Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Gelecek Vaadeden Oyuncular

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Resul G?kda? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Emrah Akkurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Kayserispor?dan Emre Demir al?nmal?.
    Hen?z 15 ya??nda.
    O?uzhan??n yerine acilen d???n?lmeli.
    Geli?ime ?ok a??k.
    Ka??rmayal?m derim.
    B?y?k transfer yapar bu ?ocuk.
    Topla gidi?i,al verleri,pas? vs bu ya?ta beklenenden y?ksek.
    bend e ilk defa biz?m macta izledim... hic ?rkek degildi, bizim gibi teknik bi takimda cok is yapar... kayserinin bu k?t? futbolunda bile parladi
    O ?ocuk 1-2 seneye Bundesliga dan falan girer piyasaya. TR'den alacak tak?m yok o ?ocu?u

Yorum Yap

Foto update olunca baya manidar olmu? payla??m

Yorum Yap

<p>
        isvi&ccedil;renin Lozan tak?m?nda oynayan Ald?n Turke? gelecek vaat ediyor</p>
        En son düzenleyen Sadettin Ferruh Ta???; 29-12-2019, 01:15.

Yorum Yap

Muhammet Kibrit - Hertha Berlin - FORVET 20 YASINDA 16 Mac 13 Gol

Ravil Tagir - Altinordu Stoper 16 Yasinda

Naci ?n?var Ajax Sol Kanat 16 yasinda 15 mac 8 gol 1 asist

Yorum Yap

G?kdeniz Bayrakdar Kocaelisporda s?zle?meside bitiyor, bu ?ocu?u ka??rmay?n ula??ls?n bu ?ocuk i?in

Yorum Yap

Aslı Toprak.Tarlabasi tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Adnan Januzaj
              Ahmet ?al?k
              Alpaslan ?zt?rk
              Aras ?zbiliz
              Bilal Ba?a??ko?lu
              Daniel Barlaser
              Deniz T?r??
              Enes ?nal
              Kaan Ayhan
              Levin ?ztunal?
              Okay Yoku?lu
              Ozan Tufan
              Robin Yal??n
              Sefa ???i
              Sinan Kurt
              Yunus Mall?
              Adam resmen re?ete yazm?? aras hari? ?o?u tuttu helal olsun

SNE-LX1 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

2001'li G?kdeniz Bayraktar ve 2005'li Onur Alp Bayram'? Kocaelispor'dan 1 milyon TL'ye alm???z. ?yi hamleler. B?yle transferlerden bir ?ifo veya Metin Tekin ??kabilir.
                Edit: Antalya alm??. P?ff.
                En son düzenleyen Atakan Uslu; 07-02-2020, 23:09.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Yasar Goynuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  G?kdeniz Bayrakdar Kocaelisporda s?zle?meside bitiyor, bu ?ocu?u ka??rmay?n ula??ls?n bu ?ocuk i?in
                  Bizle habereri ??kmadan futbol bilgisine ?ok g?vendi?im bir arkada??n aktar?mlar? ve bana att??? 3-4 videosunun refaras?yla yazm??t?m ?ok ??k?r alm???z,
                  ?zmir'de elimden geldi?ince ?kinci lig ma?lar?n? takip ediyorum; Alt?nordu'da Ravil yeni bir ?a?lar ?imdiden s?yl?yorum, almak zor olabilir ama denenmeli,

Alt?nordu'da Burak ?nce bozmadan devam edip birazda g??lenirse T?rk futbolunun yeni y?ld?z? olacak.
                  Yine Alt?nordu'da Kemal R?zgar, Almanya altyap?l?, iyi bir yedek forvet olabilir s?zle?mesi bitecek.
                  Alt?nordu altyap?s?nda Abdullah So?ucak forvet oynuyor, ya??tlar? aras?nda farkediliyor, altyap?ya transfer edilmesi gerekir.
                  Altay'da Cenk ?zka?ar stoper, sol ayakl?, g??l?, son 5 ma?t?r d?zenli oynamaya da ba?lad?, hi? ka??rmadan al?nmal?.
                  Altay'da Adamu Alhassan ?n libero, gen? Atiba rayanlara duyrulur, al kirala ?talya'daki kul?plerin yapt??? gibi, maliyeti d???k olaca?? i?in riski de yok.
                  Bal?kesir'de Rahmi An?l Ba?aran, ?ok mesafe katetti, forvet,kanat ve forvet arkas? oynuyor, s?zle?mesi bitecek hi? ka??r?lmadan al?nmas? gerekir,
                  Kar??yaka'da sol a??k oynayan Do?ukan ?nci 20 ya??nda, potansiyeli y?ksek.
                  Benim ara?t?rmalar?m bu kadar in?allah kul?pte ara?t?r?yordur.

