni ortada iken, en çok canı yanan Beşiktaş iken yönetimin Beşiktaş duruşu adı altında sessiz kalmasının yanı sıra biz taraftarların (çArşı'nın) da tepkisiz kalması çok can sıkıcı bir durum. Senelerdir şampiyonluklarımız puanlarımız çalındı, biz bu oyunu bozacağız dedik, tribünde TFF ye MHK ya ve hakemlere sövmekten başka ne yaptık ? Sadece play off döneminde ğs maçında saman alevi gibi bir parlamamız oldu o kadar, hep diyorum keşke o gün tüm kapalı sahaya inip göçek şerefsizini hastanelik etseydi de bu rezil lig de dönen dolaplara tüm dünya şahit olsaydı. Artık sadece derbilerde katledilmiyoruz, derbi öncesinde önemli futbolcularımız komik kartlarla saf dışı bırakılıyor. Bu hafta hakem atamaları malüm, her ne kadar beğenmesekte hacıosmanoğlu tepkisini koydu inşallah da dediğini yapar, keza Şenol Güneş'te çoğu basın toplantısında TFF ve MHK ya giydiriyor son olarak yabancı futbolcu sayısını değiştireceğinize lige yabancı hakem getirin diyerek lafı gediğine koydu. Şimdi bazı arkadaşlarımız yok kadro genç yok sağ bek yok biz Beşiktaş'ız hakemide yenmeliyiz falan... biz niye hakemide yeniyoruz abi sadece adil yönetim istiyoruz... Uzun lafın kısası tepkimizi bi şekilde koymalıyız imza kampanyasımı olur başka şekildemi olur fikirlenizi paylaşın lütfen Türk hakemlerinden nefret ediyorum olmaz ama ligi yabancı hakemleri yönetmesini istiyorum. Tepkimiz dünya basınında konuşulsa hakemler sahadaki eyyamlarına devam edebilirler mi ? Dünya basınına sesimizin ulaşması çok zor belki biliyorum ama yandaş renkli basınında bi kısmında çıksa kamuoyu oluşsa yeterli... Hiç değilse safımız belli olsun.

Her maç kötüler hemde rezalet. Bizim maçlarda apayrı kötüler. Bazılarına uygulamadıkları kararları bize çatır çatır abartarak uyguluyorlar. Oda yetmezmiş gibi olan penaltıları vermiyorlar.. Reziller.

Bu adamların yatacak yeri yok amma bugün amma yarın elbet hesap sorulur olmadı hesabı öbür tarafa şerefsiz kansızlar.

En iyisininnnnnn..

Böyle gelmiş böyle gider, değişmez bu düzen.. Bildim bileli böyle bu.

İşin en komiği yukarıdaki bazı vine larda oldugu gibi fenerliler ile gslıların devamlı birbirlerine"sizde de bu var kendi işinize bakın" söylemleri.2si de biribirinden aşağı olmayan bu aşağılık camiaların taraftarlarının kendilerini düzelteceklerine devamlı birbirlerini örnek verdikleri için düzelmez bu devran.

Fenerbahçe 9. penaltısını kazandı Gaziantepspor maçında ve maç 4-0 maçın bitimine çok az kalmış.
    Maç 1-0 iken ikinci yarının başlarında ikinci sarı karttan Mehmet Topal'ı atmadı hakem. Sarı kart verdiği faulün ikincisini yaptı ama bu defa kart çıkarmadı.
    Fener'in attığı ikinci golde Egemen'in rakip futbolcunun ayağına basışısı es geçti ve o pozisyon gol oldu.
    Maç orda koptu zaten, sonrasında Gaziantepspor'un net penaltısını hemde 6. hakemin gözü önünde olmasına rağmen vermedi hem 6. hakem hem Halis Özkahya.
    O dönen top yine gol olarak geri döndü Gaziantep kalesine.
    Ve sonrasında dandik bir penaltı daha.
    Peki ne oldu penaltı atışında. Hani Atiba'yı penaltı atışında çizgiye bastığı için kırmızı kart ile oyun dışı bırakan Halis ne yaptı.
    Buyrun bakın.

bu devranın böyle gideceği bariz belli de, peki biz ne yapıyoruz tiyatro gibi izliyoruz.. bile bile lades maalesef

Ben hatalı yada formsuz olduklarına inanmıyorum, hepsi art niyetli bence, kasıtlı yapıyolar, ve bizde izliyoruz, sahaya inip dövmüyoruz.

Alıntı Samet Yuksek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hatalı yada formsuz olduklarına inanmıyorum, hepsi art niyetli bence, kasıtlı yapıyolar, ve bizde izliyoruz, sahaya inip dövmüyoruz.
    Aynen bende katılıyorum

Kartal
    Yer
    Beşiktaş 10 Kişi!
    Azıcık bizim maçlara şerefini unutmadan çıkan hakemler varsa, her maç minumum 1 penaltımız ve rakipten 1 oyuncu atılması farzdır!

1. Havuzdan ilk önce bizim çıkmamız gerekiyor. Lig tv ne isterse o oluyor. İstediğini şampiyonluk yarışında tutuyor. Maç saatlerinde eşitlik yok.
    2. Bir hakemi inip döveceksin en çok ses getirecek hakemi.

aynen kardesim