Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?stanbul Ba?ak?ehir Ma??n?n Adam?: Kerim Frei

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kerim
    Ba
    Sosa

Yorum Yap

kesinlike Kerim, cocuk daha 20 yas?nda yan?lm?yorsam bu kadar eksik varken 20 ya??ndaki cocuk karakter g?steri ve ald?rd? ma?? iste yedek denilen oyuncun b?yle olacak ?imdi olcay d???ns?n ki olcay?da severim gelelim tak?m?n en k?t?s?ne bence o?uzhan.. yahu karde?im o?uzhan sende gen?sin g?zelsin teknik s?per ama forma pahal? art?k haftaya ma?ta sosa oynayacak kesik yiyeceksin biraz toparlan ve ruhunu koy art?k..

Yorum Yap

Benim Ad?m Kerim Hepinizi Severim...

Yorum Yap

necibe diger demeni kiniyorum admin.

Yorum Yap

Kerim Sosa Atiba

Ba g?revini yapt?..di?erleri g?revlerinden fazlas?n? yapt?..Ba dan daha ?ok ?ey bekliyoruz..benim ilk ?? tercihim beklentilerin ?st?ne ??kanlardan oldu..
            Sonuca etki ve katk? olarak Ba y? da kat?p kare as yapmak m?mk?n..

Ama beklenenden ?ok daha fazlas?n? yapanlar benim ?nceli?im oldu..
            En son düzenleyen Mustafa Bilgi?; 10-11-2014, 03:37.

Yorum Yap

Demba ve Sosa'n?n kaliteleri belli, Kerim'in son haftalar? performans?n? da dikkate al?p bu hafta da co?tu?unu g?r?nce Kerim dedim.

Yorum Yap

?ok kritik zamanda muhtesem bir gol at?p bence oyunun gidi?at?n? de?i?tirdi?i i?in Ba'ya verdim oyumu.

?yle bir zamanda geldi ki gol 2 yi yemek ?zereydik o aralar. O gol olmasa muhtemelen fark 2 ye ??kabilirdi.

Yorum Yap

Kerim Frei.

Oynad?k?a, daha fazla s?re ald?k?a g?steriyo kendini.

Yorum Yap

Kesinlikle kerim

Yorum Yap

Kerim

Yorum Yap

kerim ma?? ?eviren en ?nemli isim oldu bence, tak?m?n yarat?c?l???n? artt?rd?. ma??n adam? odur.
                        sosa da ?ok ko?mas?na ve pozisyonu d???nda oynamas?na ra?men iyiydi.
                        demba ba yorgun olmas?na ra?men ceza sahas?nda ?ok etkili oldu.
                        atiba orta sahay? tek ba??na ?ekip ?evirdi. bence kerim den sonra atiba gelmeli.
                        serdar hatas?z oynad?, ke?ke h?cumda da etkili olabilseydi.
                        ismail a??r? h?rsl?yd?, bu y?zden savunmada iyi olmas?na ra?men baz? basit hatalar yapt? ve kartlar g?rd?.
                        pedro rakip oyuncularla ikili m?cadelelerde ?ok zay?f kald?, fizi?ini mutlaka geli?tirmesi laz?m.
                        sivok bildi?iniz gibi, hatas?z oynad?.
                        o?uzhan o kadar da k?t? de?ildi, oyundan ??kar?l?nca ?ok korktum.
                        cenk tosun kendine verilen ?ans? iyi kullanmad?. ?ok a??r bir g?r?nt?s? var, bir t?rl? anla?amad? o?uzhan'la ve sosa ile.
                        cenk yedi?i golde yan topa m?dahele edebilirdi, ama ??kmak yerine ?izgiye d?nd?. son saniyedeki topu da iyi ??kard?.

Yorum Yap

Ernesto Sosa
                          BaBa
                          Frei

Yorum Yap

sosa 1

kerim 2

ba 3

oyum sosaya

Yorum Yap

gol atmasayd? da kerim di.
                              skora da b?yle katk? yaparsa olcay sallan?r

Yorum Yap

?izgiden ??kard??? top ve her ne olur ise olsun korudu?u so?uk kanl?l??? ile sosa d?r benim i?in ma??n adam?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X