Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Futbolun Katili T?rk Hakemleri

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Futbolun Katili T?rk Hakemleri

Her?ey bu kadar aleni ortada iken, en ?ok can? yanan Be?ikta? iken y?netimin Be?ikta? duru?u ad? alt?nda sessiz kalmas?n?n yan? s?ra biz taraftarlar?n (?Ar??'n?n) da tepkisiz kalmas? ?ok can s?k?c? bir durum. Senelerdir ?ampiyonluklar?m?z puanlar?m?z ?al?nd?, biz bu oyunu bozaca??z dedik, trib?nde TFF ye MHK ya ve hakemlere s?vmekten ba?ka ne yapt?k ? Sadece play off d?neminde ?s ma??nda saman alevi gibi bir parlamam?z oldu o kadar, hep diyorum ke?ke o g?n t?m kapal? sahaya inip g??ek ?erefsizini hastanelik etseydi de bu rezil lig de d?nen dolaplara t?m d?nya ?ahit olsayd?. Art?k sadece derbilerde katledilmiyoruz, derbi ?ncesinde ?nemli futbolcular?m?z komik kartlarla saf d??? b?rak?l?yor. Bu hafta hakem atamalar? mal?m, her ne kadar be?enmesekte hac?osmano?lu tepkisini koydu in?allah da dedi?ini yapar, keza ?enol G?ne?'te ?o?u bas?n toplant?s?nda TFF ve MHK ya giydiriyor son olarak yabanc? futbolcu say?s?n? de?i?tirece?inize lige yabanc? hakem getirin diyerek laf? gedi?ine koydu. ?imdi baz? arkada?lar?m?z yok kadro gen? yok sa? bek yok biz Be?ikta?'?z hakemide yenmeliyiz falan... biz niye hakemide yeniyoruz abi sadece adil y?netim istiyoruz... Uzun laf?n k?sas? tepkimizi bi ?ekilde koymal?y?z imza kampanyas?m? olur ba?ka ?ekildemi olur fikirlenizi payla??n l?tfen T?rk hakemlerinden nefret ediyorum olmaz ama ligi yabanc? hakemleri y?netmesini istiyorum. Tepkimiz d?nya bas?n?nda konu?ulsa hakemler sahadaki eyyamlar?na devam edebilirler mi ? D?nya bas?n?na sesimizin ula?mas? ?ok zor belki biliyorum ama yanda? renkli bas?n?nda bi k?sm?nda ??ksa kamuoyu olu?sa yeterli... Hi? de?ilse saf?m?z belli olsun.

Her ma? k?t?ler hemde rezalet. Bizim ma?larda apayr? k?t?ler. Baz?lar?na uygulamad?klar? kararlar? bize ?at?r ?at?r abartarak uyguluyorlar. Oda yetmezmi? gibi olan penalt?lar? vermiyorlar.. Reziller.

Yorum Yap

Bu adamlar?n yatacak yeri yok amma bug?n amma yar?n elbet hesap sorulur olmad? hesab? ?b?r tarafa ?erefsiz kans?zlar.

En iyisininnnnnn..

Yorum Yap

https://vine.co/v/OPTe3FTUHaE

Yorum Yap

B?yle gelmi? b?yle gider, de?i?mez bu d?zen.. Bildim bileli b?yle bu.

Yorum Yap

??in en komi?i yukar?daki baz? vine larda oldugu gibi fenerliler ile gsl?lar?n devaml? birbirlerine"sizde de bu var kendi i?inize bak?n" s?ylemleri.2si de biribirinden a?a?? olmayan bu a?a??l?k camialar?n taraftarlar?n?n kendilerini d?zelteceklerine devaml? birbirlerini ?rnek verdikleri i?in d?zelmez bu devran.

Yorum Yap

Fenerbah?e 9. penalt?s?n? kazand? Gaziantepspor ma??nda ve ma? 4-0 ma??n bitimine ?ok az kalm??.
              Ma? 1-0 iken ikinci yar?n?n ba?lar?nda ikinci sar? karttan Mehmet Topal'? atmad? hakem. Sar? kart verdi?i faul?n ikincisini yapt? ama bu defa kart ??karmad?.
              Fener'in att??? ikinci golde Egemen'in rakip futbolcunun aya??na bas???s? es ge?ti ve o pozisyon gol oldu.
              Ma? orda koptu zaten, sonras?nda Gaziantepspor'un net penalt?s?n? hemde 6. hakemin g?z? ?n?nde olmas?na ra?men vermedi hem 6. hakem hem Halis ?zkahya.
              O d?nen top yine gol olarak geri d?nd? Gaziantep kalesine.
              Ve sonras?nda dandik bir penalt? daha.
              Peki ne oldu penalt? at???nda. Hani Atiba'y? penalt? at???nda ?izgiye bast??? i?in k?rm?z? kart ile oyun d??? b?rakan Halis ne yapt?.
              Buyrun bak?n.

Yorum Yap

yabanc? hakem ingiliz alman

Yorum Yap

bu devran?n b?yle gidece?i bariz belli de, peki biz ne yap?yoruz tiyatro gibi izliyoruz.. bile bile lades maalesef

Yorum Yap

Ben hatal? yada formsuz olduklar?na inanm?yorum, hepsi art niyetli bence, kas?tl? yap?yolar, ve bizde izliyoruz, sahaya inip d?vm?yoruz.

Yorum Yap

Aslı Samet Yuksek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ben hatal? yada formsuz olduklar?na inanm?yorum, hepsi art niyetli bence, kas?tl? yap?yolar, ve bizde izliyoruz, sahaya inip d?vm?yoruz.
                      Aynen bende kat?l?yorum

Yorum Yap

https://vine.co/v/OPE0MEXTJTr

Yorum Yap

Az?c?k bizim ma?lara ?erefini unutmadan ??kan hakemler varsa, her ma? minumum 1 penalt?m?z ve rakipten 1 oyuncu at?lmas? farzd?r!

Yorum Yap

1. Havuzdan ilk ?nce bizim ??kmam?z gerekiyor. Lig tv ne isterse o oluyor. ?stedi?ini ?ampiyonluk yar???nda tutuyor. Ma? saatlerinde e?itlik yok.
                            2. Bir hakemi inip d?veceksin en ?ok ses getirecek hakemi.

Yorum Yap

aynen kardesim

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X