Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Zlatan Ibrahimovic "Ibrakadabra"

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hem Ronaldo hem Ibra ikiside her dakikada gol att?. Ronalda Ibra'dan daha ?nce yapt? ama bunu

Yorum Yap

Her dakika gol atmalari bence onemli degil sonucta ikiside golc? yapmalari gerekeni yapiyorlar benim fikrim Zlatan ?brahimovic CR7 den daha iyi gibi sadece gol degil olmayacak golleri atmasindan yana bu dusuncem.

Yorum Yap

Yorum Yap

Fransa Ligue 1 ekiplerinden Paris Saint Germain'?n ?sve?li y?ld?z? Zlatan Ibrahimovic hakk?nda yap?lan ilgin? bir haber g?ndeme oturdu.

?sve? bas?n?nda yer alan iddialara g?re, geyik av?na ??kan y?ld?z futbolcunun ilk at???nda 500 kiloluk bir geyi?i vurdu?u ifade edildi.

?lkesine tatil yapmaya giden y?ld?z futbolcunun geyik av?na ??kt??? ve avlad??? geyik nedeniyle hayvan haklar?n? koruyan aktivistler taraf?ndan tepkiyle kar??la?t??? belirtildi.

Yasal olarak geyik av?na ??kmas?nda sak?nca olmayan Zlatan ise konu hakk?nda hen?z herhangi bir a??klama yapmazken gazete sayfalar? Zlatan Ibrahimovic ve geyik foto?raflar? ile s?slendi.

http://www.sporx.com/zlatan-500-kilo...SXHBQ433019SXQ

Yorum Yap

?bra belki de en iyi golc?s? su an avrupanin

Yorum Yap

Aslı ?mit Baki Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ?bra belki de en iyi golc?s? su an avrupanin
              belki de?il son y?llarda d?nyan?n en iyi golc?s? tart??mas?z

Yorum Yap

?ok kibirli bir adam ama yak???yor. PSG'li y?ld?z kendisinin ?sve?'in kad?n futbolundaki y?ld?z? Nilla Fischer ile k?yaslanmas? hakk?nda, "Avrupa'ya gidince beni Messi ve Ronaldo ile k?yasl?yorlar. Evime, ?sve?'e geldi?imde ise bir kad?n futbolcuyla. ?sve? futbolu i?in utanmam m? laz?m? B?rak?n bunlar?, komik bile de?il." ifadelerini kulland?.

Yorum Yap

k?t? koydular be ibo 2,0 dan 4.2

Yorum Yap

Adam?m

Yorum Yap

"E?er yapabilseydim hepsinin ad?n? v?cuduma yazd?r?rd?m. Ama bug?n, d?nyada 805 milyon insan a?l?kla m?cadele ediyor. B?y?k b?l?m? de ?ocuklar."

Yorum Yap

Zlatan, Fransa'y? kar??t?racak!"Bu boktan ?lke PSG'yi hak etmiyor"

Yorum Yap

Paris Saint Germain?in 3-2?lik Bordeaux yenilgisi sonras? tak?m?n ?sve?li y?ld?z? Zlatan ?brahimovic, adeta ??lg?na d?nd?.

Deneyimli forvet soyunma odas?na do?ru y?r?rken elinde tuttu?u Paris Saint Germain formas?n? sallayarak, ?Ben 15 y?ll?k futbol hayat?mda b?yle k?t? bir hakem g?rmedim. Bu boktan ?lke, Paris Saint Germain?i hak etmiyor? dedi.

Zlatan ?brahimovic?in iki gol?ne ra?men Bordeaux deplasman?nda 3-2 yenilen Paris Saint Germain, son iki y?ld?r kazand??? lig ?ampiyonlu?unu bu kez kaybetme tehlikesiyle kar?? kar??ya.

Yorum Yap

Yorum Yap

Ko?um benim be. Yine jeneriklik gol att? frikikten. Ha bu arada in?allah bizim grupta olmazs?n?z

Yorum Yap

?sve?'in son 33 ma?? 34 Gol? oldu Adam?n

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X