Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tezgah kurulmu? bu sene. feneri ?ampiyon yapacaklar gibi duruyor. T?m medya el birli?iyle feneri ne yapar?zda aklar?z hesab? yap?yor.

Yorum Yap

Ahmet ?akar ?ok acayip bir olay? itiraf etti asl?nda. Y?llar ?nce gol olmayan pozisyonu piero ile gol yapm??lar, demek y?llard?r neler neler yap?yorlar da milleti keriz yerine koyuyorlar. Ma??n ilk yar?s?nda hakemin niyeti belliydi, zaten az biraz ak?ll? adam hakemin verdi?i kararlardaki niyeti anl?yor. Y?llar evvel millet Papila tetik?isinin kartlar? do?ru diyordu ama ma? o ana gelene kadar ne faulleri atlay?p tak?m? germi?ti. Ma??n i?ine s??mak o kadar kolay ki beni bir Fener ma??na hakem yaps?nlar 3 tane adam atar?m millet b?t?n kararlara da hakl? der.

Yorum Yap

https://twitter.com/burakguneey/stat...348224/photo/1 lig tv'nin oyunu

Yorum Yap

Ligtvye twitterden k?f?r etsem ceza yermiyim?

Yorum Yap

Abilerim rahat olun ilerde kafaya koydum hakem olcam. Aha buraya yaz?yom bi 10 sene sonra benim ismimi duyars?n?z. Renklilerin hepsini do?rucam [emoji1]

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Mehmet Topal'a bak ''Rakibimizin puan kaybetti?i hafta kazanmam?z gerekiyordu'' diyor.

Senin rakibine de sana da

Abi, ben futbolcu olsam, b?yle ?eylerle gaza gelirdim. Yok mu bunlar? top?ulara g?sterecek biri?

Yorum Yap

Aslı Mehmet Sahin Gulel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Y?lmaz ?pek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Trtsporda kaya cilingiroglu guzel konusuyor.Renklilerin hepsi saldiriyor adama
                Feneri ?ampiyon yap?n da rahat edelim diye tweet att?. Mant?ks?z konu?malar? var ama en az?ndan adam?n kullan?c? ad?:kayabjk
                Y?netimde olmas?n? istedigim ender ki?elerden biri

Yorum Yap

Kas?mpa?a ma??nda Demba Ba'n?n pozisyonuna ''Ofsayt'' diyebilmek i?in ?izgiyi adam?n aya??n?n k?l?ndan ba?latan Lick Tv, Bursaspor ma??nda herifin omuzundan yamuk ?izgi ile hakemi hakl? ??karmaya ?al???yorsun. Hani sana -Sahtekar, diyorlar ya... Az bile. Sen sahtekar?n ?ok ?tesindesin...

Yorum Yap

Aslı Mehmet Sahin Gulel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Beyler hakem ve ?ans eyvallah kabul ancak bug?n sahada tecr?belilerle ??mezler ma?? gibiydi. Argo tabiriyle ka?arlar ve bakireler ma??. Bu ligde ba?ar?l? olmak istiyorsak yeti?tirme yurdu olmay? abartmay?p tecr?beli adamlar da oynatmal?y?z.
                    aynen kat?l?orum
                    emre iti faul pozisyonunda hemen hakemin yan?na gidiyor dudaklar?ndan okudum hocam sar? kart nie vermiosun orada verdin bize, burada yok mu diyor.
                    en ufak faulde taraftar stad? inletiyor.

ve o kadar bariz faulleri vermedi ki hakem bu s?rf futbolcular?n ve taraftar?n y?ksek sesinden hemen hakeme fenerli oyuncular taraf?ndan bask?dan kaynaklan?yor.

birde lig sonuna kadar biz b?t?n ma?lar? alal?mda fener kaybederse kaybeder biz ilk ?nce bi kazanal?m

Yorum Yap

Lig tv volkan?n penalt? pozisyonun tekrar?n? bile g?stermedi biz hala y?rt?nal?m dural?m adamlar ?ampiyonu belirlemi?ler.

Yorum Yap

beyler feneri ite kaka ?ampiyon yapacaklar. bence bo?a ?mitlenmeyelim derim. lig tvnin ofsayt ?izgileri bile yamuk. insanlar?n adaleti yoksa Allah'?n adaleti vard?rd?r! tek umudum bu.sene sonunda g?r???r?z.

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  ggggggggggggggggggggggggggggggggg.JPG
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  58.5 KB

lick tv olmu? fb tv

Yorum Yap

Aslı Samed Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Abilerim rahat olun ilerde kafaya koydum hakem olcam. Aha buraya yaz?yom bi 10 sene sonra benim ismimi duyars?n?z. Renklilerin hepsini do?rucam [emoji1]
                            g?n?m?z ?artlar? gibi olursa 2 hafta i?inde deplasmanl? amat?rde ma? y?netmeye ba?lars?n.o zamana kadar medya seni bitirir insan i?ine ??kmaz hale gelirsin

Yorum Yap

Aslı Ali Bodak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              [ATTACH]6853[/ATTACH]

lick tv olmu? fb tv
                              hep ?yleydi zaten

?ansal ve ekibi lick tvde bulundu?u s?rede hep ?yle kalacak

ingilterede bu pozisyonlar? pierrodan ma? esnas?nda hemen yay?nl?yorlar
                              burda ise ?u ofsayt pozisyonunu ma?tan 2 saat sonra yay?nlad?lar.
                              i?te bu y?zden t?rk futbolundan cac?k olmaz

Yorum Yap

@Turgut Karabag
                                Be?ikta? ?ampiyon olsun da vars?n ??kamayal?m. Ger?i tarafl? y?netmeye gerek yok adil ma?lar y?netilse Be?ikta? g?le oynaya ?ampiyon olur da

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X