Anket: Mersin dman Yurdu mann adam

Uyar: Bu bir ak Ankettir, bu Anketi btn yelerimiz grebilir ve oy kullanabilirler.

Sayfa 3/5 lklk 12345 SonSon

Konu: Beikta - Mersin dman Yurdu mann adam

On numara

Serdar ve Olcay

Olcay zaten ara ara seiliyor diye Serdar' iaretledim
    Maallah'n vard Serdar, helal olsun.

Olcay,Sosa ve Veli.

Zamannda ok eletirdik, yerden yere vurduk. Ama son haftalarda stne koya koya gidiyor.
    Man adam tartmasz Serdar, helal olsun.

Tabi ki Olcay ahan..Att ve attrd..ve oynad sre iinde kazanmaya odaklanma seviyesi en yksek oyuncu idi..

Serdar kard gol atsayd ki sa aprazdan ayak ii ile uzak keye gol atmak ok zor bir ihtimaldir...ancak st d kapama ile gol yapabilirdi..asli grevi bu olmad iin buradan yarm puan krdm..goln balangcndaki presi muhteemdi..ortalar biraz daha sert ve artk adrese olmak zorunda rakibe deil...en ok notunu da bire birde gene geildi,oradan krdm..

7,5 serdar, 8 Olcay..Rekabet Serdara yaram..gemite eletiriliyordu nk kt oynuyordu..imdi hem toparlad,hem profesyonelce alt,hem istikrar yakalad imdi de performansn ykseltiyor..hi kimse gemite astnz imdi yle byle diyorsunuz demesin..nk yleydi..demek ki verdiin ile yetinmeyeceksin..hep daha iyi olmaya abalayacaksn..Bu sreci Ouzhan da yakalar ve baarr umarm.
    Konu Mustafa Bilgi tarafndan (02 ubat 2015 Saat 04:50 ) deitirilmitir.

Staddan izleyebildiime kadaryla Gkhan Tre olmas gerektiine kanaat getirdim.

olcaya verdim oyumu takmda

ersan motta harici hi bir oyuncu yreimi azma getirmedi

Serdar ve Sosa.Serdar' ok eletirdik imdi hakkn vermek gerek.Geen haftada ok almt.Bugn Sosa ile birlikte rakip sahada ok iyi pres yapt.Hep byle oyna kartalm.Serdar diyorum.

Serdar Kurtulu.

Serdar kurtulu