Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Fenerbah?e Ma?lar?m?z (An?, Resim, Video vs.)

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

http://youtu.be/7z-NRwZjGeI

Balkonunuza - caminiza bayrak asin

Yorum Yap

http://youtu.be/8YfeFgzwxLk

Yorum Yap

http://youtu.be/Box_7zybzJ8

Yorum Yap

Karikoy cumhurriyetinde 40 bin besiktasli !!!!

Yorum Yap

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  fenerbahce-japon-bayragi-b0acf6.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  47.0 KB

Yorum Yap

Aslı Metin Vardarbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

ilk foto 3-4 l?k fener ma??ndan.d?n gibi hat?rl?yorum.gittigim ilk fener deplasman?.daha lisedeyiz. abinin biri bebelerle deplasmana gidiyoruz hadi hay?rl?s? demi?ti ama ?ok sa?lam trib?n olmu?tu

Yorum Yap

Hic unutmam Sene 2009 1 May?sta Taksime gelmi?tim. 4 may?sta da Be?ikta? Fener ma?? vard?. Stada yak?n yerlerde eleman?n teki karaborsa bilet satiyor, gelene ge?ene 'abi bilet var m? ' diye sorup duruyor. Arkas? d?n?k bir abimizde olan?n bitenin fark?nda yanl?? adama;bana ?at?yor. Ulan carsi karaborsa bilet mi al?r c?mlesinden sonra bana okkal? bir yumruk at?yor. Tabi ben yere serildikten sonra olay?n as?l kahraman? ka?maya ba?l?yor.
                  Kim vurduya gitmi?tim. Yumruk yedi?im abi kendini affettirmek i?in baya u?ram??t? o g?n. [emoji1] Gel gelelim 2-1 kaybetmi?tik. Dakika 80 lerde Holosko orta sahadan ald??? topu s?r?kleyip ceza sahas? d???ndan sallam??t? bir tane.

Yorum Yap

Yorum Yap

O japonya t shirtu benim )

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        18.09.2005 tarihi unutmam..
                        gittigim ilk Besiktas - Fenerbahce derbisi, 15 yasindaydim annem ve babam okula hasta bildirmisti (ailecek fanatik Besiktasli olmanin faydalari) 2 kuzenimle (benden 7 ve 8 yas buyukler) Istanbula gitmistim Malm? macini kapali alt, Fenerbahce macini kapali ustte izlemistik ikisini de yenilince husran oldu tabi..

ama 132. desibel ses rekorunu kirma gururuna sahip olduk...

kapal? alttayd?m.gol? at?nca kleberson gol sevincini ya?amak i?in kapal?ya do?ru y?neldi o sevin?le bana ko?uyordu sanki herif.nas?l kendimden ge?tiysem a?t?m kollar?m? gel diye sonu? 2dk sonra y?k?nt?.

Yorum Yap

Yorum Yap

Fb deplasman?n da rakip tak?m taraftarlar?na do?ru cinsel organ?n? a?an bir ?ah?s vard?.
                            Resmini koymak istemedim. Silinmez bir hat?rad?r ??phesiz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erman Ozden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Fb deplasman?n da rakip tak?m taraftarlar?na do?ru cinsel organ?n? a?an bir ?ah?s vard?.
                                Resmini koymak istemedim. Silinmez bir hat?rad?r ??phesiz.
                                Trib?nc?l??e yak??mayan yap?lm?? en b?y?k terbiyesizlikti. Ahlaks?zcayd?. Trib?n?n de bir adab? var.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X