Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

14-23 Ekim ?ddaa Program?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

40 y?l?n bas? spor toto oynayim diyorum ama bakt?m programa cok zor ma?lar ya ?ok para tutar varm? tahmini olan

Yorum Yap

Unutanlara hat?rlatmak... Tan?mayanlarla tan??mak i?in...

Merhaba Ben Turgay... Tek Ma? Turgay

Yorum Yap

Bir uzman ??yle ??t?rdan bir kupon yapsada haftasonumuzun heyecan?na birde para katsak , ne g?zel olur bee. makinan?n sesini ?zledim; Tebrikler ikramiye kazand?n?z.

Yorum Yap

Aslı Y?cel Mutlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Bir uzman ??yle ??t?rdan bir kupon yapsada haftasonumuzun heyecan?na birde para katsak , ne g?zel olur bee. makinan?n sesini ?zledim; Tebrikler ikramiye kazand?n?z.
          Kuponlar? yap?yorum. E?er benim yataca??m tek ma?? bulup ??karabilirsen o sesi duyars?n

Yorum Yap

Aslı Turgay Akda? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Y?cel Mutlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Kuponlar? yap?yorum. E?er benim yataca??m tek ma?? bulup ??karabilirsen o sesi duyars?n

bu benim i?in ?ok farkl? bir tecr?be olacak ?ok heyecanl?y?m

Yorum Yap

Bug?n?n ma?lar?... Normalde tekten yatmas? laz?m. Onu bulun di?erlerine y?klenin. Ama buraya yazd?m diye farkl? olur alay? yatarsa bilemem tabi

Yorum Yap

turgay da illegal olmu?
                gece vitoria beni de yat?rd?.
                e?er pronet sitelerine ge?tiysen ispanya liginde ?ok fazla kart ??k?yor ma?larda de?erlendirebilirsin. korner de ispanya da di?er liglere g?re daha ?ok oluyor ma?larda. bu sene biraz k?s?r ge?iyor kornerler ama yine de de?erlendirilebilir taraf bahsi yerine.

Yorum Yap

[MENTION=85]Turgay Akda?[/MENTION]

Tek ma? diyince

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  aq.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  91.6 KB
                  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Ads?z.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  96.6 KB

Yorum Yap

He ??yle payla??n ya.

Bari ?z?nt?m azals?n Daha beteri varm?? diyim

Yorum Yap

al turgay b?yle yatan onlarca kuponum var en tazesi bu. ben al??k?n?m

Yorum Yap

Abi anlam?yorum ya

Nas?l olur bu kadar ?srarla. Eskiden de biliyosunuzdur ekliyodum. Kald???m yerden devam ediyorum Sizin yine oranlar flnda ?ok d???k. Benim ?le yada b?le 1e6-7 hatta 10 veren kuponlarda ya?an?yor bunlar

?ok bi?ey istemiyorum zaten b?y?kte oynam?yorum ben. Ufak ufak bi ps3 paras? ??karsam yeter. Ama olmuyor i?te

Yorum Yap

asl?nda bana g?re benim ya da muhammet'in yapt??? tarzdaki kuponlar?n tutma ihtimali ?ok daha fazla 1,30 1,40 1,50 oranl? 4-5 ma??n tutma ihtimalinden. bu tarz kuponlar ya tutar ya 1 tanesinden yatar. adam 1,04 den yatm?? i?te benim yatt???m ma?ta da son 50 saniye kar??yaka 5 farkla ?ndeydi dixon 4 faulden sadece 1 tanesini att? 2 saniye kala faul yapt?lar adamlar 2/2 att? falan derken ma? uzad? yatt?m. olmay?nca olmuyor

Yorum Yap

Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            asl?nda bana g?re benim ya da muhammet'in yapt??? tarzdaki kuponlar?n tutma ihtimali ?ok daha fazla 1,30 1,40 1,50 oranl? 4-5 ma??n tutma ihtimalinden. bu tarz kuponlar ya tutar ya 1 tanesinden yatar. adam 1,04 den yatm?? i?te benim yatt???m ma?ta da son 50 saniye kar??yaka 5 farkla ?ndeydi dixon 4 faulden sadece 1 tanesini att? 2 saniye kala faul yapt?lar adamlar 2/2 att? falan derken ma? uzad? yatt?m. olmay?nca olmuyor
                            O zaman da y?kl? girmek gerekiyor ki bu da bana g?re de?il Senin yapt???n gibi 250 bassam ve bu ?ekilde yatsam kafama s?kar?m :P

Yorum Yap

oras? ?yle tabi de bu i?ten para kazanan k???k oranlara y?ksek bas?p kazan?yor. 10 liraya 500 lira tutturmak binde bir olacak bir ?ey. tabi ki herkesin b?t?esi ayn? de?il bende ?yle parayla oynayan biri de?ilim o ?ekilde sanma dengede gidiyorum genelde tutan da oluyor yatan da.

Yorum Yap

Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                oras? ?yle tabi de bu i?ten para kazanan k???k oranlara y?ksek bas?p kazan?yor. 10 liraya 500 lira tutturmak binde bir olacak bir ?ey. tabi ki herkesin b?t?esi ayn? de?il bende ?yle parayla oynayan biri de?ilim o ?ekilde sanma dengede gidiyorum genelde tutan da oluyor yatan da.
                                Ya bi ara tempoda 800 liralar? g?rd?m 20 ile ba?lay?p ufak ufak oynayarak. ?ekmedim sonra s?f?rland?

?imdi imajda tak?l?yorum Ge?enlerde yine 280i g?rd?m ?ekmedim o da kald? ?yle s?f?rland? ?imdi Yine ufaktan y?kselmeye ?al???yorum. Dedi?im gibi ?u anda tek hedef kombine paras?na katk? ve ps almak. Gerisi umrumda de?il Onuda ba?arabilcemmi bilmiyorum Kazan?p kazan?p kaybediyorum ?srarla

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X