Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Forza Beşiktaş Tasarım Çalışmalarımız

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

"Sosa ?ok g?zel kesti, ben de hissettim oraya ko?tum. Topu ?evirmek zor olacakt? oradan, ben de s?y?rtt?m topu." demi? ne g?zel demi?, ne g?zel yapm??

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorum Yap

Forza Be?ikta? Tasar?m ?al??malar?m?z

Forza Be?ikta? forumu ?yeleri olarak, Be?ikta?'?m?zla ilgili tasar?m ?al??malar?n?z? bu ba?l?k alt?nda yay?nlaman?z durumunda, forzabesiktas.com web sayfas? giri?inde ve sosyal medya ( Facebook, Twitter, ?nstagram) hesaplar?m?zda payla??la?acakt?r. ?al??ma konusu Be?ikta?'t?r. Be?ikta?'?m?zla ilgili her konuyla ilgili ?al??ma yapabilirsiniz.

1- Yapm?? oldu?unuz ?al??ma, herhangi bir yerden al?nt? olmamal?d?r. ?al??ma, size ait olmal?d?r.

2- ?al??man?zda, Forza Be?ikta? ve ?Ar?? imzas?na yer vermeniz gerekmektedir.

3- ?al??man?zda, forzabesiktas.com adresi d???nda; web sitesi, isim, nick vb reklam i?eren unsurlar payla??lmayacakt?r.

4- Herhangi bir siyasi unsur i?eren, ?al??malar payla??lmayacakt?r.

Yapaca??n?z ?al??malar i?in, ?imdiden te?ekk?r ederiz.

Forum Kurulu
          FORUM KURALLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap

?ok g?zel bir karar, kim bilir ne muhte?em ?al??malar ??kacak, ben de var?m

Yorum Yap

Yorum Yap

[MENTION=28313]Merve G?lery?z[/MENTION]

?al??man?z i?in te?ekk?r ederiz.

http://forzabesiktas.com/

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorum Yap

[MENTION=8964]Alican Osanmaz[/MENTION]

?al??man?z i?in te?ekk?r ederiz.

http://forzabesiktas.com/

Yorum Yap

Harika ?al??malar elinize sa?l?k.. vakit bulursam ben de yapaca??m..

Yorum Yap

Merhabalar. Forma Tasar?mc?s?y?m ve be?ikta? ad?na yapaca??m ?al??malar? bu forumda da payla?mak istiyorum. Ancak forumdaki konulara ve ana ba?l?klara bakt???mda herhangi bir uygun yer bulamad?m. Forum kuruluna soruyorum acaba nerede payl?amam uygun olur ? en yak?n yeri buras? olarak buldum ancak burada daha ?ok duvar ka??d? tarz?nda ana sayfaya koyulacak tasar?mlar payla??l?yor.

Yorum Yap

Aslı Enes P?narl? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Merhabalar. Forma Tasar?mc?s?y?m ve be?ikta? ad?na yapaca??m ?al??malar? bu forumda da payla?mak istiyorum. Ancak forumdaki konulara ve ana ba?l?klara bakt???mda herhangi bir uygun yer bulamad?m. Forum kuruluna soruyorum acaba nerede payl?amam uygun olur ? en yak?n yeri buras? olarak buldum ancak burada daha ?ok duvar ka??d? tarz?nda ana sayfaya koyulacak tasar?mlar payla??l?yor.
                              http://forum.forzabesiktas.com/showt...n-Formalarimiz

Yorum Yap

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X