Yorum Yap

Bizle habereri ??kmadan futbol bilgisine ?ok g?vendi?im bir arkada??n aktar?mlar? ve bana att??? 3-4 videosunun refaras?yla yazm??t?m ?ok ??k?r alm???z, ?zmir'de elimden geldi?ince ?kinci lig ma?lar?n? takip ediyorum; Alt?nordu'da Ravil yeni bir ?a?lar ?imdiden s?yl?yorum, almak zor olabilir ama denenmeli, Alt?nordu'da Burak ?nce bozmadan devam edip birazda g??lenirse T?rk futbolunun yeni y?ld?z? olacak. Yine Alt?nordu'da Kemal R?zgar, Almanya altyap?l?, iyi bir yedek forvet olabilir s?zle?mesi bitecek. Alt?nordu altyap?s?nda Abdullah So?ucak forvet oynuyor, ya??tlar? aras?nda farkediliyor, altyap?ya transfer edilmesi gerekir. Altay'da Cenk ?zka?ar stoper, sol ayakl?, g??l?, son 5 ma?t?r d?zenli oynamaya da ba?lad?, hi? ka??rmadan al?nmal?. Altay'da Adamu Alhassan ?n libero, gen? Atiba rayanlara duyrulur, al kirala ?talya'daki kul?plerin yapt??? gibi, maliyeti d???k olaca?? i?in riski de yok. Bal?kesir'de Rahmi An?l Ba?aran, ?ok mesafe katetti, forvet,kanat ve forvet arkas? oynuyor, s?zle?mesi bitecek hi? ka??r?lmadan al?nmas? gerekir, Kar??yaka'da sol a??k oynayan Do?ukan ?nci 20 ya??nda, potansiyeli y?ksek. Benim ara?t?rmalar?m bu kadar in?allah kul?pte ara?t?r?yordur.
                    G?kdeniz konusunda emin misiniz ? Antalya ald? diyolard?

Yorum Yap

Aslı ?etin Karademiro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Bizle habereri ??kmadan futbol bilgisine ?ok g?vendi?im bir arkada??n aktar?mlar? ve bana att??? 3-4 videosunun refaras?yla yazm??t?m ?ok ??k?r alm???z, ?zmir'de elimden geldi?ince ?kinci lig ma?lar?n? takip ediyorum; Alt?nordu'da Ravil yeni bir ?a?lar ?imdiden s?yl?yorum, almak zor olabilir ama denenmeli, Alt?nordu'da Burak ?nce bozmadan devam edip birazda g??lenirse T?rk futbolunun yeni y?ld?z? olacak. Yine Alt?nordu'da Kemal R?zgar, Almanya altyap?l?, iyi bir yedek forvet olabilir s?zle?mesi bitecek. Alt?nordu altyap?s?nda Abdullah So?ucak forvet oynuyor, ya??tlar? aras?nda farkediliyor, altyap?ya transfer edilmesi gerekir. Altay'da Cenk ?zka?ar stoper, sol ayakl?, g??l?, son 5 ma?t?r d?zenli oynamaya da ba?lad?, hi? ka??rmadan al?nmal?. Altay'da Adamu Alhassan ?n libero, gen? Atiba rayanlara duyrulur, al kirala ?talya'daki kul?plerin yapt??? gibi, maliyeti d???k olaca?? i?in riski de yok. Bal?kesir'de Rahmi An?l Ba?aran, ?ok mesafe katetti, forvet,kanat ve forvet arkas? oynuyor, s?zle?mesi bitecek hi? ka??r?lmadan al?nmas? gerekir, Kar??yaka'da sol a??k oynayan Do?ukan ?nci 20 ya??nda, potansiyeli y?ksek. Benim ara?t?rmalar?m bu kadar in?allah kul?pte ara?t?r?yordur.
                      G?kdeniz konusunda emin misiniz ? Antalya ald? diyolard?
                      *Antalya ald?. Ayr?ca U16 milli tak?m?nda oynayan Suriye as?ll? yetenek Adem Metin T?rk'? de kapm??lar.
                      * Daha ?nceden ad? ge?en Lirim Kastrati al?nabilir.

Yorum Yap

Burak kapacak bursa altyapısından ?ıktı bu sene 12 ma? 5 gol . Burak Yılmaz gibi fuleli bir oyuncu. Plaseleri ?ok iyi ve gelişime ?ok a?ık . Sağ kanat sol kanatta da oynayabiliyor. Burak Yılmaz gibi forvete evrilebilir. Kesinlikle alınmalı .

Yorum Yap

Aslı Osman Sarak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Burak kapacak bursa altyapısından ?ıktı bu sene 12 ma? 5 gol . Burak Yılmaz gibi fuleli bir oyuncu. Plaseleri ?ok iyi ve gelişime ?ok a?ık . Sağ kanat sol kanatta da oynayabiliyor. Burak Yılmaz gibi forvete evrilebilir. Kesinlikle alınmalı .
                          Sağ bek oynarken yavaş yavaş forvete evrilecek sanırım

Yorum Yap

Yusuf Demir-Rapid Wien ( Artık ?ok zor ama Muri? tarzı piyango  bir satış yaparsak buna 10 filan basılır )

?mer Faruk Beyaz (Valla 5 e 10 a bakılmamalı benim Sergen den sonra izlediğim en yetenekli T?rk)

Enis Destan (Altınordu) -?ok iyi ?ocuk bonservisini alıp Altınordu da 1yıl daha oynasın denmeli

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                            X